سبک زندگی


2 دقیقه پیش

شناخت بهترین آتلیه کودک و بارداری

بچه ها به سرعت بزرگ می‌شوند، زودتر از چیزی که فکرش را می‌کنید یا انتظارش را دارید. زمانی توانایی راه رفتن یا حرف زدن ندارند ولی اندک زمانی بعد آنها را در حال دویدن و مکالمه ...
2 دقیقه پیش

فیلم: تزیین اتاق کودک با گل‌های مقوایی

همین الان یک نگاهی به اتاق کودکتان بیندازید. آیا دلتان نمی خواهد چیزی به آن اضافه کنید؟ وقتی پولش را ندارید، پس باید از خلاقیتتان کمک بگیرید. در این ویدئو گل هایی مقوایی ...

فیلم: ساخت جاکلیدیِ دست ساز با قاب عکس!


اگر یک قاب عکس قدیمی و بی استفاده در خانه تان دارید به شکل دیگری از آن استفاده کنید. شروع کنید و یک جا کلیدی شیک بسازید.

برترین ها: اگر یک قاب عکس قدیمی و بی استفاده در خانه تان دارید به شکل دیگری از آن استفاده کنید. شروع کنید و یک جا کلیدی شیک بسازید.


در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

فیلم: ساختن جاکلیدی با قاب عکس


ویدیو مرتبط :
فیلم ساخت یک تفنگ دست ساز بسیار قوی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

ساخت 2 خودروی دست ساز خاص توسط شهروند یزدی / خودروهایی که با سرعت 100 کیلومتر تست شدند (+عکس)90 درصد این 2 خودرو با ورقه های آهن و بدون استفاده از دستگاه های پرس و فقط با ابزار های دستی در مدت 5 ماه طراحی و ساخته شده اند.

در ایران به علت نبودن و یا کم یاب بودن خودرو های دست ساز، فضای مناسبی برای ارائه و ساخت این نوع خودرو ها وجود ندارد چرا که عموما به این خودروها به دلیل عدم رعایت استانداردهای لازم، مجوز تردد داده نمی شود ولی به تازگی یک مبتکر یزدی با ورقه آهن و بدون استفاده از دستگاه پرس اقدام به ساخت 2 خودروی دست ساز کرده که این خودروها در جاده با سرعت 100 کیلومتر بر ساعت نیز تست شده است.

محمد علی اردانی سازنده این خودروها در گفت و گو با عصر ایران در مورد چگونگی خودروهای ساخته شده توسط وی گفت: 90 درصد این خودروها با ورقه های آهن و بدون استفاده از دستگاه های پرس و فقط با ابزار های دستی در مدت 5 ماه طراحی و ساخته شده اند.

 

اخبار,اخبار گوناگون,خودروی دست ساز

 

اخبار,اخبار گوناگون,خودروی دست ساز


وی با بیان اینکه معمولا در ساخت خودروهای دست ساز تا حدود زیادی از فایبر گلاس استفاده می شود ادامه داد:ساخت خودرو با استفاده از فایبر گلاس کار چندان سختی نیست ولی در طراحی و ساخت این خودروهای فقط از ورق آهن استفاده شده است.

 

اخبار,اخبار گوناگون,خودروی دست ساز

 

اخبار,اخبار گوناگون,خودروی دست ساز

 
این مبتکر یزدی در مورد موتور استفاده شده در این خودروها گفت: موتوری که در این خودروها بکار رفته است مربوط به ژیان است ولی غیر از موتور، چراغ جلو و رینگ کلیه اجزای بدنه و شاسی توسط خودم طراحی و ساخته شده است.


به گفته وی این خودروها با سرعت 100 کیلومتر نیز تست شده است که فیلم این تست نیز در اختیار عصر ایران قرار داده شده است.

 

اخبار,اخبار گوناگون,خودروی دست ساز

 

اخبار,اخبار گوناگون,خودروی دست ساز

 

اخبار,اخبار گوناگون,خودروی دست ساز

 

اخبار گوناگون - عصر ایران