فرهنگ و هنر


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

خواندنی ها با برترین ها (81)

در این شماره از خواندنی ها با کتاب جدید دکتر صادق زیباکلام، اثری درباره طنز در آثار صادق هدایت، تاریخ فلسفه یونان و... آشنا شوید. برترین ها - محمودرضا حائری: در این شماره ...

هالیوود در تسخیر یک زن و شوهر جوان!+عکسنگاهی به آمار پرفروشهای هالیوود در هفته اخیر بیانگر آن است که قسمت تازه فیلم علمی-تخیلی «رزیدنت اِویل» یا همان «اهریمن ساکن» که با عنوان «کیفر» روی پرده رفته توانسته گوی سبقت را از تمامی فیلمهای دیگر ربوده و با فروش کلی بالغ بر 26 میلیون دلار در راس جدول پرفروشهای هالیوود قرار گیرد.

به گزارش boxofficemojo.com «اهریمن ساکن:کیفر» که در حدود 3 هزار سینما اکران شده است طی دوشنبه تا پنجشنبه هفته گذشته به طور متوسط حداقل روزی یک میلیون دلار را فروش داشته است.

«اهریمن ساکن:کیفر» توسط «پل دبلیو.اس. اندرسون» کارگردانی شده که خودِ وی پیش از این دو قسمت دیگر از این سری و از جمله قسمت اول آن که با بودجه ای نسبتا محدود و در آلمان ساخته شده بود را کارگردانی کرده بود. پل اندرسون در ابتدا بنا داشت این قسمت را که پنجمین فیلم از سری «اهریمن ساکن» است به همراه قسمت ششم در قالب یک پروژه کارگردانی کند اما محدودیت زمانی باعث شد قید این کار را زده و فقط قسمت پنجم را بسازد.

هالیوود , زن و شوهر , سینماهای هالیوود

میلا جاووویچ و پل اندرسون در پشت صحنه «اهریمن ساکن: کیفر»

در این فیلم هم به مانند چهار فیلم قبلی این «میلا جاووویچ» بازیگر اوکراینی تبار هالیوود است که نقش اصلی را ایفا کرده است. جاووویچ و اندرسون در سال 2009 و بعد از مدتها آشنایی و همکاری با یکدیگر ازدواج کردند که ثمره این ازدواج یک فرزند دختر به نام «اِوا» است. همین مساله باعث شده بسیاری از منتقدان هالیوودی به طعنه هم که شده فروش بالای «اهریمن ساکن» را ناشی از همکاری یک زوج سینمایی بدانند.

اندرسون دلیل حضور همسرش در نقش اول این کار را نه ارتباطات خانوادگی که بیشتر برآمده از علاقمندی میلا به بازیهای رایانه ای دانسته که منبع اقتباس این سری سینمایی بوده اند.

جاووویچ در این فیلم در نقش «آلیس» ایفای نقش می کند؛ زنی که در دوران شیوع «ویروس تی» در سراسر جهان می کوشد با نفوذ به قلب تاسیسات «آمبرلا» که عامل شیوع این ویروس بوده، بشریت را از انقراض نجات دهد.
منبع:inn.ir


ویدیو مرتبط :
تسخیر برج شانگهای توسط دو جوان دلیر

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

زن جوان، طعمه شوهر میانسال برای سرقت 

 

 

زن جوان، طعمه شوهر میانسال برای سرقت

 

یك قاچاقچی سابقه دار كه همسر كم سن و سالش را مجبور می كرد پس از ارتباط با مردان غریبه، خودروی آنها را سرقت كند، همراه زنش در مشهد دستگیر شد.

به گزارش «جام جم»، اوایل همین هفته ماموران انتظامی هنگام گشتزنی در شهرستان مشهد به یك خودروی پراید كه به سرعت در حركت بود، ظنین شدند و از راننده اش كه یك زن جوان بود، خواستند خودرو را متوقف كند اما او متواری شد.

در پی فرار راننده جوان، ماموران به تعقیب او پرداختند تا این كه پس از طی مسافتی راننده نتوانست خودرو را كنترل كند و پس از برخورد با گاردریل متوقف شد.

ماموران از زن جوان مداركش را خواستند اما او از ارائه آنها خودداری كرد.

بنابراین خودروی توقیف شده به پاركینگ پلیس و راننده به پلیس آگاهی منتقل شد.

متهم می گفت خودروی پدرش را دزدیده

زن جوان در اظهاراتش به پلیس گفت: من شیفته رانندگی هستم و خودرو نیز مال پدرم است. من بدون اجازه پدرم آن را برداشته بودم كه با دیدن پلیس ترسیدم و خواستم فرار كنم.

در پی اظهارات وی، ماموران به استعلام از سامانه پلیس پرداختند و معلوم شد، خودروی پراید مسروقه است. با این كه با مسروقه بودن خودرو هویت مالك آن مشخص شده بود، زن بازداشت شده همچنان مالك خودرو را پدرش معرفی می كرد. ماموران برای مشخص شدن موضوع همراه وی به خانه پدری اش رفته و با صاحبخانه كه مرد میانسالی بود، به گفت وگو پرداختند اما او ادعا كرد زن جوان را نمی شناسد.

در همین موقع زن فریاد زد مرد صاحبخانه دروغ می گوید، او شوهرم است و با همدستی یكدیگر سرقت می كنیم.

به همین دلیل ، ماموران مرد میانسال را بازداشت و همراه زن جوان به پلیس آگاهی منتقل كردند.

متهم نوجوان در اظهاراتش گفت: ۲ سال پیش در دام اعتیاد گرفتار شدم. با سرقت پول و اموال خانه مان از یك قاچاقچی موادمخدر (شیشه) و كریستال می خریدم.

متهم اضافه كرد: وقتی خانواده ام متوجه اعتیادم شدند، با من بدرفتاری كردند. من هم از خانه مان فرار كرده و با این مرد قاچاقچی ازدواج كردم. او مرا مجبور به سرقت و فروختن مواد مخدر كرد.

شوهر، زنش را مجبور به سرقت می كرد

متهم گفت: شوهرم مرا مجبور می كرد سوار خودروهای عبوری شوم و پس از جلب اعتماد رانندگان با آنها ارتباط دوستی برقرار كنم. با این ترفند او ما را تعقیب می كرد و به منزل مردان غریبه می آمد و با تهدید چاقو خودروهایشان را سرقت می كرد.

متهم اضافه كرد: در برخی مواقع نیز خودم خودروها را می دزدیدم و او به كمك دوستان سابقه دارش خودرو ها را می فروخت.

وی تصریح كرد: علاوه بر آن دختران و پسران نوجوان را در منجلاب اعتیاد گرفتار می كردیم.

در پی اعتراف متهم، شوهر او نیز كه یك دزد و قاچاقچی سابقه دار بود، به همدستی با همسرش اعتراف كرد.

بنابراین گزارش، متهمان با قرار قانونی روانه زندان شدند.

تحقیقات تكمیلی از این زوج متهم برای مشخص شدن دیگر جرایمشان و دستگیری همدستان فراری آنها ادامه دارد.... / جام جم آنلاین