فرهنگ و هنر


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

خواندنی ها با برترین ها (81)

در این شماره از خواندنی ها با کتاب جدید دکتر صادق زیباکلام، اثری درباره طنز در آثار صادق هدایت، تاریخ فلسفه یونان و... آشنا شوید. برترین ها - محمودرضا حائری: در این شماره ...

چوب حراج به لباس «بروس‌ لی»
اخبار فرهنگی -  چوب حراج به لباس «بروس‌ لی»

مجموعه‌ای از وسایل شخصی بروس‌لی در حراجی «اسپینگ چاینا» در چین چکش حراج می‌خورد.

طرفداران بروس‌لی، بی‌صبرانه منتظر آغاز حراج وسایل شخصی این ستاره کونگ فوی جهان پس از 40 سال هستند.

به گزارش شبکه «اسکای نیوز» امارات، در حراجی «اسپینگ چاینا» علاوه‌بر لباس رزمی و دو نانچیکو بروس‌لی، 12 قطعه از وسایل شخصی این چهره سرشناس چکش حراج خواهند خورد.


پیش‌بینی می‌شود این مجموعه حدود 129 هزار تا 193 هزار دلار به فروش برسد. از لوازم معروف این حراجی، یکی از دو لباس رزمی است که بروس‌لی در فیلم «بازی مرگ» پوشیده بود.

اخبار ,اخبار فرهنگی,بروس‌لی,ستاره کونگ فوی جهان


«بازی مرگ» در سال 1978 میلادی، 5 سال بعد از مرگ بروس‌لی با جمع‌آوری صحنه‌های مختلف مبارزات وی ساخته و نمایش داده شد.

لی به دست خود این لباس را یک تکه دوخته بود تا انعطاف مورد نیاز این فن مبارزه‌ای را برایش فراهم کند. تنها 4 نمونه از این لباس وجود دارد که دو تای آن‌ها مورد استفاده بازیگران صحنه‌های اکشن و خطرناک فیلم‌ها هستند.

با وجود اینکه این لباس در طول این 40 سال دچار پوسیدگی و پارگی شده، اما حراجی چین پیش‌بینی می‌کند در حدود 32 تا 39 هزار دلار آمریکا به فروش برسد.
اخبار فرهنگی - ایسنا


ویدیو مرتبط :
چوب حراج ... !!! (گلشیفته فراهانی1)

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

حراج لباس زیر ملکه انگلستان در اینترنت +تصاویرحراج لباس زیر ملکه انگلستان در اینترنت +تصاویر

به گزارش پرداد به نقل از یاهو: این لباس با طرح تاج و گلدوزی حرف اول  اسم ملکه الیزابت در یک سایت اینترنتی به حراج گذاشته شده است و قیمت پایه آن 4 هزار دلار اعلام شده است.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

این حراج قرار است 10 روزه باشد و در روز آخر این لباس به کسی که بالاترین قیمت را ارائه دهد تعلق خواهد گرفت. این لباس در سال 1968 تولید شده است.

 

گفتنی است این اولین چیزی نیست که از متعلقات ملکه به حراج میرسد. در نوامبر سال 2011 هم لباس زیر دیگری از ملکه به قیمت 9375 پوند به فروش رفت که توسط ملکه در دهه 1860 استفاده میشده است. این لباس یک گن بود که توسط یک کلکسیونر شخصی خریداری شد./پرداد

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب