سبک زندگی


2 دقیقه پیش

شناخت بهترین آتلیه کودک و بارداری

بچه ها به سرعت بزرگ می‌شوند، زودتر از چیزی که فکرش را می‌کنید یا انتظارش را دارید. زمانی توانایی راه رفتن یا حرف زدن ندارند ولی اندک زمانی بعد آنها را در حال دویدن و مکالمه ...
2 دقیقه پیش

فیلم: تزیین اتاق کودک با گل‌های مقوایی

همین الان یک نگاهی به اتاق کودکتان بیندازید. آیا دلتان نمی خواهد چیزی به آن اضافه کنید؟ وقتی پولش را ندارید، پس باید از خلاقیتتان کمک بگیرید. در این ویدئو گل هایی مقوایی ...

روش هایی برای زودحاضرشدن خانم ها 


روش هایی برای زود حاضر شدن

 

 

حتماً تا به حال دچار این وضع شده اید که بعد از یک روز کاری خسته کننده وقتی به خانه می رسید تازه باید با شتاب لباس بپوشید و به دیدن دوستی بروید که خیلی هم با او رودربایستی دارید. یا مثلاً ناگهان با صدای زنگ تلفن مطلع می شوید که باید برای یک دیدار کوتاه به منزل کسی بروید؛ یا در روز تعطیلی که دلتان می خواسته به همه کارهای عقب مانده رسیدگی کنید لازم است در بحبوحه کارزود حاضر شوید و سری هم به منزل همسایه تان که سفره نذری انداخته ، بزنید....

 

در چنین مواقعی همه دلشان می خواهد پاکیزه، مرتب و شیک به نظر برسند. اما گاهی اوقات نتیجه آن طور که شما می خواهید از آب درنمی آید. لباس مورد علاقه شما هنوز روی بند رخت است و خشک نشده ؛ یادتان نیست گوشواره هایتان را کجا گذاشته اید؛ وقت ندارید مختصر آرایشی کنید یا موهایتان رامرتب کنید...

اما نگران نباشید؛ طراحان لباس و مدیست ها چند راه حل سریع و مناسب به شما پیشنهاد می دهند تا بتوانید در چنین مواقعی مرتب و خوش لباس به نظر بیایید:

 

1- پیراهن ژرسه جلو بسته: هر خانمی لااقل یک پیراهن درست و حسابی دارد. هیچ انتخابی ساده تر از این نیست و همواره لباسی است که شما را جذاب نشان می دهد و همه جا مؤثر است! در واقع چنین لباسی سریع ترین راه ممکن برای حاضرشدن است و باعث می شود منظم و مرتب به نظر برسید.

 

 

روش هایی برای زود حاضر شدن

 

 

2- یک کت خوش دوخت: همیشه سعی کنید یک کت خوب و خوش دوخت در کمد لباستان داشته باشید. "جوانا مارتینز" طراح لباس می گوید: اگر کت شما کاملاً اندازه تان باشد می توانید آن را روی هر چیزی بپوشید و بلافاصله تیپتان عوض شود. توجه داشته باشید که برش های سرشانه کت درست سر جای خود قرار گرفته باشد. در واقع اگر سرشانه حتی فقط یک سانت پایین تر از جای خودش باشد چنین کتی شما را قوزی نشان خواهد داد(هرگز چنین کتی نپوشید).

 

 

روش هایی برای زود حاضر شدن

 

 

3- یک پلیور درجه یک : روی حداقل یک پیراهن یا یک پلیور بسیار خوش بافت سرمایه گذاری کنید چنین لباسی بیشتر از پلیورهای معمولی شما دوام خواهد داشت. ترکیباتی از جنس کشمیر دیرتر رنگ می بازد و کمتر نیاز به اطو دارد.

 

 

4- کیف و کفش یک جور: «اگر کیف و کفشتان به هم بیاید مثل این است که آنها را با هم خریده باشید» این عقیده "وندی مولن" طراح لباس است. «البته لازم نیست کیف و کفشتان عیناً با هم یکی باشند اما موقع خرید دقت کنید که با هم جور باشند. مثلاً اگر دارید کفش مشکی می خرید دقت کنید که کیف پولتان هم حتماً کمی رنگ مشکی داشته باشد.»

 

 

روش هایی برای زود حاضر شدن

 

5- یک بلوز یقه چین دار: یک بلوز یقه چین دار از جنس ابریشم یا ویسکوز به رنگ کِرم یا سفید ، هم راحت پوشیده می شود و هم نمای قابل قبولی دارد. در صورتی که مایل باشید می توانید از بلوزی استفاده کنید که روی مچش کار شده باشد و آن را تکی یا زیر کت بپوشید.

 

6- روسری مناسب: "جِس کِلی" طراح مُد توصیه می کند «به جای استفاده از جواهرآلات ، یک روسری سر کنید.» او می گوید «روسری، توجه بیننده را به قسمت بالای لباس شما جذب می کند و به چهره تان رنگ و روی دیگری می بخشد. استفاده از جواهرات خوب است اما نمی تواند به خوبی یک روسری پوست شما را به جلوه درآورد.»

 

 

روش هایی برای زود حاضر شدن

 

 

7- شلوار دست دوز: یک شلوار مشکی یا خاکستری طرح مردانه با دو جیب صاف، در تمام مواقع شیک به نظر می رسد. وقتی خیلی عجله دارید همان را با یک بلوز ساده بپوشید .

