ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

تمرین اختصاصی کی روش با سردار +عکس


سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تمرین اختصاصی گلزنی برای مهاجم جوان تیمش برگزار کرد.

ورزش سه: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تمرین اختصاصی گلزنی برای مهاجم جوان تیمش برگزار کرد.

هرچند سردار آزمون همواره در زمان حضورش در ترکیب تیم ملی شم بالای گلزنی خود را نشان داده و در 17 مسابقه رسمی 14 گل به ثمر رسانده است اما کارلوس کی‌روش دوست دارد مهاجم ایران بازی به بازی بهتر شود و بیشتر گلزنی کند.

آزمون در چهار بازی اخیر مقدماتی جام جهانی یک گل به ترکمنستان زد و دو بار نیز دروازه هر یک از تیم‌های گوام، هند و عمان را باز کرد اما در دیدار اخیر تدارکاتی مقابل تیم ملی مقدونیه که پنج‌شنبه شب گذشته برگزار شد توانست نخستین هت‌تریک خود با پیراهن ایران را انجام دهد ولی با این وجود باز هم دو فرصت جدی گلزنی در این مسابقه از دست داد.

کی‌روش که نمی‌تواند خراب شدن موقعیت‌های 100 درصد گلزنی را ببیند امروز در آخرین تمرین پیش از دیدار دوستانه مقابل تیم ملی قرقیزستان که در ورزشگاه آزادی برگزار شد، مهاجم شماره یک خود را فرا خواند و آموزش گام به گام گلزنی به او داد.

سرمربی تیم ملی ایران در این تمرین اختصاصی نحوه زدن ضربه با روی پا و هدف‌گیری مناسب را به آزمون آموزش داد و از او خواست دقت بیشتری در زدن ضربات آخر داشته باشد.

تمرین اختصاصی کی روش با سردار +عکس

تمرین اختصاصی کی روش با سردار +عکس

تمرین اختصاصی کی روش با سردار +عکس

تمرین اختصاصی کی روش با سردار +عکس


ویدیو مرتبط :
‫اختصاصی حضور کریم باقری در تمرین تیم ملی و گفتگو با کی روش‬‎

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

تیاگو اختصاصی تمرین کرد


بازیکن مطرح و برزیلی تیم الهلال عربستان امروز به صورت اختصاصی تمرین کرد اما حضور یا عدم حضور او در بازی فردا هنوز مشخص نیست.

خبرگزاری فارس: در حالی که قرار بود تمرین تیم فوتبال الهلال عربستان از ساعت 19 در زمین اصلی ورزشگاه آزادی برگزار شود اما این تمرین با 30 دقیقه تاخیر آغاز شد و ساعت 19 و 30 دقیقه بازیکنان الهلال تمرین‌شان را آغاز کردند.

* بازیکنان الهلال با اسکورت پلیس راهنمایی رانندگی و در حضور تعدادی از کارمندان سفارت عربستان در تهران از ساعت 19 و 15 دقیقه وارد ورزشگاه آزادی شدند این در حالی است که سرمربی این تیم برای حضور در نشست خبری 18 و 30 دقیقه در ورزشگاه آزادی بود.

* از آنجا که تمرین الهلال از ساعت 19 و 30 دقیقه آغاز شد به همین دلیل نورافکن‌های ورزشگاه آزادی روشن شد تا بازیکنان الهلال زیر نور تمرین کنند.

* با توجه به حساسیت بازی فردا چندین خبرنگار و عکاس عربستانی همراه الهلال به تهران آمدند و امروز تمرین تیم‌شان را پوشش دادند.

* بازیکنان الهلال با دویدن دور زمین تمرین‌شان را آغاز کردند.

* دیاگو بازیکن برزیلی الهلال که سابقه حضور در تیم ملی برزیل را در کارنامه دارد به دلیل طی کردن دوران نقاهت امروز به صورت اختصاصی زیر نظر مربی‌اش تمرین کرد. این در حالی است که حضور یا عدم حضور این بازیکن مطرح در بازی فردا امشب مشخص خواهد شد.

* ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا در بازی نفت تهران و الاهلی عربستان که روز چهارشنبه برگزار می‌شود امروز در زمان تمرین الهلال به ورزشگاه آزادی آمد.

* داوران مالزیایی بازی پرسپولیس و الهلال در زمان خروج از زمین در ورزشگاه آزادی عکس یادگاری گرفتند.

* انجام بازی آقا وسط و حفظ توپ در زمین محدود و کوچک قسمتی از تمرین الهلالی‌ها بود که مقابل خبرنگاران و عکاسان برگزار شد.

* دروازه‌بانان الهلال از ابتدای تمرین زیر نظر مربی دروازه‌بانان خود در گوشه‌ای از ورزشگاه مشغول گرم کردن شدند.

* الخزیری سرپرست کاروان الهلال در تهران امروز دقایقی دور زمین ورزشگاه آزادی قدم زد تا با شرایط ورزشگاه تا حدودی آشنا شود.