سبک زندگی


2 دقیقه پیش

شناخت بهترین آتلیه کودک و بارداری

بچه ها به سرعت بزرگ می‌شوند، زودتر از چیزی که فکرش را می‌کنید یا انتظارش را دارید. زمانی توانایی راه رفتن یا حرف زدن ندارند ولی اندک زمانی بعد آنها را در حال دویدن و مکالمه ...
2 دقیقه پیش

فیلم: تزیین اتاق کودک با گل‌های مقوایی

همین الان یک نگاهی به اتاق کودکتان بیندازید. آیا دلتان نمی خواهد چیزی به آن اضافه کنید؟ وقتی پولش را ندارید، پس باید از خلاقیتتان کمک بگیرید. در این ویدئو گل هایی مقوایی ...

چرا بعد از اپیلاسیون بعضی‌ها جوش می‌زنند؟ 

 

چرا بعد از اپیلاسیون بعضی‌ها جوش می‌زنند

 

دلیل جوش زدن پس از اپیلاسیون چیست؟ این، سوال رایجی است و در پاسخ باید گفت که گروهی زمینه ارثی دارند و در گروه دیگری هم دستکاری‌های اضافی یا نوع تغذیه یا استفاده از برخی داروها می‌توانند موجب جوش‌‌زدن پس از اپیلاسیون شوند....

 

 

چرا بعد از اپیلاسیون بعضی‌ها جوش می‌زنند؟

 

در واقع، هر فردی باید خودش تجربه کند و ببیند که کدام یک از روش‌های اپیلاسیون، کمترین جوش را در بدن او ایجاد می‌کنند؛ یعنی نمی‌توان به همه خانم‌ها یک دستور کلی داد.

 

اپی‌لیدی هم می‌تواند عامل جوش باشد. در آنهایی که پوستشان چرب است یا قبلا جوش داشته‌اند یا روی پاهایشان موهای خشن دارند، ممکن است اپیلاسیون موجب عفونت شود؛

 

چون ریشه‌ موهایشان ضخیم است. به این عفونت اصطلاحا فولیکولیت می‌گویند. توصیه‌ای که می‌تواند خیلی کمک‌کننده باشد، این است که قبل از اپیلاسیون، پاها را خوب با صابون بشویید و از مواد ضدعفونی‌کننده یا الکل استفاده کنید. اگر بعد از اپیلاسیون هم این کار را دوباره انجام دهید، تا حد زیادی می‌توانید از بروز این جوش‌ها جلوگیری کنید.

Funshad.com


ویدیو مرتبط :
جوش کدولد -جوش سیم مسی به اسکلت وآرماتور.قالب جوش کدولد

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

احمدی نژاد در تلویزیون: در فساد بانکی اخیر من بی تقصیرم / قیمت ها فقط 6 درصد بالا رفته / بعضی ها همین طور حرف می زنند ، کنتور که ندارد! 

 

احمدی نژاد در تلویزیون: در فساد بانکی اخیر من بی تقصیرم / قیمت ها فقط 6 درصد بالا رفته / بعضی ها همین طور حرف می زنند ، کنتور که ندارد!

 

محمود احمدی نژاد رئیس جمهور ، با شرکت در یک برنامه تلویزیونی که به طور زنده از حیاط ریاست جمهوری پخش می شد ، به سوالات مرتضی حیدری مجری شبکه دو سیما پاسخ داد.

مهم ترین فرازهای سخنان رئیس جمهور را در زیر می خوانید. متن کامل صحبت های رئیس جمهور به محض آماده شدن ، در عصرایران منتشر می شود.

* امروز در مدیریت دنیا دو قدرت وجود دارد که مطرح هستند ، یکی آمریکا و یکی ایران. مخصوصاً در سه - چهار سال اخیر این مساله نمود بیشتری داشته است.

*در سازمان ملل هم دو سخنرانی اصلی وجود داشت ، یکی سخنرانی اوباما و دیگری سخنرانی من. البته سخنرانی اوباما ضعیف بود.

*بین ما و شهروندان آمریکایی روز به روز ادبیات و دیدگاه ها نزدیک تر می شود. در یکی از دیدارهایی که با نخبگان آمریکایی داشتیم ، طوری آرمانی صحبت می کردند که انگار نیروهای ارزشی انقلابی ما دارند حرف می زنند.

