ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

قاسمی: برای قهرمانی به آمریکا میرویم


آزادکار وزن ۱۲۵ کیلوگرم تیم ملی گفت: با آمادگی خوب برای پنجمین قهرمانی به آمریکا می‌رویم.

خبرگزاری تسنیم: کمیل قاسمی درباره شرایطش برای حضور در جام جهانی کشتی آزاد اظهار داشت: تمرینات خوبی را در این مدت انجام داده‌ایم و به آمادگی نسبی برای حضور در جام جهانی رسیده‌ایم، البته در شرایط اوج آمادگی نیستیم اما با آمادگی خوب برای پنجمین قهرمانی به آمریکا می‌رویم.

آزادکار وزن 125 کیلوگرم درباره حریفان ایران در جام جهانی گفت: شرایط امسال سخت‌تر است چرا که تیم‌ها با آمادگی و ترکیب قدرتمندتری در جام جهانی شرکت کرده‌اند، ما هم تلاش می‌کنیم موفق شویم.

دارنده مدال‌های نقره و برنز جهان درباره حضورش در المپیک برزیل گفت: انشالله اگر صاحب دوبنده تیم ملی در المپیک شوم تلاش می‌کنم مدال خوش‌رنگ‌تری نسبت به المپیک لندن کسب کنم.


ویدیو مرتبط :
مهندس سعید قاسمی(به کجا داریم میرویم)

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

تصور قهرمانی برای آمریکا واقع‌بینانه نیست


سرمربی تیم ملی آمریکا معتقد است تصور رسیدن تیمش به قهرمانی جام‌جهانی واقع‌بینانه نیست.

خبرگزاری فارس: یورگن کلینزمان اعلام کرد که فکر کردن به قهرمانی آمریکا در جام‌جهانی 2014 برزیل واقع‌بینانه نیست.

تیم ملی آمریکا در جام‌جهانی در گروه سختی قرار گرفته و باید به مصاف‌ تیم‌های آلمان، پرتغال و غنا در گروه G برود.

کلینزمان در گفت‌و‌گویی که دو روز پیش با نیویورک تایمز انجام داده بود، گفت: ما نمی‌توانیم قهرمان جهان شویم زیرا هنوز در آن سطح قرار نگرفته‌ایم.

اظهارات وی خشم لاندن دونووان را در پی داشت که اعلام کرد معتقد است تیم ملی کشورش می‌تواند در صورت شکست تیم‌هایی مثل آلمان قهرمان جام‌جهانی شود.

با این حال کلینزمان همچنان بر عقیده خود پافشاری می‌کند و رسیدن به قهرمانی برای آمریکا را بسیار دور از دسترس می‌داند.

وی در این باره اظهار داشت: صحبت کردن درباره قهرمانی جهان برای ما در حال حاضر واقع‌بینانه نیست. اول از همه باید از گروهمان صعود کنیم.

وی ادامه داد: پس بگذارید واقع‌بین باشیم و بگوییم که اول باید مرحله گروهی را پشت سر بگذاریم و سپس در آسمان‌ها سیر کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال آمریکا خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم در سال 2004 نیز هیچ یک از بازیکنان یونان نمی‌گفت که ما می‌خواهیم قهرمان اروپا شویم اما آنها این کار را انجام دادند.

وی اضافه کرد: زیبایی فوتبال به غیرقابل پیش‌بینی بودن آن است و اینکه نمی‌دانید قرار است چه اتفاقی بیفتد.

اگر آمریکا می‌خواهد به مراحل بعدی صعود کند، باید در اولین مسابقه خود مقابل غنا به پیروزی برسد که کلینزمان آنها را یکی از برترین تیم‌های فوتبال آفریقا دانست.

غنا رقیبی آشنا است. این تیم آمریکا را در وقت‌های اضافه در مرحله یک‌هشتم نهایی جام‌جهانی 2010 حذف کرد.

کلینزمان در این باره گفت: غنا تیمی پرستاره است و بازیکنانی دارد که اگر زیرک و هشیار نباشید، به شما صدمه خواهند زد. من فکر می‌کنم که رویارویی با غنا شروع خوبی برای مسابقات ما خواهد بود. ما یک ماه در بهترین سطح آمادگی خود بودیم و برای بازی مقابل غنا بسیار آماده‌ایم.

وی افزود: می‌خواهیم از ثانیه اول کارمان را خوب انجام دهیم. شکی نیست که بازی مقابل غنا کار سختی است.