سبک زندگی


2 دقیقه پیش

شناخت بهترین آتلیه کودک و بارداری

بچه ها به سرعت بزرگ می‌شوند، زودتر از چیزی که فکرش را می‌کنید یا انتظارش را دارید. زمانی توانایی راه رفتن یا حرف زدن ندارند ولی اندک زمانی بعد آنها را در حال دویدن و مکالمه ...
2 دقیقه پیش

فیلم: تزیین اتاق کودک با گل‌های مقوایی

همین الان یک نگاهی به اتاق کودکتان بیندازید. آیا دلتان نمی خواهد چیزی به آن اضافه کنید؟ وقتی پولش را ندارید، پس باید از خلاقیتتان کمک بگیرید. در این ویدئو گل هایی مقوایی ...

ایوان هایتان را با این ایده ها تابستانی کنید (2)


ایوان و بالکن در روزهای گرم تابستانی جزء اصلی ترین فضاهای خانه به شمار می روند. ایده هایی برای زیباتر کردن این فضاها برایتان داریم.

برترین ها: ایوان و بالکن در روزهای گرم تابستانی جزء اصلی ترین فضاهای خانه به شمار می روند. ایده هایی برای زیباتر کردن این فضاها برایتان داریم.

تعدادی گلدان گالوانیزه با گل های زیبا روی پله های جلوی در ورودی بچینید و شماره ای روی هر گلدان آویزان کنید یا بچسبانید که در کنار هم شماره یا پلاک خانه شما را نمایش می دهند.

ایوان هایتان را با این ایده ها تابستانی کنید (2)یک منظره چشم نواز بی دردسر در مقابل در اصلی خانه درست کنید، کافیست تعدادی درختچه، گلدان، کاکتوس، تخته سیاه را در کنار هم مقابل در بچینید. درآخر یک چکمه رنگی را هم پر از گل کنید و مقابل در آویزان کنید.

ایوان هایتان را با این ایده ها تابستانی کنید (2)سری به بازار دست فروشان محلی بزنید و دنبال جعبه های کهنه و قدیمی بگردید. آنها را روی هم قرار دهید و گلدان های بهاری روستیک خود را در آنها قرار دهید.

ایوان هایتان را با این ایده ها تابستانی کنید (2)یک تاب روی ایوانتان بسازید. ممکن است کار راحتی نباشد و به زحمت بیفتید، اما نتیجه کار وقتی روی تاب می نشینید اما وقتی عصرهای تابستانی که از سرکار برگشته اید روی آن می نشینید و استراحت می کنید، متوجه می شوید ارزشش را داشته است.

ایوان هایتان را با این ایده ها تابستانی کنید (2)یک باغ آبی کوچک درست کنید. اگر نزدیک برکه زندگی نمی کنید می توانید یک باغچه آبی کوچک درست کنید و از دیدن نیلوفرهای آبی در خانه تان لذت ببرید.

ایوان هایتان را با این ایده ها تابستانی کنید (2)یک لوستر برای فضای بیرونی، در شب های تابستانی که در ایوان می گذرانید حال و حوصله تان را سر جا می آورد.

ایوان هایتان را با این ایده ها تابستانی کنید (2)اگر شما هم عادت دارید تابستان ها در هوای آزاد بخوابید، یک تختخواب قدیمی را روی ایوان ببرید، آن را تزئین و نوسازی کنید و اتاق خواب رویایی خود را بسازید.

ایوان هایتان را با این ایده ها تابستانی کنید (2)در جاهای غیرمنتظره گل بکارید. این گلدان طبقه طبقه را نگاه کنید که از کشوهای کهنه و قدیمی ساخته شده و حالا یک خانه زیبا و رنگی برای گلهاست.

ایوان هایتان را با این ایده ها تابستانی کنید (2)برای اینکه ایوان یا بالکن خود را دنج تر و صمیمی تر کنید. از مدل های طرحدار و رنگی برای بالش ها و روفرشی آن استفاده کنید.