* همیشه طرفدار رابطه هستیم ولی رابطه با آمریکا مشروط است به  عادلانه بودن شرایط. ما از گفت و گو نمی ترسیم ؛ من حتی گفتم که حاضرم با اوباما مناظره کنم.

آنها به طور خاص مطرح کردند که یک خط تلفنی بین نیروهای نظامی ایران و آمریکا باشد که در خلیج فارس برخورد پیش نیاید که ما از هر اقدامی برای اجتناب از برخورد استقبال می کنیم ولی حرف مان این است که برای جلوگیری از برخورد ، ناوهایتان را بیرون ببرید ؛ ولی به هر حال  می توان سیستم هایی درست کرد که برخورد پیش نیاید.

* دور چهارم سفرهای استانی دور آخر سفرهاست که جمع بندی می کنیم.

* دو ونیم میلیون شغل را ایجاد کردن در سال ، در ظرفیت اقتصاد ایران هست. برنامه ریزی دقیقی برای فعال سازی کارآفرینان کرده ایم.

من امیدوارم که به 2.5 میلیون شغل تا پایان سال برسیم. نیمه اول سال نیمه استارت است ولی ما به 43 درصد از این رقم  رسیدیم.

* طرح هدفمندی به خوبی اجرا شد ؛ در حالی که همه مدعیان مخصوصاً مخالفان دولت ، همه می گفتند که با هدفمندی یارانه ها بحران اجتماعی و تورم 60 درصدی خواهیم داشت. الان 6 درصد افزایش قیمت‌ها اتفاق افتاده که 2 درصد از آن مربوط به افزایش جهانی قیمت‌هاست که در اقتصاد ما منعکس می‌شود و 4 تا 4.5 درصد مربوط به هدفمندی یارانه است که آن هم نقطه به نقطه نزولی است و تا آخر سال به نقطه اولی برمی‌گردیم چون تورم را تک‌رقمی هدف قرار داده‌ایم.

در بخش انرژی کاهش مصرف مشهود است. در مصرف بنزین از 63 میلیون لیتر در روز به 59 میلیون لیتر رسیده ایم که با روند گذشته باید 120 میلیون لیتر بود. این در حالی است که تعداد خودرو و متورسیکلت افزایش داشته است.

* عدالت اجتماعی بیشتر شده است: 38 صدم در سال اول ضریب جینی داشتیم الان شده 35 صدم .

*بخش تولید از یارانه استفاده می کند. مثلا برق 70 تومان را به صنعت می دهیم 40 تومان. یارانه شان هنوز قطع نشده. اما یک تصوری  در ذهن بعضی هاست که یک پولی را مستقیم به آنها بدهیم. ما یارانه را در تسهیلات بانکی می دهیم آن هم مشروط به اصلاح ساختار که آن هم یک عده گرفته اند  و یک عده هم می گیرند. البته در این زمینه یک مقداری عقب هستیم. اصلاح سازوکارها ، زمان می برد.

*بعضی ها می گویند تولید خوابید. همین طور حرف می زنند؛کنتور که ندارد!

در همه بخش های تولیدی با افزایش قابل توجهی روبرو بودیم.

در 5 ماهه اول امسال این آمار را داشته ایم:

مجوزهای تولید 28 درصد افزایش داشت

سرمایه گذاری در صنعت و معدن 69 درصد

اشتغال فقط در صنعت 45 درصد

فولاد خام 14 درصد

سیمان 19 درصد

شیشه 16  درصد

روغن نباتی 15 درصد

...

*7 میلیارد دلار تجارت خارجی در ابتدای دولت ، 33 میلیارد دلار شد. امسال هم  40 درصد صادرات غیرنفتی زیاد شده و در پایان سال 90 این رقم می شود 45 میلیارد دلار می شود.در شش ماهه اول 20 و نیم میلیارد صاردات غیر نفتی داشتیم . واردات هم کم شده است.

* همه کارهای خوب در دو دولت است. هدفمندی یارانه ها کار می برد و پیگیری می خواهد.

*مدیریت ها به سرعت دارد رشد می کند. رابطه دانشگاه با صنعت به شدت دارد افزایش پیدا می کند. بهره وری سرمایه و نیروی کار هم افزایش دارد.

*درباره فساد بانکی اخیر:

شش سال است درباره نظام بانکی حرف می زنم اما همیشه مورد شماتت قرار می گرفتم ولی من یک چیزهایی را می دیدم که می گفتم باید اصلاح شود. در این دولت ساختار بانکی را اصلاح می کنیم .

