2 دقیقه پیش

انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی

انتخاب جراح بینی خوب از انتخاب های حیاتی زندگی است. اگر عمل بینی موفقیت-آمیز نباشد، تا یک سال نمی توانید هیچ اقدامی انجام دهید. اگر دو بار عمل کردید و باز هم بینی شما رضایتبخش ...
2 دقیقه پیش

باز نویسی و تغییر جملات در ترجمه مقاله

با توجه به پیشرفت های دانش بشری و گسترش زمینه های پژوهشی در دنیا، مقالات معتبری در دنیا منتشر می شوند. مقالات جایگاه مناسب و رفیعی در ارتقا سطح علمی جامعه دانشگاهی دارند ...

محبوب ترین مقاصد توریستی ترکیه


مقایسه تورهای ترکیه با هم، از آن جهت حائز اهمیت است که فرصت بهتری را برای انتخاب تور موردعلاقه به گردشگران ایرانی می‌دهد. بسیارند گردشگرانی که به دلیل ناآگاهی از شرایط شهرهای ترکیه، توری را انتخاب می‌کنند که فرسنگ‌ها با علایق‌شان فاصله دارد؛ البته رشد فعالیت و تحقیق در فضای مجازی، شرایط بهتری را در چند سال اخیر رقم زده است. اما هنوز هم کم نیستند گردشگرانی که در انتخاب میان 2 تور گردشگری مطرح ترکیه مردد مانده‌اند.

کوش آداسی

تورهای ترکیه، تنها تورهایی هستند که با وجود روی دور آمدن تورهای جدید، هنوز که هنوز است از ظرفیت‌های زیادی بهره می‌برند و سیل گردشگرانی را که در تمام سال با تورهای ترکیه سفر می‌کنند، به وضوح می‌توان در تعداد زیاد پروازهای ترکیه دید. اما تورهای ترکیه تفاوت‌ها و شباهت‌هایی با هم دارند که بهتر است با تحقیق در مورد آن‌ها سفرهای منطقی‌تری را به ترکیه تجربه کنید. مثلاً دو تور کوش آداسی و آنتالیا که موضوع بحث هستند، ویژگی‌های مشترک زیادی دارند و در زیر به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

هر دو تای این تورها، گردشگران را به مناطقی ساحلی خواهند برد؛ با این تفاوت که سواحل کوش آداسی به جهت وسعت، خلوت‌تر از آنتالیا هستند و بهتر است گردشگرانی که علاقمند به دور شدن از سر و صدای محیط شهر هستند، با تورهای کوش آداسی همراه شوند.

به نوعی هر دو تور (کوش آداسی و آنتالیا)، در صورتی به خاطره‌ای دلچسب بدل خواهند شد که هتل‌های گران‌قیمت‌تری برای تور انتخاب شود. یک نکته مهم در مورد این تورها که آژانس سالیان سفر -از کارگزارن اصلی تورهای ترکیه- هم به آن اشاره می‌کند، این است که اکثر امکانات این دو شهر هتلی هستند و مجموعه هتل‌های مطرح جهانی در این دو شهر شعبه‌های بسیار بزرگ و مجهزی دارند. انتخاب یک هتل 5 ستاره می‌تواند تمام تفریحات را در اشلی کوچک برای شما فراهم کند؛ حتی بسیاری از مسافران تورهای کوش ‌آداسی و آنتالیا که هتل‌های 5 ستاره را برای اقامت برگزیده‌اند، اذعان می‌کنند که اکثر وقت سفرشان را در هتل و استخرها و ساحل اختصاصی آن گذرانده‌اند! دقیقاً همین سواحل اختصاصی هستند که می‌توانند بهترین خاطره‌ها را برای شما رقم بزنند.

نکته مشترک دیگر در مورد این تورها، قیمت‌ آن‌هاست که تقریباً در تمام سال همانند است؛ با این تفاوت که تور لحظه آخری آنتالیا در بعضی زمان‌ها از سال، اندکی گران‌تر از تور لحظه آخری کوش آداسی است. البته چنانچه که در بالا گفته شد، اگر هتل 5 ستاره برای این تورها انتخاب شود، دیگر خبری از تور لحظه آخری نیست و معمولاً ظرفیت هتل‌های 5 ستاره آنتالیا و کوش آداسی از چند هفته قبل تکمیل می‌شود و بهتر است که این تورها را لااقل از 2 هفته پیش از تاریخ مدنظر برای شروع سفر، رزرو کنید.


ویدیو مرتبط :
اجرای محبوب حسین زاده در شهر توریستی فیرورق