فرهنگ و هنر


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

خواندنی ها با برترین ها (81)

در این شماره از خواندنی ها با کتاب جدید دکتر صادق زیباکلام، اثری درباره طنز در آثار صادق هدایت، تاریخ فلسفه یونان و... آشنا شوید. برترین ها - محمودرضا حائری: در این شماره ...

سریالی با یک سوژه حساسیت‌ برانگیز+عکسسریالی با یک سوژه حساسیت‌ برانگیز+عکس

مجموعه تلویزیونی «پیدا و پنهان» به کارگردانی آرش معیریان و شهرام شاه حسینی و محصول سیمافیلم از سوم آذرماه از شبکه تهران پخش می شود.

سریال پیدا و پنهان,تصاویر سریال پیدا و پنهان

 

این سریال 7 قسمتی که به دلیل سوژه حساسیت‌برانگیز آن سال گذشته در سکوت خبری کامل و به قول معروف با چراغ خاموش ساخته شد در قالب داستانی اطلاعاتی و امنیتی به روایت مسائل اجتماعی می پردازد.

 

سریال پیدا و پنهان,تصاویر سریال پیدا و پنهان

 

 کوروش سلیمانی
شخصیت‌‌های محوری داستان «پیدا و پنهان» سه مامور مامور اطلاعاتی هستند که فرامرز قریبیان، امیرحسین آرمان و کوروش سلیمانی نقش آنها را بازی می‌کنند.

سریال پیدا و پنهان,تصاویر سریال پیدا و پنهان


  امیر حسین آرمان
 این مجموعه شامل اپیزود‌های«تنهایی» ، «نقب شب» ، «چراغها» و «کمین» است و بخشی‌هایی از کار نیز در کشور ارمنستان تصویربرداری شده است.

سریال پیدا و پنهان,تصاویر سریال پیدا و پنهان

 
 میر طاهر مظلومی و حمید ابراهیمی در نمایی از سریال «پیدا و پنهان»
محمدرضا عباسیان تهیه‌کنندگی «پیدا و پنهان» را بر عهده دارد و علاوه بر بازیگران یاد شده بیژن امکانیان ، احمد ساعتچیان ، حمید ابراهیمی، ناصر آقایی، حمیدرضا پگاه ، میرطاهر مظلومی ، بیژن افشار ، شهروز ابراهیمی ، مریم معصومی ،الیزابت امینی ، سیماخضرآبادی، طوفان مهردادیان ، متین حیدرنیا ، احسان عیوضی نژاد ،حمیدرضا مولانا و سهیل فدایی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

«پیدا و پنهان» روزهای فرد ساعت 23 به روی آنتن شبکه پایتخت می رود و تکرار آن نیز فردای آن شب ساعت 19 خواهد بود.
/شبکه ایران

 


ویدیو مرتبط :
صحنه حساسیت برانگیز جدایی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

۱۰ بار اعدام برای قاتلان سریالی ورامینشمارش معكوس برای مجازات مرگ ۳ متجاوز كه مرتكب ۷ فقره قتل سریالی زنان و ۱۲ فقره آزار و اذیت شیطانی در ورامین شده‌اند، در دادسرای جنایی تهران آغاز شد.راز جنایت‌های شیطانی اعضای این باند كه متشكل از ۳ برادر و یك فرد افغانی است، هنگامی فاش شد كه پاییز سال ۸۴ ماموران انتظامی ورامین از پیدا شدن جسد زن جوانی در كانال آب در منطقه قیامدشت اطلاع یافتند. ماموران با عزیمت به محل، متوجه شدند مقتول زن جوانی به هویت اكرم است كه قربانی یك جنایت مرموز شده است.با دستور قضایی مبنی بر انتقال جسد به پزشكی قانونی، تحقیقات ماموران پلیس آگاهی ورامین در این ارتباط آغاز شد و به فاصله چند ماه، ماموران در جریان قتل ۶ زن و دختر دیگر قرار گرفتند كه پس از سرقت زیورآلات و اموال، اجسادشان در كانال‌های آب اطراف ورامین رها شده بود.


این گزارش حاكی است، در تحقیقات اولیه مشخص شد این جنایت‌ها به صورت سریالی انجام می‌شود و فرضیه‌های پلیس نشان می‌داد قربانیان پس از سوار شدن به یك خودرو، از سوی سرنشینان آن مورد حمله قرار گرفته و به قتل رسیده‌اند.

 ● شكایت‌های دیگردر حالی كه جستجوی گسترده برای دستگیری عامل یا عاملان این جنایت‌ها ادامه داشت، تعدادی زن و دختر با حضور در دادسرا با ارائه شكایتی عنوان كردند پس از سوار شدن به یك خودروی پیكان از سوی ۳ سرنشین آن مورد آزار و اذیت قرار گرفته و پس از سرقت اموالشان، در بیابان‌های اطراف رها شده‌اند.در پی این شكایت‌ها و چهره‌نگاری از سرنشینان خودروها، ماموران ردپای ۳ برادر شرور و سابقه‌دار به نام‌های علیرضا، امیر و حمیدرضا را در قتل‌های سریالی شناسایی و با دستور دادستان ورامین و قاضی پرونده‌ها، آنها را در اقدامی ضربتی دستگیر كردند.۳ برادر متهم در تحقیقات منكر جنایت و آزار و اذیت زنان و دختران شدند، اما در بازرسی از محل سكونت آنها مقادیری اموال قربانیان كشف و ضبط شد.

 


● اعترافسه متهم اعتراف كردند، چندی پیش به بهانه حمل مسافر، زنان و دخترانی را كه طلا به همراه داشتند شناسایی كرده و بعد از كشاندن آنها به یك دامداری، با همدستی سرایدار این محل كه جوانی به نام دولت خان و از تبعه افغانستان است، آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده و در صورت مقاومت به قتل می‌رساندیم كه در این جنایت‌ها، علیرضا برادر بزرگ‌تر نقش اصلی را داشت.در پی این اعترافات، سرایدار متهم نیز دستگیر شد و پرونده متهمان پس از بازسازی صحنه قتل۷ زن و دختر، با صدور كیفرخواست به شعبه ۷۱ دادگاه كیفری استان تهران ارسال شد.با محاكمه متهمان، مشخص شد علیرضا (سركرده باند)‌ پس از جدایی همسرش تصمیم گرفته از زنان و دختران انتقام بگیرد.

 

با دفاعیات متهمان و شكایت ۱۲ شاكی پرونده در دادگاه كیفری استان تهران، قاضی و ۴ مستشار رای قانونی خود را در این ارتباط صادر كردند و متهم ردیف اول (علیرضا)‌ به اتهام قتل ۷ زن و دختر، آدم‌ربایی، سرقت و تجاوز به عنف به ۷ بار قصاص، یك بار اعدام، ۲۰ سال زندان و ۷۴ ضربه شلاق محكوم شد.متهم ردیف دوم (امیر) به اتهام مباشرت در آدم‌ربایی و تجاوز به عنف و سرقت به یك بار اعدام و ۲۰ سال زندان و ۷۴ ضربه شلاق محكوم شد و متهم ردیف سوم(دولت‌خان) كه از اتباع افغانستان است نیز به اعدام محكوم شد.قضات رسیدگی‌كننده به این پرونده برای دیگر متهم پرونده (حمیدرضا) به دلیل نقشی كه در جرایم دیگر برادران خود داشت، مجازات زندان در نظر گرفته است.

 ● پرونده در دادسرای جنایی


قاضی فخرالدین جعفرزاده، معاون دادستان و سرپرست دادسرای جنایی تهران روز گذشته با اشاره به پرونده اتهامی اعضای این باند گفت: پس از صدور حكم قضایی و تایید آن در دیوان عالی كشور، پرونده برای اجرا به شعبه اجرای احكام دادسرای جنایی تهران ارسال شده است و ۳ متهم پرونده علیرضا، امیر و دولت صبح چهارشنبه هفته آینده به دلیل جرایم ارتكابی، مجازات خواهند شد.