آشپزی


2 دقیقه پیش

این نوشیدنی بعد از افطار برایتان لازم است

حالا که ماه مبارک رمضان در فصل خیلی گرمی قرار گرفته است، نوشیدنی فوق‌العاده لیموناد ترش نعنایی را برای روزهای گرم تهیه کرده و در افطارتان میل کنید. همشهری آنلاین: حالا ...
2 دقیقه پیش

فیلم: یک ویدئوی خوشمزه از کیک آلبالو

حالا که کم کم دارد فصل آلبالو فرا می رسد، ما هم برای شما یک کیک آلبالویی خوشمزه آموزش می دهیم. شاید با نگاه به ظاهر این کیک احساس کنید که تهیه آن سخت است، اما پس از دیدن این ...

فیلم: بَه بَه لواشک انبه!


در این موقع از سال که فصل میوه هایی همچون گوجه سبز و آلو است، درست کردن لواشک یکی از کارهایی است که خیلی از خانم ها آن را انجام می دهند. اما در این ویدئو طرز تهیه لواشک با میوه انبه را به شما آموزش می دهیم.

برترین ها: در این موقع از سال که فصل میوه هایی همچون گوجه سبز و آلو است، درست کردن لواشک یکی از کارهایی است که خیلی از خانم ها آن را انجام می دهند. اما در این ویدئو طرز تهیه لواشک با میوه انبه را به شما آموزش می دهیم.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

فیلم: به راحتی رول لواشک انبه درست کنید


ویدیو مرتبط :
یَ بَ بَه بَه

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

با یک تلفن نمی شود اَه اَه یا بَه بَه گفت


دبیرکل جامعه اسلامی مهندسی گفت: برای مسئولین نظام دعا کنیم و کارهای آنها را رصد کنیم و دچار افراط و تفریط نشویم. باید سعی کنیم اطلاعات به صورت جمع و جور باشد تا تصویر در اذهان عمومی ملموس باشد. با یک تلفن نمی توان اه اه یا به به گفت.

خبرگزاری مهر: محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در نشست ماهانه حزب با تبریک هفته دفاع مقدس و با اشاره به سفر رئیس جمهور به نیویورک و شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل گفت: در خصوص این سفر تحلیل های متفاوتی خواهد بود، معمولا تحلیل ها بعضا افراط و تفریطش زیاد است. یک عده افسرده و یک عده خیلی خوشحال می شوند. متاسفانه کمتر عادت به تحلیل مسائل به صورت عادلانه و عالمانه داریم.

باهنر با تاکید بر اینکه بعد از 34 سال مذاکرات ایران و آمریکا اتفاق مهمی محسوب می شود افزود: اینکه کاخ ریاست جمهوری آمریکا اظهار کرده  که اوباما تمایل به نشست با ایران را دارد اتفاق مهمی است. ایران به دلایل مختلف از این دیدار سر باز زد. در ادبیات دنیا نشست سران باید نتیجه نشست سران پائین تر باشد.

این نماینده مجلس ادامه داد: نشست سران نیاز به تمهیداتی دارد اجلاس های بین المللی برگزار شود، کارشناسان و وزرای خارجه دیدار کنند و در نهایت روسای جمهور دو کشور با هم دیدار داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه طبیعی بود ایران این ملاقات را با این فشار زمانی نپذیرد تصریح کرد: نشست وزرای خارجه ایران و آمریکا اتفاق مهمی بود. همچنین نشست وزیرخارجه با گروه 1+5 اتفاق مهم دیگری بود که قرارهای بعدی این نشست را مشخص کرد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سیاست آمریکا همان سیاست چماق و هویج است گفت: آمریکایی ها به دلایلی که خودشان می دانند یک مقدار این سیاست را عوض کردند چماق را کمتر و هویج را بیشتر کردند.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با اشاره به اینکه  نرمش قهرمانانه سیاست راهبردی ما در مسائل سیاست خارجی است گفت: این سیاست در رفت و آمدها حاکم است در رفتارها باید نرمش باشد و به صورت قهرمانه برخورد کنیم. ما آمادگی برای یک بازی برد - برد را داریم و طرف مقابل باید این را نشان دهد و برد خود را فقط در شکست ما نبیند.

باهنر با تاکید بر آمادگی ایران برای بازی برد - برد در صحنه بین المللی اظهار داشت: حرفهای تند آمریکا همچنان ادامه دارد و وزیرخارجه آمریکا در نشست خبری حرفهایی در خصوص فردو و غنی سازی اورانیوم زد. ما پیشنهادهای مشخصی داریم که روی میز بگذاریم.

وی اظهار داشت: فضای کنونی فضای خوبی است. ادبیات فاخر در دیپلماسی می تواند موثر باشد و ادبیات تند معمولا نمی گذارد کاری جلو رود اما باید با توجه به خطور قرمز حرکت کرد. خوشبختانه دولت یازدهم این ادبیات فاخر را دارد و دولتمردان دقت داشته باشند خط قرمزهای نظام و افکار عمومی را رعایت کنند. ما بر سر منافع ملی هرگز عقب نشینی نمی کنیم. دولت بالای خطور قرمز حرکت می کند و دیپلمات های ما بازی را به سمت برد - برد پیش ببرند.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسی در پایان خاطرنشان کرد: برای مسئولین نظام دعا کنیم و کارهای آنها را رصد کنیم و دچار افراط و تفریط نشویم. باید سعی کنیم اطلاعات به صورت جمع و جور باشد تا تصویر در اذهان عمومی ملموس باشد. با یک تلفن نمی توان اه اه یا به به گفت.