سبک زندگی


2 دقیقه پیش

شناخت بهترین آتلیه کودک و بارداری

بچه ها به سرعت بزرگ می‌شوند، زودتر از چیزی که فکرش را می‌کنید یا انتظارش را دارید. زمانی توانایی راه رفتن یا حرف زدن ندارند ولی اندک زمانی بعد آنها را در حال دویدن و مکالمه ...
2 دقیقه پیش

فیلم: تزیین اتاق کودک با گل‌های مقوایی

همین الان یک نگاهی به اتاق کودکتان بیندازید. آیا دلتان نمی خواهد چیزی به آن اضافه کنید؟ وقتی پولش را ندارید، پس باید از خلاقیتتان کمک بگیرید. در این ویدئو گل هایی مقوایی ...

10 ویلای مدرن جهان با پلان‌های خیره کننده!


اصولا وقتی صحبت از طراحی یک ویلا به میان می آید همه ی ما دوست داریم طرحی خاص و متفاوت با بناهای معمول سطح شهر را ببینیم، و همین امر معماران برجسته را وادار به طراحی پلان ویلای منحصر به فرد در اقصی نقاط دنیا می کند.

وب‌سایت چیدانه: اصولا وقتی صحبت از طراحی یک ویلا به میان می آید همه ی ما دوست داریم طرحی خاص و متفاوت با بناهای معمول سطح شهر را ببینیم، و همین امر معماران برجسته را وادار به طراحی پلان ویلای منحصر به فرد در اقصی نقاط دنیا می کند. ویلاهای مدرن در سراسر دنیا جاذبه ی خاصی را برای کاربران اش دارد چه کاربران داخلی و چه رهگذرانی که نمای بیرونی آن را نظاره گر هستند. پیش تر با ویلاهای مدرن ایرانی آشنا شدیم و جزییات پلان معماری مدرن آن ها را با هم بررسی کرده ایم، اما امروز دراینجا ۱۰ ویلای مدرن جهان را همراه با جزییات پلان آن ها را برای شما گردآوری کرده ایم تا به سادگی بتوانید از طرح آن برای ساخت ویلای مدرن خود ایده بگیرید با ما همراه باشید.

۱.ویلای مدرن، دفتر معماری BBV

۱۰ ویلا مدرن جهان با پلان های خیره کننده!

۱۰ ویلا مدرن جهان با پلان های خیره کننده!۲.ویلا لیما، دفتر معماری یوهان ساندبرگ

۱۰ ویلا مدرن جهان با پلان های خیره کننده!

۱۰ ویلا مدرن جهان با پلان های خیره کننده!۳.ویلا تابستان در دریاچه Balaton، استودیو معماران FBI

۱۰ ویلا مدرن جهان با پلان های خیره کننده!

۱۰ ویلا مدرن جهان با پلان های خیره کننده!۴.ویلا تی، دفتر معماری Architrend

۱۰ ویلا مدرن جهان با پلان های خیره کننده!

۱۰ ویلا مدرن جهان با پلان های خیره کننده!۵.ویلا آلگرا، دفتر معماری اوپنهایم

۱۰ ویلا مدرن جهان با پلان های خیره کننده!

۱۰ ویلا مدرن جهان با پلان های خیره کننده!۶.ویلا Bussum، دفتر معماری A

۱۰ ویلا مدرن جهان با پلان های خیره کننده!

۱۰ ویلا مدرن جهان با پلان های خیره کننده!۷.ویلا Saitan، دفتر معماری EASTERN

۱۰ ویلا مدرن جهان با پلان های خیره کننده!

۱۰ ویلا مدرن جهان با پلان های خیره کننده!۸.خانه درختی، دفتر معماری Matt Fajkus

۱۰ ویلا مدرن جهان با پلان های خیره کننده!

۱۰ ویلا مدرن جهان با پلان های خیره کننده!۹.ویلا S2، دفتر معماری MARC

۱۰ ویلا مدرن جهان با پلان های خیره کننده!

۱۰ ویلا مدرن جهان با پلان های خیره کننده!۱۰.خانه مشا، دفتر معماری موج نو

۱۰ ویلا مدرن جهان با پلان های خیره کننده!

۱۰ ویلا مدرن جهان با پلان های خیره کننده!


ویدیو مرتبط :
10 دریبل خیره کننده تاریخ

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

امکانات خیره کننده خانه های ثروتمندان جهان


کاخ های چند میلیون دلاری جدید اصولا شامل سالن تئاتر، کتابخانه چوبی، آشپزخانه های بسیار مدرن با مدرن ترین وسایل و استخر هستند.

 
 
 

صبح بخیر: در هر کجای شهر واشنگتن در یوتا که ایستاده باشید می توانید چراغ های رنگی LED دهلیز شیشه ای 17 متری  1445 West Grande Circle را به خوبی ببینید. این چراغ ها قابل تنظیم هستند و در روزهای کریسمس به رنگ سبز و قرمز و در هالووین به رنگ نارنجی خودنمایی می کنند. این بنا همچون قصر امپراطورها طراحی شده است. این فقط یک بخش بسیار کوچک از امکاناتی است که در این قصر 7 میلیون دلاری شاهد هستید.این قصر را می توان بهترین زمین بازی و سرگرمی کودکان و بزرگسالان دانست به طوری که لازم نیست اعضای خانواده از این قصر بیرون بیایند.
 
