کودکان


2 دقیقه پیش

با بطری نوشابه برای پسر کوچولو هواپیما بسازید

به جای خریدن اسباب بازی های گران قیمت ، می توانید با استفاده از ابزاری که در خانه در اختیار دارید اسباب بازی هایی با کمک فرزندان خود بسازید که هم در هزینه ها صرفه جویی می ...
2 دقیقه پیش

از رایحه درمانی نوزادان بیشتر بدانید

آیا شما می خواهید برای مراقبت از نوزاد خود، یک رویکرد جامع تری را انتخاب کنید؟ آیا شما به عنوان یک پدر و مادر به دنبال درمان های طبیعی برای بچه های کوچک خود هستید؟ آیا می ...

بچه‌ها عید چی بپوشند؟


اینكه بچه‌ها چه بپوشند و چطور بپوشند را شما به عنوان پدر و مادر مشخص می‌كنید. پس تا می‌توانید نسبت به انتخاب لباس‌های‌شان با دقت عمل كنید تا بعدها به حسن سلیقه شما افتخار كنند.

مجله زندگی ایده آل - ساقی بیاتین: اینكه بچه‌ها چه بپوشند و چطور بپوشند را شما به عنوان پدر و مادر مشخص می‌كنید. پس تا می‌توانید نسبت به انتخاب لباس‌های‌شان با دقت عمل كنید تا بعدها به حسن سلیقه شما افتخار كنند. این گزینه‌های نوروزی از بین تازه‌های مد امسال انتخاب شده‌اند تا شیك‌پوش‌ترین کودکان دنیا را در عكس‌ها ثبت كنند!

كفش‌های بچگانه همیشه جزء بامزه‌ترین خریدها هستند. اگر كفش‌هایی كه برای كودك‌تان می‌خرید، قشنگ باشند، او را به راه رفتن ترغیب می‌كنند؛ البته قبل از هر چیز باید به فكر راحتی پاهای كوچولوی بچه‌ها در آنها باشید. این كفش‌های زیبا را با یك لباس دخترانه صورتی به كود‌ك‌تان بپوشانید.

كوچولوها به استقبال بهار می‌روند

اگر دوست دارید كوچولوی‌تان در دید و بازدید عید كمی راحت باشد، می‌توانید از ست اسپرت استفاده كنید.

كوچولوها به استقبال بهار می‌روند

گل‌سرها و تل‌ها از آن چیزهایی هستند كه در ظاهر جزء اكسسوارها به حساب می‌آیند اما به محض اینكه موهای دخترك‌تان بلند شد، متوجه خواهید شد كه چقدر به دادتان خواهند رسید. این اكسسوری‌ها خیلی ظریفند و برای این ست صورتی گزینه مناسبی خواهند بود.

كوچولوها به استقبال بهار می‌روند

اگر دختر كوچولوی شما اهل پیراهن است و دوست دارد همیشه خانمانه لباس بپوشد، این پیراهن با رنگ خاص‌ و ملایمش بهترین مدل برای روزهای بهاری است. رنگ این پیراهن مورد علاقه دخترك‌هاست و برای دختربچه‌های قدبلند، زیباتر است.

كوچولوها به استقبال بهار می‌روند

دختربچه‌ها هم دوست دارند مثل مامان و خواهر بزرگ‌ترشان زیورآلات به خودشان آویزان كنند تا وقتی راه می‌روند به چشم بیایند ولی بهتر است این زیور آلات به سن و سال‌شان بخورد. با این دستبند خوشگل و پیراهن صورتی، بانمك‌تر از همیشه می‌شوند.

كوچولوها به استقبال بهار می‌روند

خانم كوچولوی خوش‌تیپ شما بهتر است در روزهای خنك بهاری با پیراهن صورتی‌اش یك كت صورتی همراه داشته باشد تا از بادهای بهاری در امان بماند و در ایام نوروز سرما نخورد. این كت صورتی زیبا و بانمك یك كوچولوی جذاب دوست‌داشتنی را در برابر شما قرار می‌دهد.

