فرهنگ و هنر


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

خواندنی ها با برترین ها (81)

در این شماره از خواندنی ها با کتاب جدید دکتر صادق زیباکلام، اثری درباره طنز در آثار صادق هدایت، تاریخ فلسفه یونان و... آشنا شوید. برترین ها - محمودرضا حائری: در این شماره ...

موفقیت بی نظیر یک دختر بی خانمان در دنیای مد +عکسبه گزارش پرداد به نقل از دیلی میل: او 15 ساله بود و در یک پناهگاه مخصوص افراد بی خانمان در میان معتادان و الکلی ها زندگی میکرد و نا امید از همه جا برای بهبود وضعیت خود در فکر پیدا کردن راهی برای یافتن یک کار با درآمد مناسب بود.

 

دنیای مد,مد,

 

موفقیت بی نظیر یک دختر بی خانمان در دنیای مد +عکس

 

حالا 4 سال از آن زمان میگذرد و او یک طراح کیفهای دستی لوکس است و کیفهای زیبایی طراحی میکند که گاهی حداقل 180 دلار قیمت دارد.

 

او در یک سایت اینترنتی آگهی پذیرش کارمند آن لاین در زمینه طراحی کیف برای برندهای معروفی چون " خوله " و "شانل دید و تصمیم گرفت بخت خود را آنجا امتحان کند . او در کنار تحصیل  به صورت نیمه وقت برای این کارخانه ها به طراحی پرداخت و خیلی زود موفق شد جای ثابتی در میان کارمندان آنجا داشته باشد.

 

او با مطالعه کتابهایی در زمینه مد توانست توانایی هایش را در این زمینه افزایش دهد. وی سال گذشته و در 19 سالگی توانست حمایت یک تاجر محلی را جلب کرده و برای اولین خط تولید کیف دستی خودش اقدام کند.

 

او در مورد علاقه اش به این کار میگوید از زمانیکه  به یاد داشته است به کیفهای دستی علاقه مند بوده و این علاقه از زمانی در وی به وجود آمده است که مادرش در کودکی یک کیف دستی قرمز زیبا به او هدیه داده بود.

 

خانواده آنها خیلی زود از هم متلاشی شد و بعد از جدایی مادر و پدرش وی مدتی با دوست و آشنایانش زندگی میکرد تا اینکه در 15 سالگی تصمیم گرفت مستقل شود بنابر این به یک پناهگاه  مخصوص افراد بی پناه رفت و در پی استقلال مالی توانست زندگی خود را دگرگون کند.


دنیای مد,مد,

 

 

دنیای مد,مد,

 

 

تهیه و ترجمه:: گروه خبری پرداد / پریسا دهقان


ویدیو مرتبط :
فیلم بی نظیر از دنیای زنبور عسل ها و قوانین آنها

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

بازگشت دختر جوان از دنیای مردگان 

 

بازگشت دختر جوان از دنیای مردگان

 

جوانی كه پس از ارتباط خیابانی با یك دختر و آزار شیطانی، او را از پنكه سقفی به دار آویخته بود، دستگیر شد.رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا در این باره به «جام جم» گفت: چند روز پیش صاحب یك خانه متروكه هنگام سركشی به ملك خود، در یكی از اتاق ها با مشاهده جسد دختری كه با طناب از پنكه سقفی آویزان شده بود، موضوع را به مركز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش كرد.دقایقی پس از این تماس، ماموران با عزیمت به محل متوجه شدند هنوز علائم حیاتی در جسم دختر ۱۸ ساله وجود دارد كه بلافاصله عوامل اورژانس با حضور در محل، وی را به بیمارستان انتقال دادند و این دختر به طرز معجزه آسایی از مرگ حتمی نجات یافت.رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی افزود: پس از معالجه این دختر پرونده ای در این ارتباط تشكیل و تحقیق از وی ۴ روز پس از بی هوشی آغاز شد.وی در شرح شكایت خود گفت: چندی پیش با جوانی كه مرتب سر راهم قرار می گرفت، آشنا شدم.او با بیان این كه قصد ازدواج دارد، مرا فریب داد و یك روز به بهانه این كه قصد دارد همسر آینده اش را به خانواده اش نشان دهد، مرا به خانه متروكه كشاند و پس از آزار، اذیت و سرقت طلاهایم مرا با طناب به پنكه سقفی آویزان كرد و زمانی به هوش آمدم كه متوجه شدم در بیمارستان هستم.قاسمی افزود: پس از اظهارات دختر جوان، موضوع به صورت ویژه در دستور كار ماموران قرار گرفت و مشخص شد جوانی كه مرتكب این جرم شده، یك متهم سابقه دار است كه پیش از این به اتهام ضرب و جرح با چاقو و سرقت موتورسیكلت دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده است.رئیس اداره اجتماعی آگاهی كشور اضافه كرد: پس از تحقیقات گسترده، متهم در یكی از استان های كشور دستگیر شد و پس از انتقال به پلیس آگاهی، به جرم خود اعتراف كرد.قاسمی تصریح كرد: در اعترافات متهم مشخص شد یكی از عواملی كه باعث وسوسه وی برای ارتكاب جرم شده، عدم رعایت حجاب از سوی دختر ۱۸ ساله بوده است و آنها به دور از چشم خانواده ماه ها با یكدیگر در ارتباط بوده اند.وی افزود: خانم ها باید توجه داشته باشند كه نوع پوشش و رفتار آنها در جامعه، در تامین امنیت آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است، اما متاسفانه برخی خانم ها بدون توجه به عرف حاكم بر جامعه، با پوشش نامناسب عملا زمینه مزاحمت افراد لاابالی را فراهم می كنند و افراد سودجو نیز با وعده های فریبنده آنها را اغفال و مشكلات فراوانی را برایشان ایجاد می كنند كه نمونه آن را در این پرونده شاهد هستیم.