سبک زندگی


2 دقیقه پیش

شناخت بهترین آتلیه کودک و بارداری

بچه ها به سرعت بزرگ می‌شوند، زودتر از چیزی که فکرش را می‌کنید یا انتظارش را دارید. زمانی توانایی راه رفتن یا حرف زدن ندارند ولی اندک زمانی بعد آنها را در حال دویدن و مکالمه ...
2 دقیقه پیش

فیلم: تزیین اتاق کودک با گل‌های مقوایی

همین الان یک نگاهی به اتاق کودکتان بیندازید. آیا دلتان نمی خواهد چیزی به آن اضافه کنید؟ وقتی پولش را ندارید، پس باید از خلاقیتتان کمک بگیرید. در این ویدئو گل هایی مقوایی ...

دکوراسیون منزل و 6 ایده رنگ آمیزی دیوارها


در دکوراسیون منزل، دیوار ها، سقف و کفسازی ساده و خالی از طراحی، بوم نقاشی و هدف بروز خلاقیت و ایده های شما محسوب می شوند. تمام آنچه نیاز دارید مجموعه ای از رنگ های متنوع با تم های رنگی متفاوت و کمی تجسم و خلاقیت است!

وب‌سایت دکو بوم: در دکوراسیون منزل، دیوار ها، سقف و کفسازی ساده و خالی از طراحی، بوم نقاشی و هدف بروز خلاقیت و ایده های شما محسوب می شوند. تمام آنچه نیاز دارید مجموعه ای از رنگ های متنوع با تم های رنگی متفاوت و کمی تجسم و خلاقیت است! هر گوشه از خانه می تواند فضا ای برای ایجاد جذابیت های بصری باشد، و این جذابیت را می توان با رنگ های چشم گیر، الگو های جذاب یا یک نقاشی ساده ایجاد کرد.  برای شروع، یک درب کوچک را امتحان کنید. اگر در استفاده از رنگ های جسورانه مردد هستید، می توانید درب های یک اتاق را با رنگ های متفاوت پوشش دهید و سایر دیوار ها را سفید بگذارید.  

دکوراسیون منزل و 6 ایده رنگ آمیزی دیوار هادرب ها، کمد ها و دیواره ها را به یک رنگ درآورید و با این کار به مبلمان خود اجازه دهید در فضای داخلی بدرخشند.

دکوراسیون منزل و 6 ایده رنگ آمیزی دیوار هااستفاده از نقاشی های هنری، به طراحی دیوار های خالی عمق می بخشد و به فضای داخلی هویت می دهد.

دکوراسیون منزل و 6 ایده رنگ آمیزی دیوار هااگر دیوار ها و سقف ساده ای دارید، بهترین فرصت برای طراحی کفسازی خانه در اختیارتان است! می توانید از کفسازی های متنوع و رنگی استفاده کنید یا کف اتاق را با کفپوش یا موکت های بافت دار پوشش دهید.

دکوراسیون منزل و 6 ایده رنگ آمیزی دیوار هااستفاده از طرح های راه راه یا خال خالی، فقط برای پارچه ها یا پرده های اتاق نیستند، می توان این طرح ها را در دیوار های خانه با اختلاف رنگی اندک، میان دو رنگ به کار برد.

دکوراسیون منزل و 6 ایده رنگ آمیزی دیوار هاقفسه ها می توانند قسمتی از دیواره های خانه باشند و طراحی ای متفاوت و جسورانه را شامل شوند.

دکوراسیون منزل و 6 ایده رنگ آمیزی دیوار ها


ویدیو مرتبط :
رنگ آمیزی دیوارها با غلطک مخزن دار

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

دکوراسیون منزل و ایده هایی برای رنگ آمیزی دیوارهادر دکوراسیون منزل، دیوار ها، سقف و کفسازی ساده و خالی از طراحی، بوم نقاشی و هدف بروز خلاقیت و ایده های شما محسوب می شوند. تمام آنچه نیاز دارید مجموعه ای از رنگ های متنوع با تم های رنگی متفاوت و کمی تجسم و خلاقیت است!

هر گوشه از خانه می تواند فضایی برای ایجاد جذابیت های بصری باشد، و این جذابیت را می توان با رنگ های چشم گیر، الگوهای جذاب یا یک نقاشی ساده ایجاد کرد. برای شروع، یک درب کوچک را امتحان کنید. اگر در استفاده از رنگ های جسورانه مردد هستید، می توانید درب های یک اتاق را با رنگ های متفاوت پوشش دهید و سایر دیوار ها را سفید بگذارید.

ایده های رنگ آمیزی دیوارها,نحوه رنگ آمیزی دیوارها

می توانید روی یک دیوار نقاشی زیبا و ساده بکشید و سایر دیوار ها را سفید بگذارید


درب ها، کمدها و دیوارها را به یک رنگ درآورید و با این کار به مبلمان خود اجازه دهید در فضای داخلی بدرخشند.

دکوراسیون منزل,رنگ آمیزی منزل

درب ها، کمدها و دیوارها را به یک رنگ درآورید و با این کار به مبلمان خود اجازه دهید


استفاده از نقاشی های هنری، به طراحی دیوارهای خالی عمق می بخشد و به فضای داخلی هویت می دهد.

طراحی و رنگ آمیزی دیوارها, طراحی های زیبای دیوارها

استفاده از نقاشی های هنری، به طراحی دیوارهای خالی عمق می بخشد


اگر دیوارها و سقف ساده ای دارید، بهترین فرصت برای طراحی کفسازی خانه در اختیارتان است! می توانید از کفسازی های متنوع و رنگی استفاده کنید یا کف اتاق را با کفپوش یا موکت های بافت دار پوشش دهید.

روش های رنگ آمیزی دیوارها,ایده هایی برای طراحی دیوارها

اگر دیوارها و سقف ساده ای دارید، می توانید از کفسازی های متنوع و رنگی استفاده کنید


استفاده از طرح های راه راه یا خال خالی، فقط برای پارچه ها یا پرده های اتاق نیستند، می توان این طرح ها را در دیوارهای خانه با اختلاف رنگی اندک، میان دو رنگ به کار برد.

نحوه رنگ آمیزی دیوارها, دکوراسیون و رنگ آمیزی منزل

می توان طرح های  راه راه یا خال خالی، را در دیوارهای خانه با اختلاف رنگی، میان دو رنگ به کار برد


قفسه ها می توانند قسمتی از دیوارهای خانه باشند و طراحی ای متفاوت و جسورانه را شامل شوند.

رنگ آمیزی منزل,ایده های رنگ آمیزی دیوارها

قفسه ها می توانند قسمتی از دیوارهای خانه باشند و طراحی متفاوت و جسورانه را شامل شوند

 

منبع : decoboom.ir