ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016


در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند.

وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند.

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016


ویدیو مرتبط :
تمرینات تیم ملی انگلیس (مقدماتی یورو 2016)

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

لوو: گوتسه در یورو 2016 حاضر خواهد بود


سرمربی تیم ملی آلمان عنوان کرد یواخیم لوو در یورو 2016 در ترکیب تیم ملی آلمان حضور خواهد داشت و او به بازی نکردن این بازیکن در بایرن مونیخ توجهی نخواهد کرد.

خبرگزاری ایسنا: سرمربی تیم ملی آلمان عنوان کرد یواخیم لوو در یورو 2016 در ترکیب تیم ملی آلمان حضور خواهد داشت و او به بازی نکردن این بازیکن در بایرن مونیخ توجهی نخواهد کرد.

ماریو گوتسه یکی از بازیکنانی است که خیلی مورد توجه پپ گواردیولا در بایرن مونیخ نیست و این بازیکن بعد از رهایی از بند مصدومیت تنها 54 دقیقه برای بایرن به میدان رفته است و اغلب به عنوان نیمکت نشین در تیم پرستاره بایرن حضور دارد و همین باعث شده است تا احتمال بازگشت این بازیکن به دورتموند در فصل بعد شنیده شود.

یواخیم لوو پیش از یددار دوستانه آلمان برابر انگلیس درباره وضعیت گوتسه گفت: برایم مهم نیست که او در بایرن مونیخ بازی می کند یا خیر. من از کیفیت بازی گوتسه کاملا آگاهی دارم و می دانم او بازیکنی است که کاملا در خدمت تیم است. او در برنامه های من جای دارد و می تواند بازیکن مهمی برای ما در یورو باشد. او توانایی بازی در فضای بسته را دارد و به خوبی می تواند در موقعیت های مناسب خود را نشان دهد.

لوو همچنین اضافه کرد: برای یورو 2016 روی گوتسه حساب کردم و او در ترکیب تیم من برای این رقابت‌ها حاضر خواهد بود.

دو تیم آلمان و انگلیس فردا (شنبه) در برلین و در دیداری دوستانه به مصاف یکدیگر خواهند رفت تا آمادگی خود را قبل از رقابت‌های یورو 2016 افزایش دهند.