 

 

چند نکته دیگر هم هست که اگر آنها را رعایت کنید هیچکس به ذهنش خطور نمی کند که شما در دو سوت حاضر شده اید:

 

- این کار به نظر غیرممکن می رسد اما سعی کنید شب قبل لباس هایتان را حاضر کنید (فقط برای مبادا).

 

- یک متخصص دیگر توصیه می کند که همیشه یک دست از لباس های اصلی خود را شسته و اطو کشیده در کمد داشته باشید چون به این ترتیب لااقل یک دست لباس راحت خواهید داشت که می دانید با آنها خوش لباس به نظر می رسید.

 

- بعضی از بلوزها طوری طراحی شده اند که نباید آنها را داخل دامن یا شلوار تو زد ، بلکه طراحی شان طوری است که به زیبایی روی لباس می افتند؛ وقتی عجله دارید تو دادن لباس در شلوار یا دامن گزینه جالبی نیست.

 

- وقتی با عجله حاضر می شوید درصدد آزمایش لباس هایتان برنیایید. هر زنی زمانی خوش لباس به نظر می رسد که به شیوه ای طبیعی و راحت لباس پوشیده باشد. وقتی کسی سبکِ لباس پوشیدن ِ فردی خود را کشف می کند، دیگر مهم نیست که چه می پوشد چون در هر حال شیک و مرتب به نظر می رسد.

 

- پارچه های مخلوط با کتان، پلی استر، ریون یا مواد مشابه، کمتر چروک می شوند . بنابراین برای چنین مواقعی مناسب تراند.


ویدیو مرتبط :
روش بنزین زدن خانم ها!!!!!!!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

نکاتی برای خانم‌هایی که شکم بزرگی دارند 

 

شکم بزرگ

 


خانم‌ها عقیده دارند که ممکن نیست با وجود داشتن چربی آویزان روی شکم، اندام زیبایی داشت. بسیاری از خانم‌ها از این مشکل رنج می‌برند. اگر شما هم از داشتن شکم بزرگ عذاب می‌کشید و نمی‌توانید آن را کوچک کنید، حداقل می‌توانید با رعایت نکاتی ساده آن را مخفی کنید تا کمتر دیده بشود. در اینجا نکاتی را برای شما بیان می‌کنیم که به شما کمک می‌کند تا چربی زیادی شکم خود را بپوشانید و این تصور را ایجاد کنید که شکم صاف و مناسبی دارید.

 

۱-شلواری بپوشید که که کمر آن روی شکم شما قرار بگیرد، نه بالای شکم و نه زیر آن؛ در این صورت شکم شما نصف دیده می‌شود! شلوارهایی که پاچه‌های آن از زانو به پایین به تدریج گشاد می‌شود و در کمر چسب و تنگ است(Boot-cut)، می تواند به کوچکتر نشان دادن شکمتان کمک کند.


۲-پیراهن‌هایی انتخاب کنید که پارچه چین‌دار و چروکی داشته باشد. هیچ کس نمی‌تواند تشخیص بدهد که گوشت شکم شما این چین‌ها را ایجاد کرده است یا پارچه لباس.

 

۳-پیراهن و بلوزهای مدل Wrap (مدلی که یک طرف لباس روی طرف دیگر پیچیده می‌شود) بپوشید. این مدل بالاتنه باعث می‌شود که سینه شما به دو قسمت تفکیک بشود و کمر مشخص‌تری ایجاد کند، در نتیجه شکم شما کوچکتر به نظر می‌رسد.

 

۴-دامن هایی که خط کمر آن پایین‌تر است، شکم شما را کوچکتر نشان می دهد.

 

۵-شلوار جینی انتخاب کنید که سایز آن از اندازه واقعی شما یک سایز بزرگتر باشد، در این صورت شلوار کمی شل است و به راحتی دورکمر شما قرار می‌گیرد، در نتیجه شکم شما را می‌پوشاند.


۶-تی‌شرت و بلوزهایی بپوشید که پایین آن بلند و تا پایین کمر باشد. این مدل بالاتنه به راحتی قسمت جلوی شکم را می‌پوشاند و ران شما را در دوطرف لاغرتر نشان می‌دهد.

 

۷-شلوارهای پلیسه دار نپوشید، چون پلیسه و چین قسمت کمر تنها باعث می‌شود که به ناحیه شکم توجه بیشتری بشود.

 

۸-به طور کلی جیب، پلیسه و چین در ناحیه پشت، جلو و پهلوی شکم باعث می شود که به قسمت میانی بدن شما بیشتر توجه بشود و شکم شما بزرگتر به نظر برسد.

 

۹-از پوشیدن پیراهن‌های آستین کوتاه تنگ و تی‌شرت‌های کوتاه خودداری کنید. در عوض مدل‌های تونیک و بلندتر و کمی جادار و آزاد را انتخاب کنید.

 

۱۰-از پوشیدن کت، مانتو ، پیراهن و هر نوع لباس کمردار جدا خودداری کنید. کمر باعث ایجاد جمع‌شدگی و چین در قسمت شکم می‌شود و دور شکم را بزرگتر از آنچه که هست، نشان می‌دهد.