ایوان هایتان را با این ایده ها تابستانی کنید (2)نظرتان در مورد یک صندلی بانوج دست باف چیست؟ 

ایوان هایتان را با این ایده ها تابستانی کنید (2)روی پنجره های خود را با اسطوخودوس تزئین کنید و علاوه بر جلوه زیبا، رایحه خوشی به ایوانتان ببخشید.

ایوان هایتان را با این ایده ها تابستانی کنید (2)


ویدیو مرتبط :
دنیا را با ایده هایتان روشن کنید...

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

ایوان هایتان را با این ایده ها تابستانی کنید (1)


ایوان و بالکن در روزهای گرم تابستانی جزء اصلی ترین فضاهای خانه به شمار می روند. ایده هایی برای زیباتر کردن این فضاها برایتان داریم.

برترین ها: ایوان و بالکن در روزهای گرم تابستانی جزء اصلی ترین فضاهای خانه به شمار می روند. ایده هایی برای زیباتر کردن این فضاها برایتان داریم.

از لامپ های ریسه ای استفاده کنید. شب های تابستانی را با نشستن زیر رشته ای از لامپ های رنگی یا چشمک زن و نوشیدن چای بگذرانید.

ایده هایی برای دکوراسیون تابستانی ایوان! (1)رنگ در را عوض کنید. از رنگ های شاد و روشن استفاده کنید و تابستان شادتری داشته باشید. 

ایده هایی برای دکوراسیون تابستانی ایوان! (1)می توانید از دست دوم فروشی ها صندلی های راک قدیمی تهیه کنید. رنگ آمیزی جدیدی به آنها بدهید و برای فضای بیرونی منزلتان استفاده کنید.

ایده هایی برای دکوراسیون تابستانی ایوان! (1)از گلدان های معمول و رایج صرف نظر کنید. می توانید از سبدهای رنگی آشپزخانه برای این کار استفاده کنید. حتما دوستانتان از سلیقه و خلاقیت شما هیجان زده خواهند شد.

ایده هایی برای دکوراسیون تابستانی ایوان! (1)به جای استفاده از روفرشی ها و قالیچه ها که در فضای بیرون خیلی زود کثیف می شوند می توانید قسمتی از کف را با طرح های زیبا نقاشی و رنگ آمیزی کنید.

ایده هایی برای دکوراسیون تابستانی ایوان! (1)استندهایی با رنگ های جذاب و روستیک برای گلدان هایتان تدارک ببینید.

ایده هایی برای دکوراسیون تابستانی ایوان! (1)یک باغچه عمودی درست کنید. یک استند عمودی ساده درست کنید و با قرار دادن گلدان های رنگی، یک سمت دیوار را شبیه پالتی از رنگ های شاد کنید.

ایده هایی برای دکوراسیون تابستانی ایوان! (1)نشیمن دوست داشتنی مطابق با سلیقه خودتان بسازید. این مبل با استفاده از تخته های پهن ساخته شده و کوسن ها و بالش ها با کیسه دانه قهوه پوشانده شده است.

ایده هایی برای دکوراسیون تابستانی ایوان! (1)قوانین استفاده از ایوانتان را روی تخته سیاه های کوچک یا هر قطعه دست ساز و جذاب دیگری بنویسید و روی دیوار نصب کنید.

ایده هایی برای دکوراسیون تابستانی ایوان! (1)هیچ ایوانی بدون شیشه های کوچک خالی که با گل و بوته های کوچک پر شده کامل نمی شود.

ایده هایی برای دکوراسیون تابستانی ایوان! (1)درتان را با یک حلقه گل فصلی تزئین کنید. می توانید از گلدان های سفالی کوچک در لابه لای شاخ و برگ هایتان استفاده کنید. 

ایده هایی برای دکوراسیون تابستانی ایوان! (1)