سبک زندگی


2 دقیقه پیش

شناخت بهترین آتلیه کودک و بارداری

بچه ها به سرعت بزرگ می‌شوند، زودتر از چیزی که فکرش را می‌کنید یا انتظارش را دارید. زمانی توانایی راه رفتن یا حرف زدن ندارند ولی اندک زمانی بعد آنها را در حال دویدن و مکالمه ...
2 دقیقه پیش

فیلم: تزیین اتاق کودک با گل‌های مقوایی

همین الان یک نگاهی به اتاق کودکتان بیندازید. آیا دلتان نمی خواهد چیزی به آن اضافه کنید؟ وقتی پولش را ندارید، پس باید از خلاقیتتان کمک بگیرید. در این ویدئو گل هایی مقوایی ...

اتاق کارتان را در خانه طراحی کنید (1)


این فضاهای کاری هوشمندانه و ایده های زیبا به شما کمک خواهند کرد که دفتر کار رویایی خود را در خانه داشته باشید و البته به میزان زیادی به خلاقیت شما هم بستگی دارد.

برترین ها: این فضاهای کاری هوشمندانه و ایده های زیبا به شما کمک خواهند کرد که دفتر کار رویایی خود را در خانه داشته باشید و البته به میزان زیادی به خلاقیت شما هم بستگی دارد. چه فقط یک میزکار داشته باشید، چه اتاقی که تماما برای شماست و یا یک اتاق مطالعه مستقل، در هر صورت این ایده ها به شما کمک خواهند کرد. 

جسور باشید! از استفاده ار پارچه های لوکس، رنگ های زنده و طرح های قابل توجه در تمام فضایتان نترسید.

ایده های الهام بخش برای اتاق کار در خانه (1)با انتخاب یک رنگ متالیک و استفاده از آن در تمام فضایتان یک فضای منسجم ایجاد کنید.

ایده های الهام بخش برای اتاق کار در خانه (1)از فضاهای ذخیره با رنگ های روشن و متنوع استفاده کنید تا شلوغی و درهم برهمی دفترتان را پنهان کنید.

ایده های الهام بخش برای اتاق کار در خانه (1)اتاق کارتان را با اکسسوری های خاص تزئین کنید. مثل این گل کاغذی فوق العاده بزرگ تا کاملا آن را منحصربفرد کنید.

ایده های الهام بخش برای اتاق کار در خانه (1)از یک کاغذدیواری برای دیوار اصلی اتاقتان استفاده کنید تا کمی طراوت و سرزندگی به آن بیفزایید.

ایده های الهام بخش برای اتاق کار در خانه (1)از پرده های رنگی و طرحدار زیبا استفاده کنید تا کمی جذابیت به فضای خنثای کاری بیفزایید.

ایده های الهام بخش برای اتاق کار در خانه (1)با نصب یک آینه یا اثر هنری قاب شده بالای میز کارتان، یک فضای اداری مجلل و زیبا بسازید.

ایده های الهام بخش برای اتاق کار در خانه (1)از یک میزکار طویل استفاده کنید. چنین میزی به شما امکان قرار دادن وسایل بیشتر و کار روی پروژه های متعدد را می دهد.

ایده های الهام بخش برای اتاق کار در خانه (1)با استفاده از رنگهای سفید و خیلی روشن، روح و نور و هوا را به فضای خود هدیه کنید.

ایده های الهام بخش برای اتاق کار در خانه (1)با استفاده از یک نشیمن راحت و بزرگ و پرزرق و برق کمی تجمل به اتاق کارتان بیفزایید. 

ایده های الهام بخش برای اتاق کار در خانه (1)با رنگ آمیزی یا نصب یک میزکار شاد و سرزنده یک تک رنگ خاص و جذاب را به فضایتان اضافه کنید.

ایده های الهام بخش برای اتاق کار در خانه (1)به انباری و ارث و میراث خانوادگی سری بزنید و یک اتاق کار پر از یادگاری و منحصربفرد خلق کنید.

ایده های الهام بخش برای اتاق کار در خانه (1)


ویدیو مرتبط :
بهترین DIY برای دکور خانه، اتاق خواب و اتاق نشیمن

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

طراحی جالب اتاق با هزاران استیکر ! / عکس


طراحی اتاق با هزاران استیکر !