سبک زندگی


2 دقیقه پیش

شناخت بهترین آتلیه کودک و بارداری

بچه ها به سرعت بزرگ می‌شوند، زودتر از چیزی که فکرش را می‌کنید یا انتظارش را دارید. زمانی توانایی راه رفتن یا حرف زدن ندارند ولی اندک زمانی بعد آنها را در حال دویدن و مکالمه ...
2 دقیقه پیش

فیلم: تزیین اتاق کودک با گل‌های مقوایی

همین الان یک نگاهی به اتاق کودکتان بیندازید. آیا دلتان نمی خواهد چیزی به آن اضافه کنید؟ وقتی پولش را ندارید، پس باید از خلاقیتتان کمک بگیرید. در این ویدئو گل هایی مقوایی ...

جای این رنگ ها در کمد لباس آقایان خالی است


با آمدن هوای گرم، کمد لباس های شما هم متنوع تر از قبل خواهد شد. به عنوان مثال لباس های گرم و کلفت جایشان را به لباس های خنک و رنگ های تیره مانند مشکی جایش را به رنگ های شادتر و روشن تر خواهند داد.

صبح بخیر: با آمدن هوای گرم، کمد لباس های شما هم متنوع تر از قبل خواهد شد. به عنوان مثال لباس های گرم و کلفت جایشان را به لباس های خنک و رنگ های تیره مانند مشکی جایش را به رنگ های شادتر و روشن تر خواهند داد.

فوت‌ و فن خوش‌ پوشی برای آقایان در بهار 2016

اکثر آقایان از پوشیدن لباس هایی با رنگ های روشن و سرزنده خودداری می کنند و رنگ های خنثی مانند سفید، مشکی یا خاکستری را ترجیح می دهند. اما اگر می خواهید بهار و تابستان امسال به ظاهر خود کمی تنوع دهید و شادتر و متفاوت تر از قبل بدرخشید، به پیشنهادهایی که در اینجا برایتان آورده ایم، نگاهی بیاندازید.

صورتی

صورتی به عنوان یکی از رنگ های دخترانه شناخته می شود. حتما شما هم وقتی رنگ صورتی را می بینید، اولین چیزی که به ذهن تان می رسد عروسک های باربی یا شاید هم پاریس هیلتون باشد. اما در دنیای مدرن امروز دیگر رنگ صورتی تنها یک رنگ فمینستی محسوب نمی شود و می تواند در کمد لباس آقایان هم جای گیرد.

منظور ما از رنگ صورتی، رنگی که روی در و دیوار اتاق دختر بچه های 12 ساله است، نیست. ما رنگ هایی چون صورتی هلویی یا گل رز را به آقایان پیشنهاد می کنیم.

رنگ صورتی چرک برای مراسم غیر رسمی و دوستانه بسیار مناسب است. یکی از خصوصیات برتر این رنگ، تطبیق پذیری آن با رنگ های دیگر است. شما می توانید آن را با سبز زیتونی یا رنگ های برنز و قهوه ای یا حتی شلوار جین های آبی ست کنید.

اگر پوستی به رنگ تیره دارید، می توانید طیف های مختلف صورتی را به تن کنید اما اگر پوست تان روشن است، رنگ های تیره بهترین انتخاب برایتان خواهند بود.

فوت‌ و فن خوش‌ پوشی برای آقایان در بهار 2016

فوت‌ و فن خوش‌ پوشی برای آقایان در بهار 2016سبز

رنگ سبز می تواند جایگزین رنگ مشکی شود، از این جهت که می توانید آن را با رنگ های دیگر، از زرد گرفته تا آبی، به راحتی ست کنید.

خوشبختانه این رنگ نظامی، همیشه روی مد است. زمستان ها می توانید پیراهن سبزتان را به همراه کتی مشکی یا تابستان ها آن را با شلوار جین آبی به تن کنید.

یکی از طراحان مد می گوید: «کمد من پر از لباس های سبز رنگ است، از این جهت که می توانم آنها را با هر لباس دیگری ست کنم.»

اگر می خواهید بیش از پیش به چشم آیید، به لباس های سبز رنگ تان، رنگ هایی چون قرمز، آبی یا رنگ های خنثی روشن، بیافزایید.

فوت‌ و فن خوش‌ پوشی برای آقایان در بهار 2016

فوت‌ و فن خوش‌ پوشی برای آقایان در بهار 2016زرد

شاید فکر کنید که با پوشیدن لباس زرد رنگ، مانند لیمو می شوید اما اگر با درایت پیش روید، نه تنها همچین فکری به ذهن شما و دیگران نخواهد رسید بلکه جذاب تر از همیشه، مانند خورشیدی در جمع، می درخشید.

