کودکان


2 دقیقه پیش

با بطری نوشابه برای پسر کوچولو هواپیما بسازید

به جای خریدن اسباب بازی های گران قیمت ، می توانید با استفاده از ابزاری که در خانه در اختیار دارید اسباب بازی هایی با کمک فرزندان خود بسازید که هم در هزینه ها صرفه جویی می ...
2 دقیقه پیش

از رایحه درمانی نوزادان بیشتر بدانید

آیا شما می خواهید برای مراقبت از نوزاد خود، یک رویکرد جامع تری را انتخاب کنید؟ آیا شما به عنوان یک پدر و مادر به دنبال درمان های طبیعی برای بچه های کوچک خود هستید؟ آیا می ...

ترانه‌هایی که نوجوانتان را از راه به در می‌کنند


بنا به تحقیقی در آمریکا، گوش کردن به ترانه‌های موهن درباره رابطه جنسی ممکن است نوجوانان کم سن و سال را ترغیب کند زودتر رابطه جنسی داشته باشند.

وب سایت نی نی بان: محققان دانشگاه پیتزبورگ از ۷۱۱ نوجوان در آمریکا، درباره رفتار جنسی آنها و همچنین نوع موسیقی که گوش می‌کنند، سوال کردند. آنها متوجه شدند گروهی که دائما به ترانه‌های موهن جنسی گوش می‌دهند، دو برابر بقیه احتمال دارد رابطه جنسی برقرار کنند.

ترانه‌هایی که نوجوانتان را از راه به در می‌کنند

ترانه‌هایی که نوجوانتان را از راه به در می‌کنند

بنا به تحقیقی در آمریکا، گوش کردن به ترانه‌های موهن درباره رابطه جنسی ممکن است نوجوانان کم سن و سال را ترغیب کند زودتر رابطه جنسی داشته باشند. محققان دانشگاه پیتزبورگ از ۷۱۱ نوجوان در آمریکا، درباره رفتار جنسی آنها و همچنین نوع موسیقی که گوش می‌کنند، سوال کردند. آنها متوجه شدند گروهی که دائما به ترانه‌های موهن جنسی گوش می‌دهند، دو برابر بقیه احتمال دارد رابطه جنسی برقرار کنند.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...چرا نباید به نوزاد عسل داد؟

ترانه‌هایی که نوجوانتان را از راه به در می‌کنند

حسین عبدالعزیزی کارشناس بهداشت مواد غذایی با بیان اینکه خوردن عسل برای کودکان زیر یک سال احتمال خطر مرگ را در پی دارد گفت: بوتولیسم یک بیماری فلج‌کننده جدی و نادر است که توسط سم حاصل از باکتری کلستریدیوم بوتولینوم ایجاد می‌شود.
رابطه تغذیه مادر و چندقلوزائی

ترانه‌هایی که نوجوانتان را از راه به در می‌کنند

اگر سابقه بارداری چندقلو داشته باشید، به احتمال زیاد دوباره بارداری چندقلو خواهید داشت. تخمین زده می شود مادرانی که سابقه بارداری چند قلو داشته اند، چهار برابر بیشتر از زنانی که تا به حال باردار نشده اند و یا یک جنین داشته اند، شانس چند قلوزایی دارند.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...تأمین کلسیم بدن  کودک بدون خوردن شیر

ترانه‌هایی که نوجوانتان را از راه به در می‌کنند

شما مجبور نیستید برای تأمین کلسیم مورد نیاز بدنتان فقط شیر و لبنیات بخورید. مادران همیشه به ما می‌گفتند شیر بنوشیم، اما آیا حرف آنها را گوش می‌کردیم؟ اگرچه یکی از آسان ترین راه‌های تأمین کلسیم روزانه بدن خوردن لبنیات است، اما همه افراد نمی‌توانند لبنیات بخورند.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...بچه‌ها از چه سنی باید مسواک بزنند؟

ترانه‌هایی که نوجوانتان را از راه به در می‌کنند

مدیرگروه سلامت دهان و دندانپزشکی تأکید کرد: مراقبت از دندان در کودکان باید از ۶ ماهگی آغاز شود و پس اولین معاینه داندانپزشکی در این سن صورت بگیرد.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...


ویدیو مرتبط :
سمپل ترانه آهنگ(cadence)سامی یوسف-آلبوم ششم-ترانه های ر

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

آینه هایی که شما را سحر می کنند


این آینه كه دارای جلوه‌ای لوكس و مدرن است، تنها یك آینه نیست؛ بلكه یك وسیله پخش موسیقی نیز محسوب می‌شود.