کودکان


2 دقیقه پیش

با بطری نوشابه برای پسر کوچولو هواپیما بسازید

به جای خریدن اسباب بازی های گران قیمت ، می توانید با استفاده از ابزاری که در خانه در اختیار دارید اسباب بازی هایی با کمک فرزندان خود بسازید که هم در هزینه ها صرفه جویی می ...
2 دقیقه پیش

از رایحه درمانی نوزادان بیشتر بدانید

آیا شما می خواهید برای مراقبت از نوزاد خود، یک رویکرد جامع تری را انتخاب کنید؟ آیا شما به عنوان یک پدر و مادر به دنبال درمان های طبیعی برای بچه های کوچک خود هستید؟ آیا می ...

فرشته ها هم شیک می‌پوشند...


این را که بچه‌ها چه بپوشند و چطور بپوشند شما به عنوان پدر و مادر تشخیص می‌دهید. پس تا می‌توانید نسبت به انتخاب لباس‌های‌شان با دقت عمل کنید تا بعدها وقتی آلبوم‌های خانوادگی را ورق می‌زنند به حسن سلیقه شما افتخار کنند.

مجله زندگی ایده آل: این را که بچه‌ها چه بپوشند و چطور بپوشند شما به عنوان پدر و مادر تشخیص می‌دهید. پس تا می‌توانید نسبت به انتخاب لباس‌های‌شان با دقت عمل کنید تا بعدها وقتی آلبوم‌های خانوادگی را ورق می‌زنند به حسن سلیقه شما افتخار کنند. این گزینه‌ها از بین تازه‌های مد امسال انتخاب شده‌اند تا شیک‌ترین بچه‌های دنیا را در عکس‌ها ثبت کنند!

اگر به فکر انتخاب یک رنگ زیبا و چشم‌نواز برای پوشش زمستانی کودک خود هستید، بهتر است این کاپشن خردلی را با ست‌تان هماهنگ کنید تا لباس کودک شما جلوه‌ای بی‌نظیر داشته باشد.

فرشته ها هم شیک می‌پوشند...

اگر کوچولوهای شما هم از آن دسته‌ بچه‌هایی هستند كه كیف‌شان را پر از وسایل شخصی می‌كنند و به کوله‌پشتی‌های بزرگ علاقه دارند، همین کوله‌پشتی می‌تواند بهترین وسیله تکمیلی برای ست آنها باشد.

فرشته ها هم شیک می‌پوشند...

این پولور، یک انتخاب مناسب برای کوچولوی شماست. نگران نباشید اصلا نیازی نیست سراغ رنگ‌های عجیب ‌و‌ غریب برای پولور انتخابی‌تان بروید تا آن را تبدیل به لباسی کودکانه کنید! شما می‌توانید به رنگ سورمه‌ای هم در این ست فکر کنید.

فرشته ها هم شیک می‌پوشند...

بیشتر پسربچه‌ها به‌خصوص از نوع بازیگوش‌شان حاضر نیستند به همین زودی‌ها از بلوزهای خنک ‌دل بکنند؛ شما هم بدون جروبحث با آنها فقط کافی است به یک بلوز نازک آستین‌بلند فکر کنید؛ پیراهنی که رنگ و لعابش با رنگ ست آنها جور دربیاید.

فرشته ها هم شیک می‌پوشند...

جوراب‌ها شاید هیچ وقت دیده نشوند ولی به‌خصوص برای بچه‌ها جزو ضروریات هستند. جوراب‌های نخی که کشباف لبه‌شان زیاد سفت نیست بهترین انتخاب است. این جوراب‌های رنگی به ست شما می‌آید و کوچولوی شما با پوشیدن آنها احساس راحتی می‌کند.

فرشته ها هم شیک می‌پوشند...

امسال شلوارهایی با جیب بغل دوباره مد شده است و سن و سال هم سرش نمی‌شود! کوچولوی خوش‌تیپ شما می‌تواند این شلوار را بپوشد و لذت ببرد.

فرشته ها هم شیک می‌پوشند...

به این کلاه دقت کنید تا متوجه شوید که امسال هرچه بیشتر به این طرح کلاه اهمیت بدهید کودک‌تان بیشتر با مد روز هماهنگ خواهد بود! این کلاه بافتنی بامزه و شیک از پسر کوچولوی شما یک مدل بین‌المللی خواهد ساخت!

فرشته ها هم شیک می‌پوشند...

در انتخاب کفش هم بهتر است خودتان را به دردسر نیندازید؛ نیم‌بوت‌های ساق‌دار بهترین گزینه برای این روزهاست. شک نکنید که این کفش بامزه با رنگ خردلی همه چیز را کامل می‌کند و کوچولوی شما را تبدیل به یک آقای خوش‌تیپ خواهد کرد.

