فرهنگ و هنر


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

خواندنی ها با برترین ها (81)

در این شماره از خواندنی ها با کتاب جدید دکتر صادق زیباکلام، اثری درباره طنز در آثار صادق هدایت، تاریخ فلسفه یونان و... آشنا شوید. برترین ها - محمودرضا حائری: در این شماره ...

اولین تیزر آلبوم «دوئل در آینه» رضا یزدانی


دهمین آلبوم رسمی «رضا یزدانی» به نام «دوئل در آینه» منتشر شد. این مجموعه به تهیه‌کنندگی «علی اوجی» و از سوی شرکت پخش «تصویرگستر پاسارگاد» در اختیار مخاطبان قرار گرفته و از طریق فروشگاه‌های محصولات فرهنگی قابل تهیه است.

صبح بخیر: دهمین آلبوم رسمی «رضا یزدانی» به نام «دوئل در آینه» منتشر شد. این مجموعه  به تهیه‌کنندگی «علی اوجی» و از سوی شرکت پخش «تصویرگستر پاسارگاد» در اختیار مخاطبان قرار گرفته و از طریق فروشگاه‌های محصولات فرهنگی قابل تهیه است. اولین تیزر منتشر شده از این آلبوم را شاهد هستید.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

فیلم: اولین تیزر آلبوم


ویدیو مرتبط :
اولین تیزر رسمی آلبوم جدید رضا یزدانی به نام ساعتا خوابن

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

تیزر آلبوم جدید رضا یزدانی؛ «سلول شخصی»


این تیزر شامل قسمتهایی از ویدیو کلیپی است که در آینده منتشر خواهد؛ این کلیپ نخستین ویدیو کلیپ زیر آب ساخته شده در ایران می باشد.

صبح بخیر: این تیزر شامل قسمتهایی از ویدیو کلیپی است که در آینده منتشر خواهد؛ این کلیپ نخستین ویدیو کلیپ زیر آب ساخته شده در ایران می باشد.
برای مشاهده ویدئو در گجت های اندرویدی و دانلود ویدئو بر روی PC بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

دوربین مخفی ترکوندن سیب زمینی

در صورت بروز مشکل در دانلود ویدئو بر روی دکمه کلیک راست کرده و گزینه Save Link as و یا Save target as را انتخاب کنید.