از آنجا که رنگ زرد، رنگی گرم و زنده است و انرژی زیادی دارد، بهتر است کنار آن رنگ های خنثی به تن کنید تا توی ذوق نزند.

فوت‌ و فن خوش‌ پوشی برای آقایان در بهار 2016

فوت‌ و فن خوش‌ پوشی برای آقایان در بهار 2016قرمز

طبق تئوری رنگ ها، قرمز رنگی سرشار از انرژی و قدرت است به همین دلیل بهتر است آن را دم دست بگذارید. اگر علاقه ای به رنگ زرد ندارید، رنگ قرمز می تواند جایگزین خوبی برایش باشد.
رنگ قرمز هم در کنار رنگ های تیره و هم در کنار رنگ های روشن، به خوبی به چشم می آید. بنابراین نگران ست کردن آن با لباس های دیگرتان نباشید.

این رنگ در حین اسپورت بودن، کلاسیک هم به نظر می رسد. اگر می خواهید تیپی غیررسمی داشته باشید، تیشرت قرمز خود را با شلوار جین آبی به تن کنید، اگر هم موقعیت تان کمی رسمی تر است، ما قرمز تیره تر را در کنار رنگ هایی چون کرم به شما پیشنهاد می کنیم.

فوت‌ و فن خوش‌ پوشی برای آقایان در بهار 2016

فوت‌ و فن خوش‌ پوشی برای آقایان در بهار 2016بنفش


بنفش یکی از رنگ های لوکسی است که طرفداران فراوانی دارد. این رنگ برای فصل بهار و تابستان هم بسیار مناسب است.

این رنگ تنوع زیادی دارد. شاید شما به رنگ های کبود آن نسبت به رنگ های روشن تر، تمایل بیشتری داشته باشید اما مهم نیست، در هر صورت رنگ بنفش معجزه خود را به شما نشان خواهد داد.

نکته ای که باید در پوشیدن لباس های بنفش به یاد داشته باشید این است که رنگ های دیگر را خنثی انتخاب کنید تا از شدت رنگ بنفش بکاهند. رنگ هایی چون خاکستری، آبی، بژ و مشکی بهترین انتخاب برای همنشینی با این رنگ خاص است.

فوت‌ و فن خوش‌ پوشی برای آقایان در بهار 2016

فوت‌ و فن خوش‌ پوشی برای آقایان در بهار 2016


ویدیو مرتبط :
آنچه هر مرد جذابی باید در کمد لباس خود داشته باشد

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

در کمد لباس آقایان خوش پوش چه خبره؟


اگر می‌خواهید با لباس پوشیدن‌تان حس اعتماد دیگران را برانگیزید با ما همراه باشید.


مجله زندگی ایده آل: در پیام‌هایی که از شما دریافت کردیم از ما گله مند بودند که چرا همیشه ست‌های خانم‌ها را معرفی می‌کنید! در این مطلب پیشنهادهای جذابی برای ست آقایان هم داریم.

چهارشانه‌تر شوید

مردی با ست رویایی

پوشیدن یك پولیور یقه گرد ظاهر مناسب‌تری به شما می‌دهد. پلیور با بافت ریز انتخاب خوبی برای آقایان لاغر و خوش هیكل است؛ به خصوص آقایانی كه دوست دارند چهارشانه‌تر از آنچه هستند، به نظر برسند. پولیورهایی با بافت ریز، افراد را درشت‌تر از آنچه هستند نشان می‌دهد.

جذابیتی خاص داشته باشید

مردی با ست رویایی

شاید یكی از نقاط عطف این تركیب، رفتن سراغ كفشی است كه می‌بینید؛ كفشی اسپرت با رنگ طوسی- سبز؛ چرا كه قرار گرفتن رنگ طوسی- سبز در كنار رنگ طوسی به خاطر كنتراست بالا، در همان نگاه اول جذابیت خاصی در چشمان بیننده ایجاد می‌كند.

جین بپوشید

مردی با ست رویایی

اگر اضافه وزن ندارید و از اندام متناسبی برخوردار هستید، شلوارهای جین فیت انتخاب خوبی برای شما هستند. جین‌های پررنگ و نوك مدادی انتخاب خوبی است چون امكان ست شدن با دایره گسترده‌ای از رنگ‌ها را دارد و در اصل می‌توان گفت تمام طیف رنگ‌ها، در كنار این رنگ‌ها جلوه و زیبایی دارند.