فرشته ها هم شیک می‌پوشند...برای چنین ست زمستانی و شاد سراغ یک کلاه زرشکی بروید. این یک کلاه زیبا و البته اسپرت ویژه دخترخانم‌های کوچولویی است که به ظاهر خود خیلی اهمیت می‌دهند.

فرشته ها هم شیک می‌پوشند...

در اوج سرمای هوا، متوجه خواهید شد که چقدر این گوش‌گیرها به دادتان می‌رسند. این گوش‌گیر  ظریف ، برای این ست مناسب است.

فرشته ها هم شیک می‌پوشند...

دختربچه‌ها معمولا عاشق کیف هستند. بهتر است کیفی که برای آنها انتخاب می‌کنید نقش و نگار بچگانه داشته باشد تا به سن و سال‌شان بخورد. با این کیف جذاب، دختر کوچولوی شما بانمک‌تر از همیشه می‌شود.

فرشته ها هم شیک می‌پوشند...

اگر به فکر انتخاب یک جوراب مناسب و خوش‌ترکیب برای این ست هستید، حتما یک جوراب‌شلواری زرشکی را انتخاب کنید تا با ست کودک شما هماهنگی داشته باشد.

فرشته ها هم شیک می‌پوشند...

شما پدر و مادرهایی که دوست دارید کوچولوهای‌تان همیشه خوش‌لباس‌ و خوش‌پوش باشند تا می‌توانید از این فصل لذت ببرید. شما می‌توانید با یک پولور زیبا هماهنگی خوب و شیکی را ایجاد كنید تا فرزندتان خوش‌پوش‌تر از همیشه باشد.

فرشته ها هم شیک می‌پوشند...

اگر کوچولوهای شما دوست دارند در همه حال اسپرت بپوشند، بهترین انتخاب، این شلوار بنددار است.  طراحی این شلوارها طوری است كه فرزند شما ظاهری آراسته و اسپرت پیدا می‌كند.

فرشته ها هم شیک می‌پوشند...

خانم کوچولوی خوش‌تیپ شما بهتر است با پیراهن زرشکی‌اش یک کاپشن سورمه‌ای همراه داشته باشد تا از سرمای زمستان در امان بماند و سرما نخورد. این کاپشن زیبا و بانمک یک جذاب نیم‌وجبی را به شما هدیه می دهد!

فرشته ها هم شیک می‌پوشند...

اگر دختر بچه‌تان اهل پیراهن است و دوست دارد همیشه خانمانه لباس بپوشد، این پیراهن  با رنگ خاص‌اش بهترین مدل برای روزهای زمستانی است. رنگ این پیراهن، مورد علاقه دخترخانم‌هاست.

فرشته ها هم شیک می‌پوشند...

کفش‌های بچه‌گانه همیشه جزو بامزه‌ترین خریدها هستند. شاید یکی از نقاط عطف این ترکیب، رفتن سراغ کفشی است که می‌بینید؛ کفشی اسپرت با شکل بامزه. رنگ سورمه‌ای کفش با شلواری که در این ست وجود دارد، هارمونی لازم را ایجاد می‌کند.

فرشته ها هم شیک می‌پوشند...


ویدیو مرتبط :
آموزش مدل موی بال فرشته، شیک و راحت!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

قصه فرشته هامن و دايي عباس به خيابان رفته بوديم كه من ، يك خيابانپرنده فروشي ديدم . به دايي گفتم : « به دايي گفتم براي من دو تا پرنده كوچك مي خريد » دايي پرسيد :

 

« مي خواهي با آن چه كني ؟»

 

 

پرنده

 

گفتم : « مي خواهم آن ها را در يك قفس كوچك و قشنگ نگه دارم .» دايي گفت :« در خانه حضرت علي (ع) مرغابي هايي بودند كه آن ها را كسي به ا مام حسين (ع) هديه داده بود . يك روز حضرت علي به دخترشان گفتند :

 

اين ها زبان ندارندكه وقتي گرسنه يا تشنه مي شوند بتوانند چيزي بگويند يا از تو چيزي بخواهند . آن ها را رها كن تا از آن چه خدا روي زمين آفريده ، بخورند و آزاد باشند .»

 

 

فرشته

 

به پرنده هاي بيچاره نگاه كردم . به دايي گفتم :« دو تا پرنده برايم مي خريد؟» دايي گفت : قفس هم مي خواهي ؟» گفتم :« نه ! مي خواهم آن ها را آزاد كنم .» دايي گفت :« در روز تولد حضرت علي (ع) تو با آزاد كردن پرنده ها ، قشنگترين هديه را به ايشان مي دهي .» من و دايي دو تا پرنده خريديم و آن ها را آزاد كرديم . پرنده ها پر زدند و به آسمان رفتند ، دور دور ، جايي نزديك فرشته ها .

 

کودکانه