ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

رمزگشایی از درگیری حنیف و فروزان


درگیری لفظی محسن فروزان و حنیف عمران زاده از نکات قابل بحث بازی روز استقلال و سپاهان بود.

ورزش سه: درگیری لفظی بین بازیکنان استقلال در جریان بازی به اتفاقی اپیدمی در طول این فصل تبدیل شده است. در این بین محسن فروزان نقش اصلی را در این اتفاقات داشته و بارها تذکراتش به مدافعان تیمش منجر به واکنش آنها شده است. دروازه بان جوان و ملی پوش استقلال که به دلیل ناهماهنگی های موجود بین مدافعان بارها مجبور شده با واکنشی تند و البته رایج در دنیای فوتبال با مدافعانش گفتگو کند با واکنش آنها روبرو شده و این مساله به سوژه رسانه ها تبدیل شده است.

این مساله اولین بار بین او و امیرحسین صادقی اتفاق افتاد و بعد از واکنش تند صادقی، هواداران این تیم نسبت به مدافع باتجربه تیم شان جبهه گرفتند و در دیدار برابر سپاهان هم این اتفاق بین فروزان و حنیف عمران زاده رخ داد. با توجه به این مسایل به نظر می رسد کادر فنی استقلال باید با بررسی آن از بروز مساله حادتر در بازی های آینده پیشگیری کند.


ویدیو مرتبط :
گل زیبای حنیف عمران زاده به ملوان..!(کی روش حنیف را ببیند1)

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

توضیح حنیف درباره درگیری اش با داور چهارم


مدافع تیم فوتبال استقلال تهران درباره درگیری اش با داور چهارم بازی با صبای قم توضیحاتی ارائه داد.

خبرگزاری فارس: حنیف عمران زاده درباره درگیری اش با داور چهارم بازی با صبا در جریان مسابقه اظهار کرد: درگیری خاصی نبود. من در یک لحظه بطری آب را به زمین کوبیدم و به همین دلیل داور چهارم به من اعتراض کرد.

وی افزود: داور چهارم معتقد بود که نباید این کار را می کردم.

دیدار تیم های استقلال تهران و صبای قم در هفته سیزدهم لیگ برتر در حالی با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید که اکثر بازیکنان استقلال از انجام مصاحبه خودداری کردند.