سلفی بازی‌های رهبر کاتولیک‌های جهان!


پاپ فرانسیس Pope Francis، رهبر کاتولیک‌های جهان، یکی از معدود رهبران مذهبی دنیای غرب هست که علاقه زیادی به عکس‌های سلفی دارد.


ویدیو مرتبط :
تحویل استوار نامه به رهبر کاتولیک های جهان

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

پیام روحانی به رهبر کاتولیک‌های جهاناخبار,اخبار سیاست خارجی ,حسن روحانی

 

اخبار سیاست خارجی - پیام روحانی به رهبر کاتولیک‌های جهان

رئیس جمهوری اسلامی ایران در پیامی فرارسیدن میلاد فرخنده حضرت عیسی مسیح(ع) پیامبر صلح و دوستی و نیز آغاز سال ۲۰۱۵ را به پاپ فرانسیس اول رهبر کاتولیک‌های جهان و تمام پیروان این دین الهی تبریک گفت.

حسن روحانی رئیس‌جمهور اسلامی ایران در پیامی فرا رسیدن میلاد فرخنده حضرت عیسی مسیح(ع) پیامبر صلح و دوستی و نیز آغاز سال ۲۰۱۵ را به پاپ فرانسیس اول رهبر کاتولیک‌های جهان و تمام پیروان این دین الهی تبریک گفت.

وی در این پیام با اشاره به اینکه اکنون جهان با بحران‌ها و چالش‌های متعدد اخلاقی، اجتماعی، فرهنگی و اقصادی روبه روست و عده ای می‌کوشند تا با ایجاد تفرقه و یا دست یازیدن به خشونت، کرامت انسانی را خدشه‌دار نمایند، آورده است: ضرورت دارد با همدلی و همکاری بیشتر برای توسعه صلح، امنیت و رفاه در سراسر جهان تلاش نماییم.

روحانی در ادامه می‌افزاید: جمهوری اسلامی ایران با ارایه ایده جهان علیه خشونت و افراط‌گری که با اجماع در مجمع عمومی سازمان ملل متحد به تصویب رسید، کوشیده است تا گامی در این مسیر بردارد و همچنان آمادگی دارد تا رسیدن به مقصود و مطلوب نهایی به تلاش خود ادامه دهد.

در بخش دیگری از پیام روحانی آمده است: ما بر این باوریم که این امر جز با تلاش جمعی و بهره گیری از آموزه های ادیان ابراهیمی، تلاش برای تعالی و کمال انسان و قدم برداشتن در مسیر تحقق آرزوی فطری و ذاتی بشریت برای نیل به آرامش و رفاه، ممکن نخواهد بود.

اخبار سیاست خارجی - پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری