سبک زندگی


2 دقیقه پیش

شناخت بهترین آتلیه کودک و بارداری

بچه ها به سرعت بزرگ می‌شوند، زودتر از چیزی که فکرش را می‌کنید یا انتظارش را دارید. زمانی توانایی راه رفتن یا حرف زدن ندارند ولی اندک زمانی بعد آنها را در حال دویدن و مکالمه ...
2 دقیقه پیش

فیلم: تزیین اتاق کودک با گل‌های مقوایی

همین الان یک نگاهی به اتاق کودکتان بیندازید. آیا دلتان نمی خواهد چیزی به آن اضافه کنید؟ وقتی پولش را ندارید، پس باید از خلاقیتتان کمک بگیرید. در این ویدئو گل هایی مقوایی ...

میز غذاخوری های کوچک و مدرن


یک تیر و دو نشان. کافی است همین الان به نزدیک‌ترین نجاری محل بروید و از او بخواهید برای‌تان یک طاقچه بسیار ساده بسازد که قسمت کناری آن با لولا جدا شده باشد.

وب سایت چیدانه: یک تیر و دو نشان. کافی است همین الان به نزدیک‌ترین نجاری محل بروید و از او بخواهید برای‌تان یک طاقچه بسیار ساده بسازد که قسمت کناری آن با لولا جدا شده باشد.

8 میز غذاخوری کوچک در خانه ای با دکوراسیون مدرن

میز غذاخوری های کوچک و مدرن

یکی بشقاب به دست جلوی تلویزیون و آن دیگری روی تخت اتاق لم داده و همین‌طور که با تلفن همراهش سر و کله می‌زند غذایش را هم می‌خورد. خیلی هم آدم‌های مقیدی باشند روی اپن آشپزخانه روی صندلی‌هایی که نشستن روی‌شان مهارت می‌خواهد می‌نشینند و غذا را کنار هم می‌خورند و می‌روند. این تصویری است که این روزها وقتی فضای محدود خانه داشتن یک میز غذاخوری را محال کرده در خانه خیلی‌ها دیده می‌شود. این جور مواقع فقط باید دنبال ایده بود؛ ایده‌هایی که خانه‌های کوچک امروزی را صاحب یک میز مشترک کند و اعضایش را کنار هم بنشاند.با چیدانه همراه باشید.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...5 سبک دکوراسیونی که از مد نمی افتند!

میز غذاخوری های کوچک و مدرن

تا به حال به چیزهایی که هیچ وقت از مد نمی افتند دقت کرده اید؟ مثلا بعضی سبک های دکوراسیونی که از بچگی آن ها را به یاد می آوریم و همیشه هم همه جا آن ها را دیده ایم. سبک هایی مثل سبک لوکس، کلاسیک و یا سبک سنتی ایرانی، امروز با چیدانه همراه باشید تا با هم سبک های دکوراسیونی و ویژگی های آن را بررسی کنیم.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...دکوراسیون کافی شاپ کوچک، کرنر کافه در شیراز!

میز غذاخوری های کوچک و مدرن

کافه برای من حکم یک میعاد گاه مقدس را دارد! آنقدر که گاهی خل وارانه دوست دارم پیگیر رفتار یکی از آن روشن فکرهای تاریک نشین باشم! خل وارانه هم یکی دیگر از آن واژه های ابداعی بنده است! انگار همین دیروز بود...تو بودی که پشت میزنشستی و به اصرار من دست خطی زیر شیشه ی میز چوبی با رومیزی های قرمز چهارخانه گذاشتی... آرام پشت یک فاکتور که گارسون برایت جای کاغذ کاهی نوستالژیک آورده بود  نوشتی " کاش بشود...!" و من در این همه خواستن غرق نشدم...! در آن که تو چطور این همه سال نمی دانستی استعداد ذاتی در نوشتن "هایکو" داری غرق شدم...! و وقتی این را گفتم باز تکرار کردی "کاش بشود...!"

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...رانر رومیزی کلید تزیین میز غذاخوری

میز غذاخوری های کوچک و مدرن

پارچه ها را می توان عناصری دانست که با طرح و نقش های خود به خانه روح و جان می بخشند و با بافت های زیبایشان به خانه عمق و بعد می دهند. پارچه ها می توانند نقش های زیادی در خانه داشته باشند، مثلا می توانند پارچه های رومبلی باشند، یا پرده و فرش و کوسن باشند. اما به نظرم راجع به این ها زیاد صحبت کرده ایم و شاید بد نباشد که این بار به نقش متفاوت تری از پارچه ها در خانه بپردازیم؛ رانر برای تزیین میز غذاخوری. در این مطلب می خواهیم انواع رانرها با طرح های متفاوت را بررسی کنیم و ببینیم که هر کدام از آن ها برای چه سبک میز غذاخوری مناسب است؛ فکر می کنم که این مطلب برای تان جذاب باشد پس پیشنهاد می کنم تا انتهای آن با چیدانه همراه باشید.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...


ویدیو مرتبط :
‫تزیین و دکور میز غذاخوری ‬‎

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

یک حمام مدرن و کوچک


ما در این مقاله به شما كمك خواهیم كرد تا بتوانید حمام كوچك خود را با حفظ فضا و استفاده از شیوه‌های طراحی، به روز‌رسانی و فضای بیشتری را خلق كنید.