سبک زندگی


2 دقیقه پیش

شناخت بهترین آتلیه کودک و بارداری

بچه ها به سرعت بزرگ می‌شوند، زودتر از چیزی که فکرش را می‌کنید یا انتظارش را دارید. زمانی توانایی راه رفتن یا حرف زدن ندارند ولی اندک زمانی بعد آنها را در حال دویدن و مکالمه ...
2 دقیقه پیش

فیلم: تزیین اتاق کودک با گل‌های مقوایی

همین الان یک نگاهی به اتاق کودکتان بیندازید. آیا دلتان نمی خواهد چیزی به آن اضافه کنید؟ وقتی پولش را ندارید، پس باید از خلاقیتتان کمک بگیرید. در این ویدئو گل هایی مقوایی ...

ایده هایی برای سازماندهی سرویس بهداشتی!


از همه فضاهای از دست رفته خود استفاده کنید. حتی جاهایی که حس می کنید نیاز به طراحی و سازماندهی خاصی ندارند هم با اندکی ذوق و خلاقیت می توانید سروسامان دهید.

برترین ها: از همه فضاهای از دست رفته خود استفاده کنید. حتی جاهایی که حس می کنید نیاز به طراحی و سازماندهی خاصی ندارند هم با اندکی ذوق و خلاقیت می توانید سروسامان دهید. در این مطلب می خواهیم درباره سازماندهی و نظم بخشیدن به فضای حمام و سرویس بهداشتی صحبت کنیم. اگر سرویس بهداشتی شما هیچ قفسه یای برای گذاشتن وسایلتان ندارد می توانید از یک طاقچه بلند و باریک استفاده کنید. آن را زیر آینه نصب کنید و عطر یا هر آیتم دیگری که به صورت روزانه به آن نیاز دارید را رویش قرار دهید. 

ایده هایی برای سازماندهی سرویس بهداشتی!

از کابینت های آشپزخانه استفاده کنید. استفاده از کابینت ها را به فضای پخت و پز محدود نکنید. آنها در حمام جای خوبی برای قرار دادن وسایل هستند و ارتفاع مناسبی هم برای قراردادن سینک دارند.

ایده هایی برای سازماندهی سرویس بهداشتی!

مبلمان و وسایل کسل کننده تان را به روز کنید. با عوض کردن رنگ قفسه ها و مبلمان از قهوه ای و سیاه معمول به رنگ های شاد و سرزنده ای مثل این سبز می توانید جلوه خاصی به حمام خود ببخشید.

ایده هایی برای سازماندهی سرویس بهداشتی!

از ساده ترین و ارزان ترین لوازمی که در خانه دارید استفاده کنید. با این ایده می توانید خیلی راحت وسایل آراستن مو مثل اتوی مو و ... استفاده کنید و وقتی داغ هستند آنها را به راحتی داخل این جاقاشقی فلزی قرار دهید و از سوختگی جلوگیری کنید.

ایده هایی برای سازماندهی سرویس بهداشتی!

وسایل آرایش و شانه و ... را می توانید در ظروف غلاف مانندی که به دیوار متصل می شوند قرار دهید و در فضای اشغال شده قفسه و کمد صرفه جویی کنید.

ایده هایی برای سازماندهی سرویس بهداشتی!

محفظه دستمال توالت خود را ارتقا دهید. با اضافه کردن دو نوار چرمی که یک میله چوبی باریک را نگه می دارند می توانید قفسه کوچک جاادویه ای را به یک محفظه دو کاره هم برای دستمال توالت و هم برای قرار دادن یک گلدان کوچک و خوشبوکننده هوا استفاده کنید.

ایده هایی برای سازماندهی سرویس بهداشتی!

با افزودن یک پله به چارپایه می توانید از آن استفاده دوکاره کنید. هم برای قراردادن حوله یا گلدان و هم برای بالا رفتن کودکتان وقتی می خواهد مسواک بزند.

ایده هایی برای سازماندهی سرویس بهداشتی!

می توانید قفسه های نردبانی را که معمولا در اتاق ها و برای قرار دادن کتابها و مجلات استفاده می شوند، به محلی برای نگهداری و آویختن دستمال ها و حوله های تمیز تبدیل کنید. 

ایده هایی برای سازماندهی سرویس بهداشتی!

قفسه ای برای نگهداری مجموعه لاک هایتان تدارک ببینید. 

ایده هایی برای سازماندهی سرویس بهداشتی!


