ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

چرا دژاگه به پرسپولیس بله نگفت؟


اشکان دژاگه هنوز در مورد پیشنهاد تیم فوتبال پرسپولیس جواب مثبت نداده است.

باشگاه خبرنگاران جوان: اشکان دژاگه هنوز در مورد پیشنهاد تیم فوتبال پرسپولیس جواب مثبت نداده است.

اشکان دژاگه با وجود قراردادی که با تیم فوتبتال العربی قطر دارد مورد قبول مربی این تیم قرار نگرفته است و همین موضوع کمی بلاتکلیفی برای این بازیکن بوجود آورده است .

با توجه به مبلغ بالای قرارداد وی با تیم العربی در صورتیکه این تیم وی را نخواهد باید مبلغ قرار داد وی را بپردازد و این در حالی است که اشکان منتظر است که این اتفاق از وسی العربی رخ دهد تا تمام و مال قرارداد خود را دریافت کند و یا باشگاه خواهانی پیدا شود و العربی با آنها بر سر اشکان مذاکره کند.

پیشنهاد پرسپولیس نیز در حالی ارائه شده است که این بازیکن در صورت جدایی متضرر می شود لذا باید دید پس از تصمیم نهایی باشگاه العربی قطر اشکان در مورد پیشنهاد پرسپولیس چه نظری دارد.

زولا سرمربی تیم فوتبال العربی قطر وی را نمی خواهد این مطلبی است که این روزها در رسانه های عربی موج می زند .


ویدیو مرتبط :
‫اشکان دژاگه در پرسپولیس‬‎

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

کرانچارامروزبا پرسپولیس تسویه حساب می کند 

 

 

تیم پرسپولیس

 

زلاتکو کرانچارسرمربی کروات و سابق تیم فوتبال پرسپولیس پس از آنکه طی هفته جاری با این تیم قطع همکاری کرد امروز طی نشستی با حبیب کاشانی سرپرست سرخ پوشان پایتخت ضمن دریافت برگه تسویه حساب خود برای همیشه از این تیم جدا خواهد شد.

براساس تصمیم مدیریت باشگاه پرسپولیس زلاتکو کرانچار پس از آنکه نتوانست در نهمین دوره رقابت های لیگ برتر انتظارهواداران را برآورده کند روز گذشته جای خود را به علی دایی داد.

این مربی هم اکنون در ایران است تا پس از دریافت مطالبات خود و تسویه حساب با باشگاه پرسپولیس به کشورش بازگردد.

طی روزهای گذشته که به طور رسمی اعلام شد کرانچار دیگر سمتی در باشگاه پرسپولیس ندارد دعوتنامه ای از سوی تیم های ایرانی برای وی ارائه نشده است، اما خود کرانچار علاقه مند است اگر پیشنهادی از سوی تیم های ایرانی داشته باشد به آنها پاسخ مثبت دهد.