سردترین روزها را گرم كنید

مردی با ست رویایی

برای رنگ شال گردن‌تان هم نگران نباشید چون توصیه‌های ما به كمك‌تان می‌آید. می‌توانید سراغ رنگ‌های خاكی، طوسی روشن و حتی رنگ‌هایی با مایه كرم و شیری بروید. علاوه بر رنگ‌ها در مورد طرح شال‌گردن‌ها هم دقت كنید. امسال خبری از مدل‌های ساده نخواهد بود. برعكس شال‌ها همه طرحدار هستند.

كاملا انعطاف‌پذیر

مردی با ست رویایی

برای چنین ستی سراغ یك كمربند با رنگ زرشكی بروید. كمربندی اسپرت كه این بار می‌خواهیم با رنگ بلوز خود ست كنیم. این یك كمربند ساده و البته اسپرت ویژه آقایانی است كه به بستن كمربند اصرار دارند. استفاده از رنگ زرشكی در این كمربند باعث شده تا با ست پیشنهادی ما هماهنگ باشد.

تافته جدا بافته

مردی با ست رویایی

این هم یك ژاكت ظریف و دوست داشتنی. ژاكت‌های ظریف مردانه در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف در كمد همه آقایان پیدا می‌شود. اصولا این ژاكت‌ها، لباسی برای فصل‌های بهار و پاییز آقایان هستند اما با رسیدن فصل سرما این ژاكت را باید با یك بلوز یا بافت ریز استفاده كنید.


زمان‌تان را قهوه‌ای كنید

مردی با ست رویایی

ساده بودن این ست دست شما را باز می‌گذارد تا بتوانید از یك ساعت قهوه‌ای هم استفاده كنید كه با رنگ كت و كفش شما هماهنگی دارد. در یك ظاهر مناسب و شیك، همیشه یك ساعت خوب حرف اول را می‌زند و به‌اصطلاح تكمیل‌كننده مجموعه شماست. این ساعت با طرح ساده و شیك خود می‌تواند این اطمینان را به شما بدهد كه در ظاهر خود چیزی كم ندارید.

عینك آفتابی‌تان را رو كنید

مردی با ست رویایی

در این روزهای كه آفتاب درست بالای سرتان است و شما یك قرار ناهار دوستانه یا كاری دارید، می‌توانید از یك عینك آفتابی زیبا استفاده كنید. مخصوصا اگر رنگ ست‌تان تناژ قهوه‌ای و كرم دارد از عینك آفتابی با شیشه‌های قهوه‌ای- طلایی استفاده كنید.

بافت‌های دوست‌داشتنی

مردی با ست رویایی

پلیورهای نازك مردانه رفیق گرمابه و گلستان شما هستند. در بیشتر ماه‌های سال می‌توانید از این بلوزها استفاده كنید؛ چه در روزهای بهاری با شلوارهای كتان و چه در روزهای زمستانی با كت چرم و اسپرت. وقتی كت شما چرم است، پیشنهاد می‌كنیم از یك بافت نازك ساده در زیر آن استفاده كنید. تضاد رنگی این دو هم در جذاب كردن تیپ شما موثر است.

با اصالت بپوشید

مردی با ست رویایی

برای آقایانی كه علاقه‌مند تیپ‌های نیمه رسمی هستند، داشتن یك كت چرم  ضروری است. كتی كه نه خیلی رسمی باشد و نه خیلی اسپرت؛ كت چرم این فرصت را به آقایان خوش‌پوش می‌دهد كه آن را با مدل‌های مختلف لباس از شلوار جین تا كتان ست كنند و بپوشند.

خوش تیپ اسپرت

مردی با ست رویایی

چنین ست نیمه رسمی دست شما را برای انتخاب كفش باز می‌گذارد. كفش‌های اسپرت و كالج چنین نقشی را به خوبی ایفا می‌كنند. كفشی از جنس چرم، بی‌شك فرم و شكل ست ما را از اسپرت دور می‌كند و ست ما را شكیل‌تر نشان می‌دهد. این همان چیزی است كه یك آقای خوش‌پوش و خوش‌تیپ برای كمد خود به آن نیاز دارد.

آقایان، كتان لطفا

مردی با ست رویایی

یك شلوار راسته و كرم رنگ، آن هم از جنس كتان دقیقا همان چیزی است كه برای هماهنگ كردن با كت چرم پیشنهادی ما نیاز دارید. شلواری كه به شما حق انتخاب بدهد و بتوانید با مدل‌های مختلف پیراهن مردانه ست كنید. شلوارهای كتان،  انتخاب خوبی برای ست‌های نیمه رسمی محسوب می‌شود و می‌توانید با یك كمربند قهوه‌ای ست‌تان را كامل كنید.