اما واقعیت این است که سیستم بانکی الان دست کسی نیست. دولت نمی تواند کاری کند. اجازه سهمیه بندی منابع بانکی را هم ندادند به ما.

از همان اول می گفتیم که با کوچکترین فساد برخورد شود. در داخل دولت خیلی کارها کردیم و مانع مفاسد شدیم ولی در بانک ها هنوز مشکل هست.

کسانی که با ما مخالفت می کردند مردانگی به خرج دهند و قبول کنند که حرف دولت درست بوده است. باید یک کار مبنایی انجام دهیم.

همه عملیات بانکی باید روی میز رئیس بانک مرکزی و وزیر اقتصاد باشد .

خوشبختانه (در کشف این ماجرا) خود سیستم متوجه شد.

*هر کس در هر مقامی هست برخورد و اعلام شود. اما این طور نشود که بگویند یک چیزی پیدا شد با احمدی نژاد تسویه کنیم. من چه نقشی داشتم در این ماجرا؟ ما که از همان اول گفتیم ولی شما نگذاشتید. چرا دولت و عناصر دولت را متهم می کنید؟!

من از این قضیه ناراحتم. نه برای رقم بالایش. من برای یک ریالش هم نارحتم.

یک عده دارند از ملت ایران انتقام می گیرند.می گویند چون ملت به این ها رای داد و هدفمندی را خوب اجرا کرد باید انتقام بگیریم.با توهین به دولت و دروغ پردازی؟چه خبرتان هست؟ چرا خودت را داری از بین می بری؟ هیچ خبری نیست. چی را داری تخریب می کنی. ما البته در سکوت هستیم والا همه اش پاسخ دارد.

گفتند این دولت فاسدترین دولت است. ما فاسدیم؟ پدر ما به ما نان حلال داده است.

در همان نیویورک هم یک سوالاتی رسانه ها می پرسیدند و هجوم می آوردند که معلوم بود خط را از داخل گرفته اند. البته ما جوابشان را دادیم و طلبکار هم شدیم.

حالا که فضای اقتصاد با نشاط شده یک عده توجه ندارند و فضا را آلوده می کنند.

* جلسات سران قوا جلسات کاری است ولی ما هر چه بگوییم یک تفسیری می کنند. من جلوی دوربین ها با انگشتانم علامت پیروزی نشان می دهم . تا این کار را می کنم فورا انواع تفسیرها را مطرح می کنند.

* تا سال 1404 ، توان تولید برق اتمی ما 20 هزار مگاوات خواهد بود و نیروگاه بوشهر هزار مگاوات آن را بر عهده دارد. به غنی سازی ادامه می دهیم تا در موارد صلح آمیز از آن بهره ببریم.

در نیویورک من گفتم که به محض این که سوخت 20 درصد بدهید ، ما غنی سازی 20 درصد را متوقف می کنیم. این عقب نشینی نیست بلکه از اول هم گفتیم که چون 20 درصد نمی دهید تولید می کنیم  و الا غنی سازی 20 درصد صرفه اقتصادی ندارد. من این را در نیویورک گفتم و خبرنگاری که این را پرسیده بود از جواب من کپ کرد و ماند که چه بگوید.

*ناتو دو کار دارد : اول اشغال کشورها کما این که افغانستان را اشغال کردند و در لیبی هم که وارد شدند. دوم نیز دفاع از رژیم صهیونیستی است.

آنها می خواهند اگر روزی علیه ایران کاری کردند موشک های ما به سرزمین های اشغالی نرسد. ما به ترکیه گفتیم که این کار شما در استقرار سپر موشکی درست نبود . اما رژیم صهیونیستی رفتنی است.

* هدفگذاری ما ، رسیدن ایران به دوازدهمین اقتصاد جهان است. سال جهاد اقتصادی یعنی این که همه بیایند کار کنند. حتی ادم های بداخلاق که به انها می گویم فحش تان را بدهید ولی بیایید کار کنید. من آینده را خیلی خوب می بینم.

*رها سازی اموال اضافی مانند زمین ها و ساختمان های دولتی کار خوبی است که در حال انجامش هستیم. یکی از وزارتخانه ها در تهران این کار را کرد 8 ساختمان آزاد شد.

* ای مردم ما بر عهدی که با شما بستیم هستیم. من از ملت تشکر می کنم. در کنار ملت هستیم و از ملت جلو نخواهیم زد. مردم ما را به بزرگی خودشان ببخشند.../تحلیل:عصرایران