با درختان نخل در اطراف حیاط و مساحت 7500 متر مربعی، کاخ مجلل سنت جورج بیشتر شبیه لاس وگاس است تا بیابان های ایالت  یوتا. این قصر نه یکی، بلکه دو سالن تئاتر، زمین ورزشی عمومی با آشپزخانه اختصاصی و تابلو اعلان امتیاز، اتاق بازی های ویدئویی و دو تالار بولینگ با چراغ های نئون یا لامپ های مشکی دارد. برای رفت و آمد بین طبقات مختلف این قصر لازم نیست منتظر آسانسور باشید می توانید از مارپیچ چوبی موجود استفاده کنید.

کاخ های چند میلیون دلاری جدید اصولا شامل سالن تئاتر، کتابخانه چوبی، آشپزخانه های بسیار مدرن با مدرن ترین وسایل و استخر هستند. حتی اتاق های رختکن بسیار بزرگ، آشپزخانه های بیرونی، باشگاه ورزشی اختصاصی را نیز می توان به فهرست امکانات خانه های گران قیمت دنیا اضافه کرد.

بعضی از ثروتمندان مجموعه های ورزشی بزرگی را نیز به کاخ های خود اضافه کرده اند. زمین بسکتبال، زمین هاکی، زمین بیس بال، زمین گلف و حتی زمین تیراندازی با کمان را می توان در ویلاهای فروشی موجود پیدا کرد که چندین مالک دارد و متعلق به ورزشکاران حرفه ای است.از دیگر امکانات نفس گیر این قصرها، کلوب های زیرزمینی با زمین رقص و اتاقک مخصوص دی جی است و دیوارهای آن عایق صدا دارد و با رمز اثر انگشت درب آن باز می شود.

در ادامه مطلب، امکانات و ویژگی های منحصربه فرد ملک هایی که برای فروش گذاشته اند را با هم دوره می کنیم.

یوتا، واشنگتن، 1445 West Grande Circle

حداقل قیمت: 7 میلیون دلار

این قصر  7500 متر مربعی با انواع امکانات تفریحی و رفاهی همچون دو سالن تئاتر، یک زمین ورزشی  وسیع با آشپزخانه و تابلو اعلان امتیازات اختصاصی، اتاق بازی های ویدئویی و دو تالار بولینگ با چراغ های نئونی و مشکی در شهر یوتای ایالت متحده واقع شده است. علاوه بر پله و آسانسور، مارپیچ چوبی زیبایی نیز در این ویلا هست که می توان برای رفت و آمد بین طبقات از آن استفاده کرد.

فلوریدا، پالم سیتی، 5551 کوچه Mistletoe جنوب غربی

حداقل قیمت: 3 میلیون دلار

بازدیدکننده های این شهرک مزرعه‌مانند و بزرگ 12 هکتاری در لوئیزیانا، می توانند به لطف باند هواپیمای اختصاصی خیلی راحت و سریع به این منطقه رفت و آمد کنند. این ویلای فوق العاده زیبا و بزرگ، یک استخر جزیره مانند با آبشار پله ای، آشپزخانه و محوطه مخصوصی برای پخت و صرف غذا در بیرون از ویلا دارد.

تگزاس، آرگایل، 12780 خیابان هیلتاپ

حداقل قیمت: 11 میلیون دلار

این خانه پشت دو درب امنیتی بزرگ قرار دارد. این  ملک سوارکاری 50 هکتاری در دنتون کانتری مملو از امکانات فوق العاده است. در طبقه بالای خانه، یک اتاق بازی بزرگ قرار دارد که شامل دستگاه های بازی قدیمی که سکه می خورند، میز بازی و اتاقک سیگار است. در زیر زمین نیز محلی برای پذیرایی حدود 10 نفر وجود دارد. در کنار اصطبل و محوطه هاکی، زمین این خانه شامل امکانات دیگری همچون خانه های درختی همچون کلبه های جنگلی است.

آریزونا، دره بهشت، جاده 8270 شمالی کوکونینو

حداقل قیمت: 5.7 میلیون دلار

این ملک 3200 متر مربعی نیز مملو از امکانات دوست داشتنی است اما جذابیت اصلی آن در حیاط پشتی جمع شده است.  درهای تلسکوپی اتاق نشیمن به روی زمین گلف با 5 گودال، دو اسپا و استخری همچون پارک های آبی با سرسره های سنگی باز می شوند؛ منظره ای خیره کننده و رویایی.

کلورادو، اسپن، 1650  خیابان مککین فلیتز

حداقل قیمت: 28 میلیون دلار

این مزرعه بزرگ 21 هکتاری کوه راکی شامل 4 هزار متر مربع زمین ورزشی است. این فضا شامل زمین بسکتبال، تنیس، راکت بال و زمین مسابقه دو در طبقه دوم است. همچنین اصطبلی با 8 اتاقک مخصوص اسب نیز دارد.

گرینویچ، مزرعه قدیمی میل

حداقل قیمت: 33 میلیون دلار

این بنای 75 هکتاری با معماری تیودور خود متعلق به مل گیبسون است. در این ملک بزرگ، شمشادهای ماز مانند، صفحه شطرنج بسیار بزرگ، زمین تنیس با کلبه زنگی، گلخانه و اصطبل اسب وجود دارند.

کالیفرنیا، لس آنجلس، خیابان بلاجیو 10664

حداقل قیمت: 29.9 میلیون دلار

در این خانه 6100 متر مربعی یک طبقه کامل دارد که شبیه هتل است. بعلاوه آن، استخر ورزشی، سالن یوگا، سونا بخار، جکوزی و سالن آرایشگاه با قسمت های مخصوص آرایش مو و مانیکور/پدیکور ناخن نیز دارد.