فرهنگ و هنر


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

خواندنی ها با برترین ها (81)

در این شماره از خواندنی ها با کتاب جدید دکتر صادق زیباکلام، اثری درباره طنز در آثار صادق هدایت، تاریخ فلسفه یونان و... آشنا شوید. برترین ها - محمودرضا حائری: در این شماره ...

آنجلینا جولی، براد پیت را در فیلم خود بازی می دهدآنجلینا جولی، براد پیت را در فیلم خود بازی می دهد

 

آنجلینا ، در اولین تجربه کارگردانی خود که در هانگری فیلمبرداری می شود، برای براد پیت هم نقشی در نظر گرفت. او و این ستاره خوشتیپ هالیوود شش فرزند دارند.

 

پیت ۴۶ ساله ، صبح روز ۱۴ نوامبر با لباس رسمی در صحنه فیلمبرداری حاضر شد. یک منبع به مجله هفتگی آمریکا گفت: " آنجلینا او را استخدام کرده است."

در همین حال آنجلینا اقرار کرده است که که در ابتدا قصد داشته فقط دو فرزند داشته باشد. او در مجله وگو گفت: " من فقط برای دو فرزند برنامه ریزی کرده بودم " ولی " شما باید بدانید که از عهده چند فرزند بر می آیید و رابطه بچه ها با یکدیگر چگونه خواهد بود"

ممکن است شما یک فرزند داشته باشید ولی خواسته های همان یک فرزند آنقدر زیاد باشد که همه وقتتان را پر کند وشما به ا ین نتیجه برسید که اگر فرزند دیگری داشته باشید نمی توانید به اندازه کافی به او توجه کنید.اما ما احساس کردیم می توانیم مسئولیت فرزندان بیشتری را برعهده گیریم و حالا ما یک خانواده پرجمعیت و خیلی خیلی شاد داریم."

جولی گفت: پیت که در تاریخ ۱۸ دسامبر ۴۷ ساله می شود ، بی نهایت خوشتیپ وجذاب است.

او افزود : وقتی درباره او فکر می کنم می بینم که او یک دوست خیلی خوب و یک پدر فوق العاده است." وقتی او را با فرزندانمان می بینم بیشتر از وقتهای دیگر به این نتیجه می رسم که واقعا" خیلی دوستش دارم..../آفتاب

مترجم: فرشته مشاور


ویدیو مرتبط :
تریلر فیلم Maleficent (شیطان) با بازی آنجلینا جولی:)

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

واکنش مصطفی زمانی به اظهارات سلحشور/ مگر قرار است آنجلینا جولی در فیلم او بازی کند؟!
مصطفی زمانی

 

اما در عین حال در ارتباط با مسائل غیرسینمایی شاید با هم اختلاف نظر داشته باشیم. حتی زمانی که یوسف پیامبر را کار می‌کردیم بیشترین انتقادها را به یکدیگر داشتیم. به هر حال....

 

اصلا چرا باید در مورد آنجلینا جولی از آقای سلحشور سوال شود؟ مگر قرار است در فیلم او بازی کند یا برود فرودگاه به استقبالش؟

 

به گزارش شبکه ایران، مصطفی زمانی که امسال فیلم‌های «ملکه» و «یک عاشقانه ساده» را در جشنواره دارد و دو فیلم «جیب‌برهای خیابان جنوبی» و «پریناز» او از راهیابی به جشنواره بازماند، در گفت‌وگویی با اشاره به گریم سنگین‌اش در فیلم «پریناز» اعلام کرده است که به کسی که با وجود این گریم سنگین او را شناسایی کند جایزه خواهد داد.

 

اگر نقش «بچه خوشگل» باشد می‌روم

زمانی در خصوص چهره جدیدش در تازه‌ترین فیلم‌های خود به همشهری جوان گفته است: من برای گروه سازنده تعیین تکلیف نمی‌کنم. اگر نقش «بچه خوشگل» باشد می‌روم و آن را خوب باید بازی کنم. مثلا در «پریناز» اگر کسی فهمید نقش من چیست جایزه پیش من دارد! حدود شش ساعت و نیم زیر گریم بودم.

 

از 90 کیلو خودم را رساندم به 75 کیلو

وی در ادامه افزوده است: من اصولا کار متفاوت را دوست دارم. مثلا بین دو کار، چیزی حدود 15 کیلوگرم اضافه وزن داشتم، حدود 45 روز برای کار دومم زمان داشتم و از 90 کیلو خودم را رساندم به 75 کیلو. چون می‌خواستم دو کار متفاوت را به نمایش بگذارم.

 

این خبرنگاران هستند که شیطنت می‌کنند

این بازیگر در ادامه پیشنهاد بازی در یک پروژه عظیم کشور ترکیه خبر داده و در واکنش به نظریات اخیر سلحشور در باره اوضاع سینما و بازیگران زن ایران اظهار داشته است: به آقای سلحشور به لحاظ این‌که من و آرزوهای بزرگ من را جهت دادند مدیونم و به لحاظ دینی که به گردن من دارند دوستشان دارم. اما در عین حال در ارتباط با مسائل غیرسینمایی شاید با هم اختلاف نظر داشته باشیم. حتی زمانی که یوسف پیامبر را کار می‌کردیم بیشترین انتقادها را به یکدیگر داشتیم. به هر حال به قول قدیمی‌ها قبله یک‌طرفیم. من معتقدم گاهی این خبرنگاران هستند که شیطنت می‌کنند.

 

مگر قرار است در فیلم او بازی کند یا برود فرودگاه به استقبالش؟

زمانی در بخش دیگر گفته‌های خود افزوده است: اصلا چرا باید در مورد آنجلینا جولی از آقای سلحشور سوال شود؟ مگر قرار است در فیلم او بازی کند یا برود فرودگاه به استقبالش؟ شما خبرنگاران با توجه به اینکه ایشان صراحت لهجه زیادی دارند می‌روید سراغش تا جو خبری و بلوا راه بیفتد. باید ببینید بنیاد این‌گونه مسائل کجاست. سلحشور آدمی است که راحت آن چیزی که می‌داند درست است را بدون مشورت بازگو می‌کند. شاید او در فضایی بزرگ شده و یاد گرفته که با فضای کلی سینما متفاوت است و ممکن است گاهی نظریه‌های عده‌ای را دلخور کند. من قضاوت کردن درباره آدم‌ها را دوست ندارم. البته فکر می‌کنم ایشان نامه عذرخواهی نوشتند که در آن قید کرده‌اند که منظورشان همه بازیگران زن نبوده.... /  inn.ir