آشپزی


2 دقیقه پیش

این نوشیدنی بعد از افطار برایتان لازم است

حالا که ماه مبارک رمضان در فصل خیلی گرمی قرار گرفته است، نوشیدنی فوق‌العاده لیموناد ترش نعنایی را برای روزهای گرم تهیه کرده و در افطارتان میل کنید. همشهری آنلاین: حالا ...
2 دقیقه پیش

فیلم: یک ویدئوی خوشمزه از کیک آلبالو

حالا که کم کم دارد فصل آلبالو فرا می رسد، ما هم برای شما یک کیک آلبالویی خوشمزه آموزش می دهیم. شاید با نگاه به ظاهر این کیک احساس کنید که تهیه آن سخت است، اما پس از دیدن این ...

تاحالا سالمون به سبک شرقی‌ها درست کرده‌ای؟


در این دستور آشپزی قصد داریم شما را با طرز تهیه ماهی سالمون سرخ شده با تره فرنگی آشنا نمائیم. ماهی سالمون یکی از ماهی های خوشمزه بحساب می آید.

وب‌سایت آکاایران: در این دستور آشپزی قصد داریم شما را با طرز تهیه ماهی سالمون سرخ شده با تره فرنگی آشنا نمائیم. ماهی سالمون یکی از ماهی های خوشمزه بحساب می آید. خوراکی که در آن ماهی سالمون در یک سس شیرین فوق العاده خوشمزه خوابانده شده، به سبک شرقی تفت داده شده و بر روی تره فرنگی های سرخ شده، سرو می گردد.

مواد لازم:
  •  فیله ماهی سالمون بدون پوست:  450 گرم
  •  سویا سس شیرین:  2 قاشق غذا خوری
  •  سس کچاپ گوجه فرنگی:  2 قاشق غذا خوری
  •  شکر قهوه ای:   1 قاشق غذا خوری
  •  سیر له شده: 1 حبه
  •  روغن ذرت:   4 قاشق غذاخوری
  •  تره فرنگی:    450 گرم
  •  فلفل قرمز چیلی ریز خرد شده:  برای تزئین به مقدار لازم

طرز تهیه ماهی سالمون سرخ شده با تره فرنگی

طرز تهیه:

1-با استفاده از یک چاقوی تیز فیله ماهی سالمون را به قطعات کم عرض بریده و در ظرف کم عمق غیر فلزی قرار دهید. سپس سویا سس شیرین، سس کچاپ گوجه فرنگی، شکر و سیر را با هم مخلوط کنید. مخلوط سس بدست آمده را روی ماهی ها ریخته و کاملا هم بزنید و حدود سی دقیقه کنار بگذارید تا به خورد ماهی برود.

طرز تهیه ماهی سالمون سرخ شده با تره فرنگی

2-در همین فاصله سه قاشق غذاخوری روغن ذرت را در یک ظرف دیگر حرارت دهید. تره فرنگی را به ظرف اضافه کرده و روی حرارت زیاد به مدت ده دقیقه تفت دهید تا ترد و برشته شوند.

طرز تهیه ماهی سالمون سرخ شده با تره فرنگی

3-با یک کف گیر سوراخ دار تره فرنگی ها را با دقت از ظرف بیرون آورید و داخل ظرف مخصوص پذیرایی قرار دهید. مابقی روغن را به ظرف اضافه نمایید. ماهی و سس را درون روغن ریخته و به مدت دو دقیقه آن ها را بپزید.

4-ماهی های پخته را بر روی تره فرنگی های داخل ظرف پذیرایی قرار دهید. غذا را با فلفل قرمز خرد شده تزیین کرده و بالافاصله میل نمائید.


ویدیو مرتبط :
تاحالا با کوشیت پوفیلا درست کردی؟

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

ادعای فاکس نیوز: ایران برای ونزوئلا سازمان بسیج درست کرده است(+عکس)این رسانه تندروی آمریکا تصاویری آرشیوی مربوط به سفر سال 2009 سردار نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین ایران به ونزوئلا و دیدار با هوگو چاوز رییس جمهور وقت ونزوئلا را منتشر کرده است.

