سبک زندگی


2 دقیقه پیش

شناخت بهترین آتلیه کودک و بارداری

بچه ها به سرعت بزرگ می‌شوند، زودتر از چیزی که فکرش را می‌کنید یا انتظارش را دارید. زمانی توانایی راه رفتن یا حرف زدن ندارند ولی اندک زمانی بعد آنها را در حال دویدن و مکالمه ...
2 دقیقه پیش

فیلم: تزیین اتاق کودک با گل‌های مقوایی

همین الان یک نگاهی به اتاق کودکتان بیندازید. آیا دلتان نمی خواهد چیزی به آن اضافه کنید؟ وقتی پولش را ندارید، پس باید از خلاقیتتان کمک بگیرید. در این ویدئو گل هایی مقوایی ...

دکوراسیون منزل با تمِ خاکستری


این بار با ۲ مدل دکوراسیون داخلی منزل با رنگ خاکستری در خدمت شما هستیم. زمینه های رنگی خنثی به دلیل سادگی و در دسترس بودن محبوب هستند. رنگ های خنثی به آسانی هماهنگ می شوند، به سادگی تطبیق پذیرند و با طیف تقریبا نامحدودی از رنگ های شاخص جفت و جور می شوند.

وب‌سایت خانه طرح: این بار با ۲ مدل دکوراسیون داخلی منزل با رنگ خاکستری در خدمت شما هستیم. زمینه های رنگی خنثی به دلیل سادگی و در دسترس بودن محبوب هستند. رنگ های خنثی به آسانی هماهنگ می شوند، به سادگی تطبیق پذیرند و با طیف تقریبا نامحدودی از رنگ های شاخص جفت و جور می شوند. فضای داخلی خاکستری مقدار مناسبی چالش به همراه دارد- به ویژه هنگامی که تعادل قابل توجهی بین نور و عناصر تیره وجود داشته باشد. این دو خانه به خوبی از عهده این دوگانگی بر آمده اند.

مدل دکوراسیون داخلی منزل اول

کانسپت آپارتمان نخست بر چشم اندازی باور نکردنی از شهر تمرکز دارد، اما وسایل داخلی هم به همان اندازه شایسته تحسین هستند.

۲ مدل دکوراسیون داخلی منزل با رنگ خاکسترییک شومینه بی پیرایه مصنوعی عبور از فضای اصلی زندگی به بخش های خصوصی خانه را نشان می دهد.

۲ مدل دکوراسیون داخلی منزل با رنگ خاکستریاین میز ناهارخوری/ تحریر خودمانی ارتفاع مناسبی برای پنهان شدن پشت مبل دارد. این میز به جهت انسجام زیباشناختی زیاد، از چوبی مشابه چوب کف سازی ساخته شده است.

۲ مدل دکوراسیون داخلی منزل با رنگ خاکسترییک حجم سفید مینیمالیستی یک تلویزیون در خود جای داده که به صورت یکپارچه با پانل های کشویی سیاه درهم می آمیزد. قفسه ها برای اجتناب از ظاهری درهم و برهم در دو طرف پنهان شده اند.

۲ مدل دکوراسیون داخلی منزل با رنگ خاکسترینورهای غیر مستقیم توجه را از وسایل الکترونیکی دور می کنند.

۲ مدل دکوراسیون داخلی منزل با رنگ خاکستریبرای دیده شدن آشپزخانه، یک فضای زیبا با بکارگیری ویژگی های نوآورانه و کاربردی استثنایی شده است.

۲ مدل دکوراسیون داخلی منزل با رنگ خاکستریارتفاع کابینت ها متناسب با فعالیت های هر ناحیه متفاوت است، مانند کابینت بلند برای پخت و پز و شستشو و کابینت کوتاه تر برای استفاده از لوازم یا تزئین کیک.

۲ مدل دکوراسیون داخلی منزل با رنگ خاکستریدر اتاق خواب، تم رنگی خاکستری با بکارگیری بافت های متنوع هیجان انگیز شده است.

