کودکان


2 دقیقه پیش

با بطری نوشابه برای پسر کوچولو هواپیما بسازید

به جای خریدن اسباب بازی های گران قیمت ، می توانید با استفاده از ابزاری که در خانه در اختیار دارید اسباب بازی هایی با کمک فرزندان خود بسازید که هم در هزینه ها صرفه جویی می ...
2 دقیقه پیش

از رایحه درمانی نوزادان بیشتر بدانید

آیا شما می خواهید برای مراقبت از نوزاد خود، یک رویکرد جامع تری را انتخاب کنید؟ آیا شما به عنوان یک پدر و مادر به دنبال درمان های طبیعی برای بچه های کوچک خود هستید؟ آیا می ...

ایده‌هایی برای تزئین غذای جشن تولد بچه‌ها


موقع جشن تولد بچه ها مادرها دوست دارند که برای خوشحال کردن کوچولوی خود و پذیرایی از مهمان ها ، از ایده های زیبا استفاده کنند.

وب‌سایت نی‌نی یاری: موقع جشن تولد بچه ها مادرها دوست دارند که برای خوشحال کردن کوچولوی خود و پذیرایی از مهمان ها ، از ایده های زیبا استفاده کنند. پیشنهاد می کنیم ایده های زیر را در این زمینه ببنید. حتما از میان آنها یک یا چند مورد را انتخاب خواهید کرد چون فوق العاده زیبا هستند و در عین حال به سادگی در خانه تهیه می شوند.

۱۰ تزیین زیبا برای غذای جشن تولد بچه ها

این شکلات های زیبا پشنهادی فوق العاده برای جشن تولد مخصوصا جشن تولد پسر بچه هاست. ماشین های بامزه ای که به راحتی با استفاده از شکلات ها ، اسمارتیس های رنگی و بیسکوئیت های خرسی تهیه شده است.


۱۰ تزیین زیبا برای غذای جشن تولد بچه هابه اسنک زیر نگاه کنید، انواع شکلات ها و بیسکوئیت های دوست داشتنی برای بچه ها که در قیف های بستنی جمع شده اند. می توانید از پاستیل های رنگارنگ هم استفاده کنید.

۱۰ تزیین زیبا برای غذای جشن تولد بچه هابچه ها ژله ها و پاستیل ها را حیلی دوست دارند. ژله لیوانی دریایی یک ایده دوست داشتنی است که به راحتی می توانید در خانه با استفاده از پاستیل و پودر ژله تهیه کنید.

۱۰ تزیین زیبا برای غذای جشن تولد بچه هابه ظاهر در تصویر زیر بستنی نمی بینید، اما این اسنک خوش آب و رنگ با استفاده از موز ، شکلات ، بستنی و انواع ترافیل های رنگی و هر چیزی که برای تزیین لازم است درست شده است . ممکن است خوردن آن کمی سخت باشد اما ارزش آن را دارد.

۱۰ تزیین زیبا برای غذای جشن تولد بچه هایک غذای سالم برای جشن تولد بچه ها ، که یا استفاده از میوه و شکلات های ریز تهیه شده است.

۱۰ تزیین زیبا برای غذای جشن تولد بچه هادرست کردن شحصیت های کارتونی با خوراکی ها و کاپ کیک ها یا میوه ها برای جشن تولد بچه ها ، آنها را شگفت زده خواهد کرد.

۱۰ تزیین زیبا برای غذای جشن تولد بچه هامی توانید  انواع کاپ کیک ها را با استفاده از انواع شکلات برای بچه ها تزئین کنید.

۱۰ تزیین زیبا برای غذای جشن تولد بچه هامیوه های جشن تولد بچه ها حتما باید متفاوت باشد . مثلا این موزها شخصیت هایی هستند که برای جشن تولد کودک کلاه تولد گذاشته اند.

۱۰ تزیین زیبا برای غذای جشن تولد بچه ها بسکوئیت های تولد را مرحله به مرحله به شکل زیر تزئین کنید.

۱۰ تزیین زیبا برای غذای جشن تولد بچه ها

۱۰ تزیین زیبا برای غذای جشن تولد بچه ها

۱۰ تزیین زیبا برای غذای جشن تولد بچه ها


ویدیو مرتبط :
ایده هایی از تزئین غذای تم فروزن - جشن تولد تم دار

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

ایده‌ هایی برای غذای كودكان (1) 

كودكان را با استفاده از چند راهكار ساده به غذاخوردن تشویق كنید.اگر كودك شما مرتب از غذاها ایراد می‌گیردو شما دیگر از این وضع خسته شده‌اید، بهتراست این بار از راهكارهای پیشنهادی ما استفاده كنید تا شاید كودكتان نسبت به خوردن غذا تمایل بیشتری نشان دهد.

 


• ساندویچ كلاك كلاك جوجه


(شامل: نان تست گرد كه روی آن سس مایونز پخش شده باشد، دانه‌های پخته شده ذرت، زیتون، هویج، توت فرنگی ،گوجه فرنگی و خیار همراه با قطره‌های مارمالاد)

 

ایده هایی برای غذای کودکان

 

 


• ساندویچ جغد متفكر

(شامل: نان تست، پنیر، برش‌های تخم‌مرغ، زیتون، هویج و خیار)

 

 

ایده هایی برای غذای کودکان

 

 

• ساندویچ ببر سفید

(شامل: نان تست، پنیر، زیتون سبز و سیاه، هویج و خیار)

 

 

ایده هایی برای غذای کودکان

 

 

• ساندویچ كوالا

(شامل: نان تست،‌ پنیر، زیتون، دانه درشت و نساییده فلفل و برش‌های خیار)

 

 

ایده هایی برای غذای کودکان

 

 

• ساندویچ تخم‌مرغ تعجب زده

(شامل: تخم‌مرغ پخته، گوجه فرنگی، ‌زیتون، هویج و دانه میخك یا هر جایگزینی كه در دسترس باشد)

 

 

ایده هایی برای غذای کودکان

 

 

ساندویچ شیر، سلطان جنگل

(شامل: نان، زیتون، مایونز، كرفس، هویج، كاهو، تربچه نصف شده، ذرت درسته پخته شده)

 

 


 

• ساندویچ آقا خرگوشه مودب

(شامل: نان،‌ مایونز، هویج، زیتون، گوجه فرنگی و تاج توت فرنگی)

 

 

ایده هایی برای غذای کودکان

 

 

• گروه سرود

(شامل: خیار، هویج ، برگ مو یا كاهو و زیتون)

 

 

ایده هایی برای غذای کودکان