سبک زندگی


2 دقیقه پیش

شناخت بهترین آتلیه کودک و بارداری

بچه ها به سرعت بزرگ می‌شوند، زودتر از چیزی که فکرش را می‌کنید یا انتظارش را دارید. زمانی توانایی راه رفتن یا حرف زدن ندارند ولی اندک زمانی بعد آنها را در حال دویدن و مکالمه ...
2 دقیقه پیش

فیلم: تزیین اتاق کودک با گل‌های مقوایی

همین الان یک نگاهی به اتاق کودکتان بیندازید. آیا دلتان نمی خواهد چیزی به آن اضافه کنید؟ وقتی پولش را ندارید، پس باید از خلاقیتتان کمک بگیرید. در این ویدئو گل هایی مقوایی ...

سقف کاذب هایی که می درخشند...


نکته ی که پیش از هر طراحی باید به آن توجه کنید این که نوع طراحی سقف شما می تواند تاثیر به سزایی در سبک و سیاق دکوراسیون شما داشته باشد به خصوص اینکه این طراحی با نورپردازی هم همراه باشد.

وب سایت چیدانه: نکته ی که پیش از هر طراحی باید به آن توجه کنید این که نوع طراحی سقف شما می تواند تاثیر به سزایی در سبک و سیاق دکوراسیون شما داشته باشد به خصوص اینکه این طراحی با نورپردازی هم همراه باشد.

سقف کاذب هایی که می درخشند

سقف کاذب هایی که می درخشند

سقف ها آسمان زیبای دکوراسیون داخلی شما محسوب می شوند، اصولا معماری داخلی جذاب و چشمگیر است که تمام زوایای فضای داخلی در آن طراحی شده باشد، اما این که کدام طراحی برای آسمان فضای شما مناسب است موضوعی است که امروز در چیدانه به آن می پردازیم با ما همراه باشید.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...لاله ثریا، خالق سفالینه های دست ساز باغ چیذر!

سقف کاذب هایی که می درخشند

در را که باز می‌کند، انگار سال‌هاست می‌شناسی‌اش و حالا برای یک فنجان چای و گپ دوستانه سری به کارگاهش زده‌ای. از آن سر زدن‌هایی که می‌گویی از این طرف‌ها رد می‌شدم، گفتم بیایم یک چای با هم بخوریم؛ نه از آن مدل‌های رسمی‌ که آدم‌ها سر صحبت را با وضعیت آب و هوا و گران شدن همه‌چیز باز می‌کنند. لاله ثریا اسم کارگاهش را گذاشته باغ چیذر...

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...صفر تا صد بازسازی یک آشپزخانه با تجهیزات مدرن

سقف کاذب هایی که می درخشند

مطمئنا آشنایی با روند بازسازی فضاهای داخلی خانه می تواند به شما کمک کند تا بهتر و با اطمینان بیشتری راجع به آن تصمیم بگیرید. دیدن این ویدئو ۴ دقیقه ای که روند بازسازی فضای یک آشپزخانه را نشان می دهد، به شما کمک خواهد کرد تا تصور درستی از روند انجام کار داشته باشید و بدانید که دقیقا چه چیزی درانتظار شما است. پیشنهاد می کنم که حتما تا انتهای این ویدئو با چیدانه همراه باشید.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...خانه مشا، ویلای سفید و درخشان در دامنه البرز!

سقف کاذب هایی که می درخشند

بناهای معماری شاخص همیشه الزاما از حجم های عجیب غریب با شکل های نامتعارف به وجود نیامده اند. بازی با حجم های ساده گاهی منجر به خلق معماری های برجسته ای می شود که هرکسی را به حیرت وا می دارد. یکی از نمونه های این بناهای برجسته که برنده ی جایزه جامعه ی معماران امریکا شده است، خانه مشا اثری دیگر از معماران برجسته ی ایرانی، گروه معماری موج نو به سرپرستی لیدا الماسیان و شاهین حیدری است که در منطقه خوش آب و هوای دشت مشا در نزدیکی تهران واقع شده است. چیدانه شما را دعوت به خواندن جزییات این پروژه ی زیبا و متفاوت می کند.


ویدیو مرتبط :
تولید و فروش چراغ مهتابی سقف کاذب آنودایز (توکار و روکار) ، چراغ مهتابی سقف کاذب استیل (توکار و روکار)

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

ستاره هایی که هنوز خوش می‌درخشنداخبار فرهنگی - ستاره هایی که هنوز خوش می‌درخشند

بین ستاره های سینمای ایران هم پیدا می شوند چهره هایی که بعد از یک یا چند دهه فعالیت، هنوز خوش می‌درخشند.

