آرایش جدید کیم کارداشیان +عکس


کیم کارداشیان Kim Kardashian، هنرپیشه مشهور این روزهای دنیای غرب، در جدیدترین پست خود در اینستاگرام، تصویر جدیدی از کار خانم پت مک گراٍ، گریمور مشهور بین‌المللی را منتشر کرد که او را در هیبت جدید نشان می‌دهد.

 
 
 
 
صبح بخیر: سلفی بازترین هنرپیشه هالیوود، جدیدترین تصویر گریم خود را که توسط پت مک کراٍ، گریمور معروف بین‌المللی انجام گرفته است، منتشر کرد. کیم کارداشیان که اخیراً تصاویری از بارداری شش ماهه او برای تولد دومین فرزندش، خبر ساز شده است، سه هزارمین پست خود در صفحه شخصی در اینستاگرام را به انتشار تصاویر گریم جدید خود اختصاص داد. بسیاری، کیم کارداشیان را همانند پاریس هیلتون، خواننده و هنرپیشه معروف آمریکایی، یک سلبریتی غیر هنرمند می‌دانند که همتراز با همکاران و هم‌قطارانشان در دنیای موسیقی و سینما نیستند.

انتشار این تصاویر، با بیش از یک میلیون لایک طرفداران کیم کارداشیان در کم تر از یک ساعت مواجه شد که می‌تواند رکوردی در میزان لایک و کامنت مخاطبان صفحات شخصی سلبریتی ها در شبکه‌های اجتماعی باشد.

 آرایش جدید کیم کارداشیان +عکس
(جدیدترین تصویر از گریم کیم کارداشیان توسط گریمور مشهور مک گراٍث)

کیم کارداشیان در پست جدیدش که به مناسبت فعالیت با این گریمور مشهور منتشر شده است، نوشت: رویای کار با خانم Pat McGrath اکنون به واقعیت پیوست.

خانم مک گراٍث یک گریمور مشهور و همکار مراکز و برندهای معروف آرایشی همچون: P&G Beauty، COVERGIRL، Dolce & Gabbana و ماکس فاکتور معروف هست که برای خانم‌های معتاد به آرایش و لوازم آرایشی جدید و روز دنیا، نام های شناخته شده ای می‌باشد.

خانم مک گراث نیز ساعاتی قبل از انتشار تصاویر گریم کیم کارداشیان بر روی صفحه شخصی خود، تصاویر جدیدترین کار خود بر روی چهره کیم را منتشر کرد. این تصویر، با 10 هشتگ همراه شد که نشان دهنده اهمیت هشتگ گذاری برای نمایش بهتر و بیش تر تصاویر در فضای شبکه اجتماعی به ویژه اینستاگرام می‌باشد.

 آرایش جدید کیم کارداشیان +عکس
(پست اخیر خانم مک گراٍث، گریمور کیم کارداشیان در اینستاگرام با 16 هشتگ!)

این هنرمند دنیای گریم، توانسته است از طریق فعالیت در فضای مجازی، تبلیغات گسترده ای برای کار و فعالیت‌های خود به ویژه در بخش سلبریتی ها، دست و پا کند.

 آرایش جدید کیم کارداشیان +عکس
(صفحه شخصی پت مک گراث در اینستاگرام با 440 هزار مخاطب)

صفحه شخصی این گریمور معروف در اینستاگرام، بیش از 440 هزار مخاطب دارد که با تصاویر گوناگونی از گریم‌های سلبریتی های دنیای هنر و سینما نیز عجین شده است. وی در توضیح کار جدیدش بر روی چهره کیم کارداشیان نوشت: patmcgrathreal#PATxKIM


ویدیو مرتبط :
آرایش به سبک کارداشیان ها

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

سوتی جدید کیم کارداشیان در لاس وگاس +عکسکیم کارداشیان,عکس  کیم کارداشیان,سوتی  کیم کارداشیان

 

به گزارش پرداد به نقل از دیلی میل: او امروز در افتتاح فروشگاه لباسش در لاس وگاس جلوی دوربینهای خبری یک سوتی جالب داد که سوژه امروز رسانه ها بود.

 

وی در حالی با لباس مشکی نازکش جلوی دوربین رسانه های مطرح غربی ژست میگرفت که فراموش کرده بود لیبل لباسش را جدا کند.

 

روی این لیبل ها معمولا طریقه نگهداری و شست و شوی لباس و معرفی جنس پارچه نوشته میشود که غالبا قبل از استفاده توسط مصرف کننده از لباس جدا میشود ، مخصوصا کسانی که لباس را برای شرایط مهمی استفاده میکنند مثلا ستاره های هالیوودی که روی فرش قرمز جلوی خبرنگاران و عکاسان حاضر میشوند.

 

گفته شده است کیم کارداشیان یک سفر فوق العاده کوتاه و با عجله برای این افتتاحیه به "سین سیتی" داشته است و حدود دو ساعت برای برگزاری مراسم در این شهر حضور داشته و به سرعت آنجا را ترک کرده است بنابراین به طنز گفته شده است وی به قدری عجله داشته است که فراموش کرده حتی خود را در آینه برانداز کند.

 

قرار است در این فروشگاه خانوادگی متعلق به کیم کارداشیان همه چیز از جمله پوشاک، کیف و کفش، عینک آفتابی ، وسایل تزیینی و چیزهایی از این قبیل به فروش برسد.

 

 

تهیه و ترجمه:: گروه خبری پرداد