فرهنگ و هنر


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

خواندنی ها با برترین ها (81)

در این شماره از خواندنی ها با کتاب جدید دکتر صادق زیباکلام، اثری درباره طنز در آثار صادق هدایت، تاریخ فلسفه یونان و... آشنا شوید. برترین ها - محمودرضا حائری: در این شماره ...

نابودگر سینما دوباره باز می گردد!


آرنولد شوارتزنگر؛ بازیگر محبوب فیلم های اکشن و فرماندار سابق ایالت کالیفرنیا پس از هفت سال دوری از سینما، در فیلم سینمایی «آخرین مقاومت» جلوی دوربین رفت.

آرنولد شوارتزنگر؛ بازیگر محبوب فیلم های اکشن و فرماندار سابق ایالت کالیفرنیا پس از هفت سال دوری از سینما، در فیلم سینمایی «آخرین مقاومت» جلوی دوربین رفت.

 آرنولد شوارتزنگر، بازیگر محبوب فیلم های اکشن برجسته ای مانند «نابودگر» (The Terminator)، «غارتگر» (Predator)، «پایان روزها» (Total Recall) و فرماندار سابق ایالت کارلیفرنیا، پس از هفت سال دوری از سینما، برای بازی در فیلم سینمایی «آخرین مقاومت» (The Last Stand) جلوی دوربین رفت.

 مسئولان سازنده «آخرین مقاومت» روز گذشته به صورت رسمی اعلام کردند که مراحل تولید و فیلمبرداری این فیلم سینمایی در «نیو مکزیکو» و «نوادا» آغاز شده است.

کیم جی وون؛ کارگردان کره ای فیلم های سینمایی «شیطان را دیدم» (I Saw the Devil) و «خوب، بد، عجیب» (The Good, the Bad, the Weird)، کارگردانی فیلم سینمایی «آخرین مقاومت» را برعهده دارد و لورنزو دی بوناوتورا نیز تهیه کننده این پروژه است.

همچنین فیلم سینمایی «آخرین مقاومت» نخستین پروژه سینمایی انگلیسی زبان کیم جی وون به شمار می آید و شرکت فیلمسازی «لاینز گیت» (Lionsgate) مسئولیت اکران این فیلم سینمایی را در آمریکای شمالی و سایر کشورهای جهان برعهده دارد.



ویدیو مرتبط :
کاپیتان آمریکا دوباره باز می گردد!!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

قهر کرار دوباره دردسرساز شد/این بار یا سر به راه می شود یا برمی گردد عراق!



اخبار,اخبار ورزشی,اخبارکرارجاسم

مسئولان باشگاه استقلال کرار جاسم را به باشگاه فرخواندند تا نظر نهایی شان درباره قرارداد این بازیکن عراقی اعلام کنند.

 کرار جاسم بازیکن عراقی استقلال بار دیگر برای این تیم بحران ساز شد. او روز دوشنبه به تمرین تیم نرفت و دوباره بهانه اش نگرفتن پول بود. کرار که بیشتر از همه بازیکنان دیگر استقلال پولگرفته است ، جریمه های زیادی هم از سوی باشگاه شده و به نظر می رسد دیگر نباید طلبی از آبی ها داشته باشد اما خودش این حساب و کتاب را قبول ندارد.

 

کرار که در هفته های گذشته جنجال های زیادی را به راه انداخته و بارها محروم شده است ، یک حامی ویژه دارد و او کسی نیست غیر از امیر قلعه نویی که وزن خط هافبک تیمش را روی فوتبال این بازیکن طراحی کرده است.

 

کرار صبح سه شنبه به باشگاه استقلال رفت درحالی که مدیر تیم ، به شدت از رفتار او شاکی بود. علی نظری جویباری قائم مقام باشگاه استقلال و میرشاد ماجدی رودرروی او نشستند تا خیلی صریح با او حرف بزنند. این بار یا او منظم می شود یا باید قراردادش را فسخ کند و به خانه اش برگردد.

 

اخبار ورزشی - خبرآنلاین