بین ستاره های سینمای ایران هم پیدا می شوند چهره هایی که بعد از یک یا چند دهه فعالیت، هنوز خوش می‌درخشند.

چرا عمر ستارگی بازیگران ما این قدر کوتاه و کم است؟ چرا سراغ کارگردانی و عکاسی و نقاشی و مجسمه سازی می روند که گاهی آن قدر از بازیگری دور می شوند که آخرین فیلم مهمشان ابداً به یاد نمی آید؟ در هر قاعده ای استثنا هم وجود دارد. بین ستاره های سینمای ایران هم پیدا می شوند چهره هایی که بعد از یک یا چند دهه فعالیت، هنوز خوش می‌درخشند و اگر چند فیلم پیاپی شان هم ناامیدمان کند، باز می شود منتظر حضور پرفروغشان ماند تا غافلگیر شویم.


اکبر عبدی (۵۴ساله)
«هرگز کسی این گونه فجیع به کشتن خود برنخاست/ که من به زندگی نشستم». عبدی با ۳۰سال فعالیت سینمایی و بازی در بیش از ۷۰فیلم بلند، هنوز پدیده ای استثنایی در سینمای ماست. ققنوسی که هرچند سال یک بار، از دل خاکسترهای خودساخته اش برمی آید و با اثری مثل «خوابم میاد» غافلگیرمان می کند.

اخبار,اخبار فرهنگی,ستاره هایی که هنوز خوش می‌درخشند

  رضا عطاران (۴۶ساله)
پولسازترین ستاره حال حاضر سینمای ایران، که به قول قدیمی ها اگرچه دیر آمد، اما شیر آمد، در این حد که شنیده شده یکی از تهیه کننده های سینمای کشور، به تازگی در جواب درخواست کارگردانی برای تهیه فیلمش گفته : «سناریوت رو نمی خونم. برو ببین می تونی عطاران رو برای نقش اول جور کنی، بعد بیا» .

اخبار,اخبار فرهنگی,ستاره هایی که هنوز خوش می‌درخشند

  شهاب حسینی (۴۱ساله)
از معدود ستاره های سینمای ما، که یک شبه ره صدساله نرفت و آرام آرام و ذره ذره پله های شهرت و افتخار و اعتبار را طی کرد، شاید همین هم باعث شده قدر این موقعیت را از خیلی ها بیشتر بداند و هنوز خیل مشتاقانش را منتظر بازی خوب و تازه ای از خودش نگه دارد. هرچند در این سال ها، به تئاتر هم در کنار سینما علاقه پیدا کرده و سال گذشته در مقام کارگردان پشت دوربین هم رفت.

اخبار,اخبار فرهنگی,ستاره هایی که هنوز خوش می‌درخشند

  حامد بهداد (۴۱ساله)
۱۴سال جلوی دوربین های سینمایی با ۳۴فیلم آمار تقریبا زیادی است. او در پاسخ به این سوال که چرا این فیلم ها را بازی می کند گفت: «من فیلمایی بازی کردم که این قبرستان غیرانتفاعی جلوش گاد فادر دوئه!» با این حال، شاید همان پرشوری و عشق تام و تمامش به بازیگری باعث شده با این همه انتخاب های مربوط ونامربوط، هنوز سرحال و جدی در صحنه بماند.

 اخبار,اخبار فرهنگی,ستاره هایی که هنوز خوش می‌درخشند

لیلا حاتمی (۴۲ساله)
اگر نقش کوتاه و نوجوانانه اش در «دلشدگان» را در نظر نگیریم، ۱۸سال از اولین بازی سینمایی اش می گذرد، و در کارنامه اش کمتر می توان فیلمی یافت که به یک بار دیدن نیرزد. گرچه به شمایل آرامش و معصومیت در سینمای ما بدل شده، اما از تجربه هایی با لحن و فضای متفاوت هم غافل نبوده. دختر لوس و غرغرو و کم اعتماد به نفس «سربه مهر» را که یادتان هست؟

 اخبار,اخبار فرهنگی,ستاره هایی که هنوز خوش می‌درخشند

  ترانه علی دوستی (۳۱ ساله)
سیمرغ در ۱۸ سالگی می توانست به آفت بزرگ فعالیت سینمایی اش بدل شود، اما هوش و دقت در انتخاب های بعدی، نجاتش داد. طی ۱۳ سالی که از فعالیتش می گذرد، تقریباً سالی یک فیلم بیشتر بازی نکرده است.

اخبار,اخبار فرهنگی,ستاره هایی که هنوز خوش می‌درخشند

  ترانه چند باری در نمایش های رحمانیان روی صحنه رفته؛ هر چند تنها ستاره فهرست ماست که هیچ وقت در سریالی تلویزیونی حاضر نشده.

 

اخبار فرهنگی - همشهری جوان