آشپزی


2 دقیقه پیش

این نوشیدنی بعد از افطار برایتان لازم است

حالا که ماه مبارک رمضان در فصل خیلی گرمی قرار گرفته است، نوشیدنی فوق‌العاده لیموناد ترش نعنایی را برای روزهای گرم تهیه کرده و در افطارتان میل کنید. همشهری آنلاین: حالا ...
2 دقیقه پیش

فیلم: یک ویدئوی خوشمزه از کیک آلبالو

حالا که کم کم دارد فصل آلبالو فرا می رسد، ما هم برای شما یک کیک آلبالویی خوشمزه آموزش می دهیم. شاید با نگاه به ظاهر این کیک احساس کنید که تهیه آن سخت است، اما پس از دیدن این ...

فیلم: طرز تهیه سالمون ولینگتونِ لذیذ


تا به حال خیلی شده که مرغ یا گوشت چرخ کرده را با موادی دیگر لای خمیر قرار دهیم و یک پیراشکی خوشمزه درست کنیم. اما این کار را شاید با ماهی کمتر انجام داده ایم. در این ویدئو طرز تهیه یک غذای این مدلی را به شما آموزش داده ایم.

برترین ها: تا به حال خیلی شده که مرغ یا گوشت چرخ کرده را با موادی دیگر لای خمیر قرار دهیم و یک پیراشکی خوشمزه درست کنیم. اما این کار را شاید با ماهی کمتر انجام داده ایم. در این ویدئو طرز تهیه یک غذای این مدلی را به شما آموزش داده ایم.


در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
فیلم: روش تهیه سالمون ولینگتونِ لذیذ


ویدیو مرتبط :
طرز تهیه ماهی سالمون خوشمزه

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

ناگفته های تهیه كننده فیلم رضا صادقی 

 ناگفته های تهیه كننده فیلم رضا صادقی

 

حضور رضا صادقی خواننده ی پاپ و كارگردانی كیومرث پوراحمد فیلم سینمایی « بی خداحافظی» پس از پایان بازنویسی فیلمنامه جلوی دوربین خواهد رفت.

محمدنشاط تهیه كننده این فیلم درباره ی روند ساخت این فیلم عنوان كرد: مدتی است كه پروانه ساخت این فیلم را گرفته ایم و اكنون قرار است كیومرث پوراحمد فیلمنامه این فیلم را مورد بررسی قرار دهد تا پس از انجام تغییراتی در آن، ساخت فیلم آغاز شود.

وی ادامه داد:كیومرث پوراحمد چندین سال است كه فیلم می سازد و جوانان این مرز و بوم با «قصه های مجید» او زندگی كرده اند، علاوه بر این او آثاری ماندگار در حوزه موزیكال هم بر جای گذاشته كه از میان آنها می توان به فیلمهایی مانند « دو خواهر» و یا « شب یلدا» اشاره كرد. با توجه به علاقه كیومرث پوراحمد به موسیقی من فكر كردم كه او برای ساخت چنین فیلمی بهترین گزینه كارگردانی خواهد بود.

نشاط در ارتباط با رضا صادقی هم عنوان كرد: سه سال است كه می خواستم برای ساخت چنین فیلمی اقدام كنم، اما هیچگاه او زیر بار نمی رفت و می گفت من بازیگر نیستم اما به هر حال من آنقدر این موضوع را مطرح كردم تا به هر حال رضا صادقی راضی شد و برای این كار قرارداد بست. پس از آن با پیمان عباسی فیلمنامه ای نوشتیم كه چهار نسخه ی آن به شكلهای مختلف به كارگردانان مختلفی ارائه شد و در نهایت قرار شد كه این فیلم با كیومرث پوراحمد كه كارهای موزیكال او را دوست داشتم، كلید بخورد.

وی در عین حال گفت:كیومرث پوراحمد فیلمنامه را دوست داشت، اما قرار شد كه چند وقتی روی آن كار كند چرا كه تا زمانی كه فیلمنامه مورد نظر و علاقه كارگردان نباشد كارگردان نمی تواند اثر خوبی از آن بسازد. اكنون هم فیلمنامه این فیلم در دست كیومرث پوراحمد قرار دارد و پس از اعمال تغییرات بر روی آن ساخت فیلم را آغاز خواهیم كرد.

تهیه كننده این سینمایی كه فعلا به طور موقت عنوان «بی خداحافظی» برای آن انتخاب شده، همچنین عنوان كرد: قرار نیست این فیلم به زندگی شخصی رضا صادقی بپردازد، چرا كه این یك اثر سینمایی و نه مستند است.

وی همچنین اظهار كرد: قرار است رضا صادقی برای این فیلم چهار آهنگ بسازد كه دوتا از این آهنگها تاكنون ساخته شده و دو آهنگ دیگر هم در حال ساختن است.

نشاط در عین حال از استفاده ی كوتاه از آهنگهای قبلی رضا صادقی در این فیلم خبر داد و درباره ی سایر عواملی كه قرار است با این فیلم همكاری كنند گفت: تا زمانی كه فیلمنامه آماده نشود، هیچ كاری برای ساخت این فیلم نمی كنیم، اما پس از به پایان رسیدن فیلمنامه همه این موارد را پیگیری می كنیم و به احتمال زیاد از حضور بازیگران حرفه ای در كنار رضا صادقی بهره خواهیم برد.

این تهیه كننده در پایان به ایسنا گفت:نمی خواهیم« بی خداحافظی» تنها یك فیلم موزیكال باشد بلكه دوست داریم در این فیلم با توجه به اینكه رضا صادقی جوانی بوده كه علیرغم مشكلاتش توانسته زندگی موفقی را دنبال كند، از او نوعی الگو به جوانان ارائه كنیم و در واقع به الگوسازی بپردازیم.... / خبرگزارى ایسنا