ویدیو مرتبط :
کانکس سرویس بهداشتی, سرویس بهداشتی سیار, سرویس بهداشتی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

روش هایی برای چیدمانی شیک و جادار برای سرویس بهداشتی تاندکوراسیون سرویس بهداشتی,چیدمان سرویس بهداشتی
برای روشویی سرویس بهداشتی خود نوعی روشویی را انتخاب كنید كه علاوه بر مناسب بودن با سایز و مدل روشویی شما دارای حداكثر تعداد فضای ذخیره سازی از قبیل كشوها و كمدها باشد
وجود فضاهای ذخیره سازی در دكوراسیون سرویس بهداشتی یك باید است و بسیار ضروری و لازم است و هر سرویس بهداشتی با هر ساختی كه باشد می تواند به مقدار كافی از فضای ذخیره سازی بهره مند باشد. در این مطلب سعی شده تا ایده های مفید  در  خصوص فضاهای ذخیره سازی در سرویس بهداشتی مطرح شود تا بتوانید با كمك آن ها در سرویس بهداشتی خانه خود فضای ذخیره سازی ایجاد كنید.
استفاده از فضای پشت در
می توان به راحتی و با قرار دادن آویز لباس مخصوص پشت در در قسمت بالای آن و یا نصب آویزهای بر سطح پشت در فضایی مناسب را برای آویختن حوله ها بوجود آورید.این ایده از جمله ایده های بسیار كاربردی و مفید برای ایجاد فضای ذخره سازی در سرویس بهاشتی است.
استفاده از كنج ها
در سرویس های بهداشتی نقلی و كوچك توصیه می كنیم حتما از كنج ها بیشتر استفاده كنید و با نصب طبقاتی به شكك 8 كه مخصوص نصب در كنج ها هستند در ان قسمت ها سطوح مناسب برای قرار دادن حوله های تا شده با لوله شده و هم چنین برای قرار داان صابون ها و وسایل آرایشی ایجاد كنید.
استفاده از جعبه های متعدد
از ریخت و پاش و شلوغ كردن دكوراسیون سرویس بهداشتی خود بوسیله قرار دادن وسایل بهداشتی- آرایشی كه از آن ها به صورت  روزانه استفاده می كنید در اطراف روشویی و روی طبقه زیر آینه جدا خودداری كنید. توصیه می كنیم آن ها را دسته بندی كنید و هر دسته را در جعبه ای زیبا و كوچك قرار داده و روی طبقه یا داخل كشویی قرار دهید.
استفاده از مقیاس كوچك تر
اگر سرویس بهداشتی كوچك شما با محدودیت فضا مواجه است به جای استفاده از فضاهای ذخیره سازی كمتر از مقیاس كوچك تر آن ها استفاده كنید.
انتخاب رو شویی مناسب
برای روشویی سرویس بهداشتی خود نوعی روشویی را انتخاب كنید كه علاوه بر مناسب بودن با سایز و مدل روشویی شما دارای حداكثر تعداد فضای ذخیره سازی از قبیل كشوها و كمدها باشد و هم چنین در اطراف سینك آن مقداری فضا برای قرار دادن برخی از اشیا و وسایل لازم در سرویس بهداشتی باشد.
استفاده از طبقات تا شو
با استفاده از طبقات تا شو شما دیگر محدودیت زیادی برای نصب طبقات از لحاظ تعداد ندارید زیرا می توانید آن ها را تنها در مواقع نیاز باز كرده و از آن ها استفاده كنید و در مواقعی كه نیاز ندارید آن را تا كنید.
استفاده از قسمت های فوقانی دیوار
شما می توانید با نصب طبقاتی در قسمت های بالای دیوار در سرویس بهداشتی فضای بسیار مناسبی را برای قرار دادن سبد های زیبا مهیا كنید و اشیا مورد نیازتان را در سرویس بهداشتی از قبیل حوله های اضافه، مواد شوینده و مواد بهداشتی را به تفكیك داخل سبدها روی آن طبقات قرار دهید.
توجه به رنگ
برای اینكه سرویس بهداشتی كوچك شما بزرگ تر و مرتب تر به نظر برسد برای طبقات و قفسه هایی كه بر دیوار نصب می كنید از رنگ های روشن مانند سفید یا كرم روشن استفاده كنید.
استفاده از چوب
یكی دیگر از ایده های زیبا برای طبقات و قفسه ها در سرویس بهداشتی استفاده از انواع چوبی آن ها است كه می تواند جلوه شیك و زیبایی به دكوراسیون سرویس بهداشتی شما دهد و گرما بخش فضا باشد.
مرتب و زیبا
تا حد امكان حوله ها و اشیا دیگر را روی طبقات و داخل قفسه ها مرتب و منظم قرار دهید و سعی كنید تا اشیا و وسایل ساده تر  كه دارای جلوه ای نازیبا هستند را در قسمت عقب تر و اشیا زیباتر و رنگارنگ را در ردیف های جلویی و در معرض دید بچینید و قرار دهید. در این صورت جلوه دكوراسیون سرویس بهداشتی شما شكیل تر خواهد شد.

دکوراسیون سرویس بهداشتی,چیدمان سرویس بهداشتی
منبع : manzelmag.com