وب سایت شبکه خبری فاکس نیوز آمریکا تصاویری آرشیوی مربوط به سفر سال 2009 سردار نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین ایران به ونزوئلا و دیدار با هوگو چاوز رییس جمهور وقت ونزوئلا را منتشر کرده است.

به گزارش عصر ایران جمهوریخواهان کنگره با انتشار این تصاویر جدید مدعی شده اند ایران در تشکیل یک گروه میلیشیا به نام "کولکتیووس" (colectivos) که بیش از 5 سال از تشکیل آن می گذرد، به دولت ونزئلا مشاوره داده است. بر اساس این ادعا گروه کولکتیووس با مشاوره ایران و با الگو برداری از سازمان بسیج تشکیل و راه اندازی شده است.

"جف دنهام" نماینده جمهوریخواه مجلس نمایندگان آمریکا با ابراز نگرانی از این موضوع مدعی شده است دولت اوباما با ایران در حال رسیدن به توافق هسته ای است در حالی که ایران هیچ تغییری در رویکرد خود در نفوذ به منطقه آمریکای لاتین و ایجاد ارتباط با دولت های مخالف با آمریکا در این منطقه نشان نداده است.

او پیشتر از وزارت خارجه آمریکا در این باره توضیح خواسته است و وزارت خارجه با ارسال گزارشی 5 صفحه ای گفته است نفوذ و فعالیت های ایران در منطقه آمریکای لاتین در سال های گذشته کاهش یافته است، اما این نماینده جمهوریخواه از این گزارش قانع نشده و در جلسه هفته جاری در کمیته فرعی روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا گفت: "  گزارش وزارت امور خارجه آمریکا می گوید که نفوذ و فعالیت های ایران در نیمکره غربی( آمریکای لاتین) کاهش یافته است، اما وقتی من با اعضای جامعه اطلاعاتی آمریکا در این باره صحبت کردم متوجه شدم نظر آنها مغایر این گزارش وزارت امور خارجه است. وقتی قطعات پازل و شواهد را در کنار هم می گذارم  به چنین گزاره ای نمی رسم که ایران نفوذ و فعالیت هایش در آمریکای لاتین کاهش یافته است."

"جوزف هومایر " مدیر اجرایی مرکز جامعه آزاد و امن که پیش از سخنان جف دنهام در کمیته فرعی روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا در این باره سخن می گفت با انتشار تصاویر دیدار سردار نقدی با هوگو چاوز در سال 2009 در کاراکاس مدعی شد همکاری های ایران و ونزوئلا در سال های گذشته همواره رو به توسعه و گسترش بوده است.

او مدعی شد: شباهت های زیادی بین دو گروه کولکتیووس ونزوئلا و سازمان بسیج ایران چه از لحاظ شکلی و محتوایی و چه از منظر تجهیزات وجود دارد. او مدعی شد ایران سازمان کولکتیووس ونزوئلا را با وسایل و ابزارهای پیشرفته تجهیز کرده است.


گفتنی است در آستانه توافق احتمالی ایران و 1+5 ، تلاش تندروهای آمریکایی برای اخلال در روند مذاکرات تشدید شده است. چندی پیش نیز 47 سناتور جمهوری خواه با انتشار نامه ای، مدعی شده بودند هر گونه توافقی تنها تا پایان ریاست جمهوری اوباما معتبر خواهد بود. رئیس جمهور آمریکا این نامه را شرم آور خواند.


سفر سال 2009 سردار نقدی به ونزوئلا و دیدار با هوگو چاوز

اخبار,اخبارسیاست  خارجی,سفر سردار نقدی به ونزوئلا


 اخبار,اخبارسیاست  خارجی,سفر سردار نقدی به ونزوئلا

 اخبار سیاست  خارجی  -  عصر  ایران