سبک زندگی


2 دقیقه پیش

شناخت بهترین آتلیه کودک و بارداری

بچه ها به سرعت بزرگ می‌شوند، زودتر از چیزی که فکرش را می‌کنید یا انتظارش را دارید. زمانی توانایی راه رفتن یا حرف زدن ندارند ولی اندک زمانی بعد آنها را در حال دویدن و مکالمه ...
2 دقیقه پیش

فیلم: تزیین اتاق کودک با گل‌های مقوایی

همین الان یک نگاهی به اتاق کودکتان بیندازید. آیا دلتان نمی خواهد چیزی به آن اضافه کنید؟ وقتی پولش را ندارید، پس باید از خلاقیتتان کمک بگیرید. در این ویدئو گل هایی مقوایی ...

غذای شاهانه روی ناهارخوری های لوکس!


برای تزیین میز ناهارخوری در هنگام مجالس و مهمانی ها می توانید با استفاده از مجسمه و اکسسوری، پارچه های رومیزی گران بها و گل های طبیعی در گلدان های لوکس، حیات و سرزندگی را به دکوراسیون اتاق وارد کنید.

وب سایت چیدانه: برای تزیین میز ناهارخوری در هنگام مجالس و مهمانی ها می توانید با استفاده از مجسمه و اکسسوری، پارچه های رومیزی گران بها و گل های طبیعی در گلدان های لوکس، حیات و سرزندگی را به دکوراسیون اتاق وارد کنید.

غذای شاهانه روی ناهارخوری های لوکس!

غذای شاهانه روی ناهارخوری های لوکس!

اتاق ناهارخوری بدون شک یکی از مهم ترین مکان های خانه برای دورهم بودن و لذت بردن اعضای خانواده و مهمانان است. در نتیجه باید در طراحی دکوراسیون اتاق ناهارخوری وقت و توجه زیادی را صرف کرد و این امر بادقت فراوان و صرف زمان میسر خواهد بود. این مکان می تواند با لوازمی شیک مانند میز و صندلی ناهارخوری لوکس و دکوری های دیواری زیبا، دکوراسیونی چشم گیر با کاراکتر مخصوص بخود را داشته باشد. در این مطلب با چیدانه همراه باشید تا راز و رمزهای یک غذاخوری لوکس را مرور کنیم...

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...هنر بانوی خوش سلیقه ایرانی در تزیین غذا

غذای شاهانه روی ناهارخوری های لوکس!

صفحه اینستاگرام روژان را که باز می‌کنی ضعف می‌کنی از دیدن آن همه غذاهای خوش رنگ و لعابی که عکس‌شان آنجا هست. از همان لحظه اول هم متوجه می‌شوی که روژان حسابی از انجام دادن این کار لذت می‌برد؛ چون می‌شود نظم، ترتیب و وسواسی که برای تزیین غذا‌ها و حتی چیدمان آنها که برای گرفتن عکس‌ها به خرج داده را با همان نگاه اول متوجه شد. بیایید با هم چرخی در صفحه اینستاگرام روژان بزنیم و از ایده‌های او برای تزیین غذاها استفاده کنیم؛ البته به غیر از ایده‌های تزیین غذا در این صفحه اینستاگرام روژان هم می‌توانید کلی هم دستورهای غذایی جدید یاد بگیرید.با چیدانه تا انتهای این مطلب همراه باشید تا با هم با تفکرات روژان بیشتر آشنا شویم.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...خانه های ایرانی که به سبک سال ۲۰۱۶ دکور شدند!

غذای شاهانه روی ناهارخوری های لوکس!

رنگ های پاستلی سال ۲۰۱۶ آنقدر جذاب هستند که همه ی ما دوست داریم دست کم گوشه ای از دکوراسیون منزل خود را با آن ها تزیین کنیم. اما اینکه چگونه می توانیم این رنگ های جذاب ۲۰۱۶ را در دکوراسیون شیکمان داشته باشیم موضوعی است که امروز چیدانه در دکوراسیون های ایرانی بررسی کرده است با ما همراه باشید.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...ویلای شماره یک، خانه روستایی زیبا در دل مازندران!

غذای شاهانه روی ناهارخوری های لوکس!

اصولا در طراحی هر بنایی آنچه که بیش از همه حائز اهمیت است توجه به اقلیم و معماری بومی آن منطقه است. به خصوص در طراحی های خطه ی شمال که تاثیر اقلیم منطقه نکته ی بسیار مهمی در امر طراحی محسوب می شود. با چیدانه همراه باشید تا با هم جزییات طراحی ویلای شماره یک شهرک البرز به معماری سهراب رفعت را با هم بررسی کنیم.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...


ویدیو مرتبط :
انگشتر عقیق یمنی شاهانه و درشت مردانه لوکس-کد7547

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

ملخ غذای لوکس سعودی‌ ها! +عکس


با افزایش بهای "ملخ" در کشورهای عربی و به ویژه عربستان، این نوع خوراکی متداول عربی نیز کم کم از سفره اقشار متوسط حذف می شود.

پایگاه خبری العالم: با افزایش بهای "ملخ" در کشورهای عربی و به ویژه عربستان، این نوع خوراکی متداول عربی نیز کم کم از سفره اقشار متوسط حذف می شود.

با داغ شدن بازار فروش ملخ در استان "رابغ" عربستان، قیمت آن به صورت بی سابقه‌ای جهش یافت به صورتیکه بهای هربسته بزرگ آن از 360 به 500 ریال و بسته کوچک آن از 85 به 220 ریال سعودی افزایش یافت.

صادرات این محصول زنده به استانهای عربستان و حتی کشورهای دیگر مانند کویت و کشورهای عضو شورای همکاری، در افزایش بهای ملخ نقش داشته است.

ملخ از طبیعت شکار شده و به صورت زنده به مشتریان عرضه می شود. روزنامه سعودی "المدینه" تأکید کرد، افزایش قیمت ملخ موجب شده است که در عربستان، کویت و برخی کشورهای شورای همکاری، فقط برخی از ثروتمندان در مناسبتهایی آن را سر سفره خود ببینند. بازار ملخ در استان رابغ، از نخستین ساعات صبح با حضور صدها تن از صیادان و تجار آغاز می شود.

المدینه نوشت، اگر در این بازار کودکان به دنبال شما دویدند و شما را متوقف کردند تا یک ملخ  فراری را که روی شانه و یا لباس شما نشسته به دام بیندازند، تعجب نکنید.

ملخ در این بازار فقط به صورت زنده عرضه می شود، زیرا فقط از این راه است که مشتری می تواند مطمئن شود ملخ ها با سم و یا حشره کش شکار نشده اند.

شکار، فروش و صادرات ملخ اکنون به فعالیت و حرفه ای شاخص در استان رابغ عربستان تبدیل شده است.

"ابوزید البقیلی" از صیادان و فروشندگان ملخ در این‌باره می گوید: در عربستان ملخ غذا و دارو است؛ زیرا ملخ کپسولی است که از انواع درختان و گیاهان دارویی تغذیه کرده است.