سلامت


2 دقیقه پیش

نشانه ها و عوارض کمبود ویتامین‌ها در بدن

ویتامین‌ها نقش مهمی‌ را در بدن انسان ایفا می‌کنند. به‌نحوی‌که کمبود ویتامین‌ (حتی یکی از آن‌ها) می‌تواند برای هر فردی مشکلات اساسی را به وجود آورد. گجت نیوز - معین ...
2 دقیقه پیش

چرا پشه ها بعضی ها را بیشتر نیش می‌زنند؟

فصل گرما و گزیده شدن توسط پشه ها فرا رسیده، دوست دارید بدانید پشه ها بیشتر چه کسانی را دوست دارند؟ بیشتر کجاها می پلکند؟ و از چه مواد دفع کننده ای نفرت دارند؟ وب سایت ...

ایده‌ هایی برای غذای كودكان (1) 

كودكان را با استفاده از چند راهكار ساده به غذاخوردن تشویق كنید.اگر كودك شما مرتب از غذاها ایراد می‌گیردو شما دیگر از این وضع خسته شده‌اید، بهتراست این بار از راهكارهای پیشنهادی ما استفاده كنید تا شاید كودكتان نسبت به خوردن غذا تمایل بیشتری نشان دهد.

 


• ساندویچ كلاك كلاك جوجه


(شامل: نان تست گرد كه روی آن سس مایونز پخش شده باشد، دانه‌های پخته شده ذرت، زیتون، هویج، توت فرنگی ،گوجه فرنگی و خیار همراه با قطره‌های مارمالاد)

 

ایده هایی برای غذای کودکان

 

 


• ساندویچ جغد متفكر

(شامل: نان تست، پنیر، برش‌های تخم‌مرغ، زیتون، هویج و خیار)

 

 

ایده هایی برای غذای کودکان

 

 

• ساندویچ ببر سفید

(شامل: نان تست، پنیر، زیتون سبز و سیاه، هویج و خیار)

 

 

ایده هایی برای غذای کودکان

 

 

• ساندویچ كوالا

(شامل: نان تست،‌ پنیر، زیتون، دانه درشت و نساییده فلفل و برش‌های خیار)

 

 

ایده هایی برای غذای کودکان

 

 

• ساندویچ تخم‌مرغ تعجب زده

(شامل: تخم‌مرغ پخته، گوجه فرنگی، ‌زیتون، هویج و دانه میخك یا هر جایگزینی كه در دسترس باشد)

 

 

ایده هایی برای غذای کودکان

 

 

ساندویچ شیر، سلطان جنگل

(شامل: نان، زیتون، مایونز، كرفس، هویج، كاهو، تربچه نصف شده، ذرت درسته پخته شده)

 

 


 

• ساندویچ آقا خرگوشه مودب

(شامل: نان،‌ مایونز، هویج، زیتون، گوجه فرنگی و تاج توت فرنگی)

 

 

ایده هایی برای غذای کودکان

 

 

• گروه سرود

(شامل: خیار، هویج ، برگ مو یا كاهو و زیتون)

 

 

ایده هایی برای غذای کودکان

 

 


ویدیو مرتبط :
یک سری ایده برای غذای ولنتاینی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

ایده هایی برای اتاق بازی كودكاندر این مطلب اتاق بازی را می بینیم که یک خانواه برای سه دختر بچه خود طراحی کرده اند تا به راحتی بتوانند در آن با اسباب بازی های خود بازی كنند، موسیقی تمرین کنند، و كاردستی‌های خود را بسازند.

آنها اكنون این اتاق را طراحی كرده اند اما برای آگاهی ما از روند كارشان و این كه چگونه به ایده‌های طراحی این اتاق رسیده است تصمیم گرفتیم تا مطلبی در مورد روند كار و نتیجه نهایی آنها بنویسیم.

کمد ها از جنس mdf روشن به رنگ خنثی استفاده شد، مادر آنها تصمیم گرفت در طراحی اجزای دیگر اتاق از یک رنگ شاد و برجسته استفاده كند. او می‌گوید: «من رنگ قرمز را انتخاب كردم، زیرا این رنگ بسیار شاد و سرزنده است. با این‌كه ما سه دختر در خانه داریم اما من اصلا دلم نمی‌خواست مثل همه جا از رنگ صورتی در قسمت‌های مختلف اتاق استفاده كنم.»

 

چیدمان اتاق کودک, دکوراسیون اتاق بازی کودک


سه پنجره بزرگ در این اتاق وجود دارد كه باعث تابش گسترده نور طبیعی در آن می‌شود.

یک میز متناسب با قد و قواره کودکان و صندلی‌های سفید رنگ S شكل و دو صندلی راحتی با طرح‌های حیوانی جلوه شاد و جذابی به اتاق اضافه كرده‌اند.

 

چیدمان اتاق کودک, دکوراسیون اتاق بازی کودک

 

مادر خانواده، بر روی استفاده از مواد و مصالح طبیعی تاكید زیادی داشت به همین دلیل سبدهای چوبی بسیاری از قفسه‌ها را پر كرده‌اند و اكثر اسباب بازی‌ها از چوب ساخته شده‌اند.

چیدمان اتاق کودک, دکوراسیون اتاق بازی کودک

 

آنها از این مسئله كه همه وسایل مورد نیاز كودكانشان به راحتی در دسترشان است اطمینان حاصل كردند و هم‌چنین سعی كردند همه چیز ظاهر زیبا و خوبی داشته باشد. در دسترس قرار دادن آثار هنری و موسیقی، به نمایش گذاشتن همه چیز به شكلی زیبا و طبق نظم و ترتیب، و یاد دادن نحوه استفاده محترمانه و مسئولانه از این وسایل به كودكان اصولی بودند كه در طراحی اتاق از آن‌ استفاده كردند. البته هنگام طراحی و چیدمان اتاق از نظرات كودكان هم استفاده كردند تا آن‌ها هم در فرآیند طراحی اتاقی كه قرار بود خودشان از آن استفاده كنند سهیم باشند.

چیدمان اتاق کودک, دکوراسیون اتاق بازی کودک

 

در این عكس یك آشپزخانه كوچك كودكانه را می‌بینید كه رنگ آن منبع الهامی برای استفاده از رنگ در دیگر قسمت‌های این اتاق بود و دخترها عاشق آن بودند.

 

چیدمان اتاق کودک, دکوراسیون اتاق بازی کودک


از آنجایی كه این خانواده اكثر وسایل مورد نیاز این اتاق را در خانه داشتند برای خرید وسایل هزینه چندانی انجام ندادند. این اثر هنری رنگارنگ از وسایل جدیدی است که آنها به اتاق بازی بچه ها اضافه کردند.

خوشبختانه طراحی جدید اتاق بازی كودكان از سوی خود فرزندان خانواده با استقبال زیادی رو به رو شد.

 

منبع : chidaneh.com