۲ مدل دکوراسیون داخلی منزل با رنگ خاکستریاتاق خواب مهمان/ کودک به لطف پالتی خنثی پر از انواع رنگ های قهوه ای و بنفش از تم خاکستری بقیه خانه فاصله گرفته است.

۲ مدل دکوراسیون داخلی منزل با رنگ خاکستری

شاید غیرمنتظره ترین و جذاب ترین ویژگی در آرامش بخش ترین نقطه خانه قرار گرفته است. این نقاشی تمام قد دیواری باور نکردنی یک حمام معمولی را به خلوتگاهی دور از زندگی شهر تبدیل کرده است.

مدل دکوراسیون داخلی منزل دوم

پالت خاکستری آپارتمان بعدی با تاکیدهای سبز رنگ و جزئیات ارگانیک بهبود یافته است- به باغ سرپوشیده عمودی، کاسه کنده کاری شده و البته، مبلمان گرانبهای چوبی بکار رفته در همه جای خانه توجه کنید.

۲ مدل دکوراسیون داخلی منزل با رنگ خاکستریقفسه های کف تا سقف با تختی راحت برای مطالعه، یک کتابخانه خانگی زیبا خلق کرده اند. پانل های کاغذمانند روشنایی محدودی فراهم نموده و چشم را با توهم بصری منحصر به فردشان درگیر می کنند.

۲ مدل دکوراسیون داخلی منزل با رنگ خاکستری

۲ مدل دکوراسیون داخلی منزل با رنگ خاکستریآشپزخانه به طرحی از تنالیته خاکستری بدل شده که تاکید زیادی بر رنگ سفید دارد. هندسه منحصر به فرد، به ویژه استفاده هوشمندانه از اشکال تاخورده این فضا را شاخص می سازد.

۲ مدل دکوراسیون داخلی منزل با رنگ خاکستری خطوط عمودی قوی بخش مهمی از این زیبایی شناسی ساده و سازمان یافته هستند. دیوارپوش های بلند، خطوط کابینت را امتداد می دهند که برای یک اتاق با چنین سقف بلندی مناسب است.

۲ مدل دکوراسیون داخلی منزل با رنگ خاکستریدرهای کف تا سقف، به همراه کابینت های بلندی که مقدار زیادی فضای ذخیره سازی مهیا نموده و دری راه راه که دید زیرچشمی به اتاق کناری فراهم می کند، بسیار تاثیرگذارند.

۲ مدل دکوراسیون داخلی منزل با رنگ خاکستریحمام در مقایسه با بقیه خانه دارای تم خاکستری تیره تری می باشد. تم تیره که با نور طبیعی فراوان بهتر شده، کاملا آرام و دعوت کننده است.

۲ مدل دکوراسیون داخلی منزل با رنگ خاکستریروکش سنگی با ظاهری بسیار براق اما ارگانیک در عمق های متنوع خودنمایی می کند.

۲ مدل دکوراسیون داخلی منزل با رنگ خاکستریبرای ایجاد زیبایی آرامبخش تر، اتاق خواب ها مانند حمام دارای درجات خاکستری سیرتری هستند.

۲ مدل دکوراسیون داخلی منزل با رنگ خاکستریصندلی های نارنجی روشن کمی تاکید رنگی بر میز دونفره دفتر ایجاد می کنند.

۲ مدل دکوراسیون داخلی منزل با رنگ خاکستریبه پانل های گره دار خاص کف سازی توجه کنید- در حالی که کف دیگر بخش های آپارتمان از بتن پرداخت شده ساخته شده، اتاق خواب ها از گرمای چوب جنگلی کلاسیک برخوردارند.

۲ مدل دکوراسیون داخلی منزل با رنگ خاکستری


ویدیو مرتبط :
دکوراسیون داخلی منزل - مراحل تغییر دکوراسیون - دیزاینی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

دکوراسیون رویایی منزل و ادارات