سبک زندگی


2 دقیقه پیش

شناخت بهترین آتلیه کودک و بارداری

بچه ها به سرعت بزرگ می‌شوند، زودتر از چیزی که فکرش را می‌کنید یا انتظارش را دارید. زمانی توانایی راه رفتن یا حرف زدن ندارند ولی اندک زمانی بعد آنها را در حال دویدن و مکالمه ...
2 دقیقه پیش

فیلم: تزیین اتاق کودک با گل‌های مقوایی

همین الان یک نگاهی به اتاق کودکتان بیندازید. آیا دلتان نمی خواهد چیزی به آن اضافه کنید؟ وقتی پولش را ندارید، پس باید از خلاقیتتان کمک بگیرید. در این ویدئو گل هایی مقوایی ...

جشن عروسی تمام عیار با تزیینات شیک و ارزان!


جدا از یک شام عروسی کامل و بی نقص تزیینات چشمگیر می تواند تا مدت ها عروسی شما را در خاطر عزیزانتان زنده نگه دارد. پس اگر هر فضایی را برای جشن عروسی خود انتخاب می کنید به تزیینات ویژه ی آن اهمیت دهید.

وب سایت چیدانه: جدا از یک شام عروسی کامل و بی نقص تزیینات چشمگیر می تواند تا مدت ها عروسی شما را در خاطر عزیزانتان زنده نگه دارد. پس اگر هر فضایی را برای جشن عروسی خود انتخاب می کنید به تزیینات ویژه ی آن اهمیت دهید.

جشن عروسی تمام عیار با تزیینات شیک و ارزان!

جشن عروسی تمام عیار با تزیینات شیک و ارزان!

عروسی... این کلمه همیشه با خودش لبخند به همراه دارد! شاید همین حالا هم شما لبخند به لب دارید و ادامه این مطلب را دنبال می کنید امیدوارم تا پایان این مطلب با همین لبخند همراه چیدانه باشید... ! جشن عروسی برای هرکس در ذهنش ایده آل های خاص خودش را دارد اما اینکه چه چیز می تواند یک جشن عروسی را منحصر به فرد و خاطر انگیز کند موضوعی است که امروز در باره اش صحبت می کنیم با ما همراه باشید.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...پرده های سلطنتی که دکوراسیون پذیرایی را لوکس می کنند!

جشن عروسی تمام عیار با تزیینات شیک و ارزان!

پرده ها نقش بزرگی در تعیین سبک دکوراسیون هر فضایی دارند،بنا براین اگر دکوراسیونی به سبک خاصی در نظر دارید در انتخاب پرده مناسب دقت کنید، امروز در چیدانه پرده های مناسب فضاهای کلاسیک یا به اصطلاح سلطنتی را با هم بررسی می کنیم با ما همراه باشید.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...کدام جنس کابینت آشپزخانه را انتخاب کنیم؟

جشن عروسی تمام عیار با تزیینات شیک و ارزان!

کابینت ها عناصری هستند که به دکوراسیون آشپزخانه ها چهره ای متفاوت می بخشد. کابینت ها انواع و جنس های مختلفی دارند که همین مساله باعث می شود هر کسی با هر سلیقه ای بتواند آن فضایی که مد نظرش است را پدید بیاورد، اما شاید شما هم مثل من اطلاعات کافی در زمینه جنس های مختلف کابینت ها نداشته باشید، این مطلب قصد دارد تا شما را با انواع و اقسام جنس کابینت آشنا کند، پس تا انتهای این مطلب جذاب و کاربردی با چیدانه همراه باشید.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...مناطق دیدنی ناشناخته شیراز برای سفر در اردیبهشت!

جشن عروسی تمام عیار با تزیینات شیک و ارزان!

اردیبهشت‌ماه است و شیراز لبریز از بوی بهارنارنج. برای خیلی‌ها شیراز خلاصه می‌شود در حافظ و سعدی اما خشت به خشت این شهر با خود تاریخ و فرهنگی را همراه دارد که شنیدنی است. در این گزارش سعی کرده‌ایم تا شیراز را از منظری بخوانیم که کمتر دیده‌ شده و حکایتی بگوییم که کمتر شنیده شده است.با چیدانه همراه باشید.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...


ویدیو مرتبط :
سایت ارزان شیک

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

كره شمالی:‌ برای یك جنگ تمام عیار آماده‌ ایمكره شمالی:‌ برای یك جنگ تمام عیار آماده‌ ایم

 

خبرگزاری مركزی كره شمالی اعلام كرد بنا به اظهارات دولت پیونگ یانگ،‌ ارتش و مردم این كشوربرای گسترش درگیری‌ها و حتی جنگی تمام عیاركه این بار تنها شامل شبه جزیره كره نخواهد شد، آماده‌اند.

 

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری شینهوا‌، سخنگوی كمیته صلح ملی كره شمالی طی بیانیه‌ای تصریح كرد:‌ فاش شدن چهره ریا كار آمریكا و اقدامات اخیر این كشور حاكی از آن است كه واشنگتن كاملا در اقدامات كره جنوبی مشاركت می‌كند تا جنگی علیه كره شمالی ایجاد كند.

وی اظهار داشت: كاملا واضح است در صورتی كه كره جنوبی تمام نیروها‌، كشتی‌های جنگی و موشك‌های خود را برای جنگ علیه پیونگ یانگ بسیج كند و آمریكا نیز با جدیدترین تسلیحات خود با آن همراه شود‌، نه یك جنگ منطقه‌ای بلكه یك جنگ تمام عیار ایجاد خواهد شد.

این سخنگو افزود: داستان ساختگی سئول و واشنگتن درباره غرق شدن ناو چئونان در اوایل سال جاری و حادثه اخیر بمباران جزیره یونفیونگ عامل بروز یك جنگ تمام عیار است.

سخنگوی كمیته صلح ملی كره شمالی همچنین گفت:‌ بسیار مضحك است كه سئول درباره حق "دفاع از خود"‌ صحبت كند. كره جنوبی چیزی جز نوكر و مستعمره آمریكا نیست.

وی افزود:‌ اگر جنگی رخ دهد‌، قطعا مرزهای خارج از شبه جزیره كره را نیز گرفتار خواهد كرد و مردم و ارتش پیونگ یانگ كه آماده گسترش جنگ هستند،‌ هیچ رحمی در اقدامات تلافی جویانه نخواهند داشت و از حیثیت و امنیت ملی خود دفاع می‌كنند.

این سخنگو با هشدار به كره جنوبی و آمریكا خاطرنشان كرد: یك جنگ خطرناك برای این دو كشور ثمره‌ای جز خرابی نخواهد داشت.

طبق گزارش‌ها آمریكا و ژ طی چند روز گذشته نشستی را با حضور سران ستاد مشترك ارتش دو كشور در سئول برگزار كردند كه موضوع این نشست حمله نظامی به كره شمالی به بهانه "بازدارندگی در مقابل تحریم پیونگ یانگ" بود.../ایسنا