سلامت


2 دقیقه پیش

نشانه ها و عوارض کمبود ویتامین‌ها در بدن

ویتامین‌ها نقش مهمی‌ را در بدن انسان ایفا می‌کنند. به‌نحوی‌که کمبود ویتامین‌ (حتی یکی از آن‌ها) می‌تواند برای هر فردی مشکلات اساسی را به وجود آورد. گجت نیوز - معین ...
2 دقیقه پیش

چرا پشه ها بعضی ها را بیشتر نیش می‌زنند؟

فصل گرما و گزیده شدن توسط پشه ها فرا رسیده، دوست دارید بدانید پشه ها بیشتر چه کسانی را دوست دارند؟ بیشتر کجاها می پلکند؟ و از چه مواد دفع کننده ای نفرت دارند؟ وب سایت ...

خواستگارم اصرار به اشتغالم دارد! چه کار کنم؟


در این سلسله مطالب خلاصه مطب ها، نکات کاربردی در مورد زندگی و روابط عاطفی توسط دکتر شیری ارائه خواهد شد.

صبح بخیر: در این سلسله مطالب خلاصه مطب ها، نکات کاربردی در مورد زندگی و روابط عاطفی توسط دکتر شیری ارائه خواهد شد. دکتر شیری طبیب، آموزش دیده روانشناسی عمقی دانشگاه آکسفورد و مدرس دانشکده روانشناسی، کارشناس تلویزیون، رادیو و مطبوعات است.

در این گوش نیوش دکتر شیری درباره دو موضوع که ممکن است دغدغه شما عزیزان هم باشد صحبت می کنند:

1. رفتارم با خواستگاری که اصرار به اشتغالم دارد چگونه باید باشد!؟
2- فرق شکاکیت و وسواس با زخم های عاطفی چیست؟

خواستگارم اصرار به اشتغالم دارد! چه کار کنم؟
خواستگارم اصرار به اشتغالم دارد! چه کار کنم؟


برای مشاهده کامل گفتارهای دکتر علیرضا شیری روی تصویر زیر کلیک کنید:

زنانگی چیزی بیش از مونث بودن است

با زخم های زندگی چه کنیم؟


ویدیو مرتبط :
اصرار خانم ها برای کار کردن

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

غفوری فرد: خاتمی برای ورود به فعالیت‌های انتخاباتی اصرار فراوانی دارد 

 

غفوری فرد: خاتمی برای ورود به فعالیت‌های انتخاباتی اصرار فراوانی دارد

 

عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین با تاکید بر اینکه گروه های مختلف اصلاح طلب در حال فعالیت برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی هستند، گفت: خاتمی اصرار زیادی دارد که وارد فعالیت انتخاباتی شوند و مذاکراتی را در این راستا انجام داده است.

حسن غفوری فرد در بازدید از خبرگزاری مهر در گفتگو با خبرنگار این خبرگزاری درباره فعالیت انتخاباتی اصلاح طلبان با تاکید بر اینکه اوج فعالیت های هر تشکل سیاسی  حضور در انتخابات است اظهار داشت: هر حزب و گروهی که خودش را از حضور در انتخابات محروم کند عملا خود را از دایره فعالیت های سیاسی حذف کرده است بر این مبنا اعتقاد دارم اصلاح طلبان در انتخابات شرکت می کنند.

اقدامات اصلاح طلبان در مجلس ششم و فتنه 88 آنها را نابود کرد

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سئوالی پیرامون شانس اصلاح طلبان در انتخابات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: میزان موفقیت اصلاح طلبان به نحوه عملکرد و نحوه برخوردشان بستگی دارد، اصلاح طلبان با اقداماتشان در مجلس ششم ، شورای شهر اول و فتنه 88 خودشان را نابود و ضربات سنگینی را به خود وارد کردند.

اعلام برائت اصلاح طلبان از فتنه 88 و مجلس ششم شرط حضور اقلیت آن ها در مجلس آینده

غفوری فردافزود: اگر اصلاح طلبان بتوانند اشتباهات مجلس ششم خود را جبران کنند یا حداقل از کسانی که آن اشتباهات را در مجلس ششم انجام دادند اعلام برائت کرده و برائتی شفاف از سران فتنه داشته باشند و چهره های منطقی و معقول را برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی معرفی کنند شانس دارند که به عنوان یک اقلیت در مجلس نهم حضور داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه اصلاح طلبان در مجلس آینده قطعا در اقلیت خواهند بود تصریح کرد: اکثریت مجلس نهم در اختیار اصولگرایان خواهد بود.

خاتمی برای ورود به فعالیت های انتخاباتی اصرار زیادی دارد

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شوای اسلامی با تاکید بر اینکه گروه های مختلف اصلاح طلب در حال فعالیت برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی هستند گفت: خاتمی اصرار زیادی دارد که وارد فعالیت انتخاباتی شوند و مذاکراتی را در این راستا انجام داده است.

غفوری فرد با بیان اینکه شرط و شروط هایی که اصلاح طلبان می گذارند در واقع مقدمه ای است برای حضورشان در انتخابات اظهار داشت: اصلاح طلبان به خوبی می دانند که نظام شروط آن ها را نمی پذیرد اما با بیان این شروط در حقیقت به دنبال اعلام حضور غیر مستقیم هستند.

وی اظهارات بهزاد نبوی مبنی بر اینکه ما باید به شرایط سال 72 برگردیم یعنی خود را برای انتخابات آینده آماده کنیم  و اظهارات اخیر موسوی خوئینی ها را نمایانگر تلاش اصلاح طلبان برای حضور در انتخابات دانست.

اصلاح طلبان تلاش می کنند از وجه هاشمی استفاده کنند

وی با اشاره به اینکه سر لیست بخشی از اصلاح طلبان محسن هاشمی است گفت: اصلاح طلبان ضربه سختی به آقای هاشمی در انتخابات مجلس ششم زده اند و به نظر من اگر بخواهند خودشان را زیر چتر آقای هاشمی مخفی کنند ضربه سخت تری به ایشان خواهند زد،  بنده فکر می کنم آقای هاشمی  با درایت تر از آن هستند که با طناب اصلاح طلبان به چاه برود.

غفوری فرد افزود: اصلاح طلبان تلاش می کنند از وجه آقای هاشمی استفاده کنند که قرار دادن محسن هاشمی در سر لیست گروهی از اصلاح طلبان نمایانگر این امر است.

محسن هاشمی، بیطرف، کواکبیان و عارف سر لیست های اصلاح طلبان در انتخابات آینده هستند

وی با اشاره به اینکه اصلاح طلبان چند گروه هستند که احتمالا در نهایت با هم هماهنگ خواهند شد، گفت: محمد رضا عارف و حبیب الله بیطرف از یک لیست، محسن هاشمی از لیست دیگر و مصطفی کواکبیان سر لیست های سه لیست انتخاباتی اصلاح طلبان خواهند بود.

غفوری فرد در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه اپوزسیون خواستار تحریم انتخابات هستند اگر اصلاح طلبان بخواهند در انتخابات شرکت کنند چه جوابی به آن ها می دهند تاکید کرد: عقلای اصلاح طلب می دانند  وزنی ندارند که تحریم شان در عرصه انتخابات تاثیر گذار باشد لذا اظهاراتی را مانند اینکه ما نباید در از نظام قهر کنیم را مطرح می کنند..../تحلیل:انتخاب