سلامت


2 دقیقه پیش

نشانه ها و عوارض کمبود ویتامین‌ها در بدن

ویتامین‌ها نقش مهمی‌ را در بدن انسان ایفا می‌کنند. به‌نحوی‌که کمبود ویتامین‌ (حتی یکی از آن‌ها) می‌تواند برای هر فردی مشکلات اساسی را به وجود آورد. گجت نیوز - معین ...
2 دقیقه پیش

چرا پشه ها بعضی ها را بیشتر نیش می‌زنند؟

فصل گرما و گزیده شدن توسط پشه ها فرا رسیده، دوست دارید بدانید پشه ها بیشتر چه کسانی را دوست دارند؟ بیشتر کجاها می پلکند؟ و از چه مواد دفع کننده ای نفرت دارند؟ وب سایت ...

این تابلو چه چیزی کم دارد؟! 

 

 

این تابلو چه چیزی کم دارد؟!

 

تابلو

یک درخت

یک آبگیر (برکه)

آدم ها

یک تکه ابر

یک ماشین

 

درخت:

در زندگی شخصی، به بیشترین چیزی که اهمیت می‌دهید ...

رشد معنوی خودتان است.پیامی که در پشت این سوال قرار دارد

چیزی که انتخاب می‌کنید تا به صحنه اضافه شود نشانگر چیزی است که در زندگی شخصی برایتان اهمیت دارد. با تغییر اولویت های زندگیتان، انتخاب شی‌ء جاافتاده در این صحنه نیز تغییر خواهد کرد. این سوال را چند سال دیگر نیز از خود بپرسید تا دریابید که دیدگاه تان نسبت به چیزها تغییر یافته است.

 

یک آبگیر برکه:

در زندگی شخصی، به بیشترین چیزی که اهمیت می‌دهید ...

داشتن یک رویا است.

پیامی که در پشت این سوال قرار دارد چیزی که انتخاب می‌کنید تا به صحنه اضافه شود نشانگر چیزی است که در زندگی شخصی برایتان اهمیت دارد. با تغییر اولویت های زندگی تان، انتخاب شی‌ء جاافتاده در این صحنه نیز تغییر خواهد کرد. این سوال را چند سال دیگر نیز از خود بپرسید تا دریابید که دیدگاهتان نسبت به چیزها تغییر یافته است!

 

آدم ها:

در زندگی شخصی، به بیشترین چیزی که اهمیت می‌دهید ...

رابطه داشتن با افراد دیگرست.

پیامی که در پشت این سوال قرار دارد. چیزی که انتخاب می‌کنید تا به صحنه اضافه شود نشانگر چیزی است که در زندگی شخصی برای تان اهمیت دارد. با تغییر اولویت های زندگی تان، انتخاب شی‌ء جاافتاده در این صحنه نیز تغییر خواهد کرد. این سوال را چند سال دیگر نیز از خود بپرسید تا دریابید که دیدگاه تان نسبت به چیزها تغییر یافته است!

 

یک تکه ابر:

در زندگی شخصی، به بیشترین چیزی که اهمیت می‌دهید ...

دوستتان است.

پیامی که در پشت این سوال قرار دارد چیزی که انتخاب می‌کنید تا به صحنه اضافه شود نشانگر چیزی است که در زندگی شخصی برایتان اهمیت دارد. با تغییر اولویتهای زندگیتان، انتخاب شی‌ء جاافتاده در این صحنه نیز تغییر خواهد کرد. این سوال را چند سال دیگر نیز از خود بپرسید تا دریابید که دیدگاه تان نسبت به چیزها تغییر یافته است!

 

یک ماشین:

در زندگی شخصی، به بیشترین چیزی که اهمیت می‌دهید ...

پول است.

پیامی که در پشت این سوال قرار دارد

چیزی که انتخاب می‌کنید تا به صحنه اضافه شود نشانگر چیزی است که در زندگی شخصی برایتان اهمیت دارد. با تغییر اولویتهای زندگیتان، انتخاب شی‌ء جاافتاده در این صحنه نیز تغییر خواهد کرد. این سوال را چند سال دیگر نیز از خود بپرسید تا دریابید که دیدگاهتان نسبت به چیزها تغییر یافته است!

منبع:tebyan.net


ویدیو مرتبط :
هر چیزی حدی دارد !!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

این تابلو ۴۱.۵ میلیون دلار ارزش دارداین تابلو ۴۱.۵ میلیون دلار ارزش دارد

یک تابلو اثر پابلو پیکاسو به نام «بیشتر طبیعت» به قیمت 41.5 میلیون دلار فروخته شد.

در حراجی آثار هنر امپرسیونیستی و مدرن سوتبی 9 اثر از پیکاسو به حراج گذاشته شد.

در این حراجی در مجموع 67 اثر به فروش نرفتند و بدین ترتیب حراجی 170 میلیون دلار پایین‌تر از تخمین‌های اولیه به کار خود خاتمه داد.

در این حراجی دو تابلو پیکاسو از چهره ماری-ترز والتر به نام‌های «بیشتر طبیعت» و «Femme a la Fenetre» اما طبق انتظار عمل کردند، تابلو دوم به قیمت 17.2 میلیون دلار به فروش رفت و تابلو اول نیز به قیمت 41.5 میلیون دلار فروخته شد.

سیمون شاو، مسئول بخش هنرهای امپرسیونیستی و مدرن سوتبی گفت: «با توجه به آثاری که به فروش رفتند متوجه می‌شویم خریداران به دنبال آثار باکیفیت هستند. علاوه بر این رقابت برای خرید آثار شدید بود و خریداران از سراسر دنیا در حراجی حضور داشتند.»

او درمورد به فروش نرفتن برخی از آثار گفت: «به نظر می‌رسد نمی‌شود روی تخمین‌ها حساب باز کرد.»

پیکاسو تابلو پیکاسو

«بیشتر طبیعت» اثر پیکاسو

با این حال سوتبی در مقایسه با حراجی کریستی، رقیب دیرینه‌اش خوب عمل کرده است. حراجی آثار هنر امپرسیونیستی و مدرن کریستی 209 میلیون دلار پایین‌تر از تخمین متخصصان ظاهر شد. هر دو حراجی هفته آینده آثار هنری پس از جنگ و معاصر خود را به فروش می‌گذارند، آثاری که در چند سال گذشته با استقبال روز افزون مخاطبان روبرو شده‌اند.

یکی از آثاری که در حراجی خوب عمل کرد «Le Viol» اثر پیکاسو بود که به قیمت 13.5 میلیون دلار فروخته شد (قیمت تخمینی برای این اثر پنج میلیون دلار بود). دیگر اثر موفق حراجی «Champ de ble» اثر مونه بود که به قیمت 12.1 میلیون دلار، تقریبا دو برابر قیمت تخمینی به فروش رفت..../خبرآنلاین