كوچولوها به استقبال بهار می‌روند

برای چنین ست بهاری و شادی سراغ یك كلاه صورتی بروید. این یك كلاه زیبا و البته اسپرت ویژه دخترخانم‌های كوچولویی است كه به ظاهر خود خیلی اهمیت می‌دهند و لباس‌های اسپرت را در ایام نوروز ترجیح می‌دهند.

كوچولوها به استقبال بهار می‌روند

آب و هوا در بهار متغیر است. پس به محض اینكه هوا سرد می‌شود، متوجه خواهید شد كه چقدر این جوراب‌ها به دادتان خواهند رسید. این جوراب‌ها برای این ست مناسب هستند.

كوچولوها به استقبال بهار می‌روند

شما باید فكر همه‌چیز را بكنید؛ حتی اینكه وقتی ‌مهمان برای شما می‌آید، كوچولوی شما می‌تواند از این صندل‌های راحت در خانه استفاده كند.

كوچولوها به استقبال بهار می‌روند

 این كوچولوی‌های دوست‌داشتنی هم می‌خواهند بعضی وسایل‌شان را با خود حمل كنند. برای همین این كیف اسپرت و دخترانه می‌تواند انتخاب مناسبی برای روزهای دید و بازدید باشد.

كوچولوها به استقبال بهار می‌روند

اگر به فكر انتخاب یك شلوار مناسب و خوش‌تركیب برای این ست هستید، حتما یك شلوار جین با كمربند صورتی انتخاب كنید تا با ست كودك شما هماهنگی داشته باشد.

كوچولوها به استقبال بهار می‌روند

اگر كوچولوی شما در یكی از روزهای بهاری دوست ندارد پیراهن بپوشد، می‌تواند همراه با شلوار جین یك تی‌شرت صورتی انتخاب كند تا تیپ اسپرتش كامل شود.

كوچولوها به استقبال بهار می‌روندبیشتر پسربچه‌ها به‌خصوص از نوع بازیگوش‌شان حاضر نیستند به همین زودی‌ها از بلوزهای گرم زمستانی ‌دل بكنند؛ شما هم بدون جروبحث با آنها فقط كافی است به یك پلور ظریف فكر كنید؛ پلوری كه رنگ و لعابش با رنگ ست آنها جور دربیاید. خیال‌تان راحت، وقتی به او بگویید روی تی‌شرتش این را بپوشد همه‌چیز درست می‌شود!

كوچولوها به استقبال بهار می‌روند

جوراب‌ها شاید هیچ‌وقت دیده نشوند ولی از واجبات هستند. جوراب‌های خوش‌رنگ بهترین انتخاب هستند. این جوراب‌های رنگی به ست شما می‌آید و كوچولوی شما با پوشیدن آنها احساس شادی می‌كند.

كوچولوها به استقبال بهار می‌روند

این كاپشن، یك انتخاب خوب برای دید و بازدید نوروزی است؛ مخصوصا وقتی با یك جین آبی همراه شود. نگران نباشید اصلا نیازی نیست سراغ رنگ‌های عجیب ‌و ‌غریب برای كاپشن انتخابی‌تان بروید تا آن را تبدیل به لباسی كودكانه كنید! شما می‌توانید به رنگ آبی در این ست فكر كنید.

كوچولوها به استقبال بهار می‌روند

امسال شلوار جین با بندینك دوباره مد شده است و سن و سال هم سرش نمی‌شود! كوچولوی خوش‌تیپ شما می‌تواند شلوار جین بپوشد و لذت ببرد. این شلوار جین با یك ژاكت سورمه‌ای تركیبی زیباست برای پسر كوچولوی شما تا عیدی به‌یادماندنی داشته باشد.

كوچولوها به استقبال بهار می‌روند

البته می‌توانید به جای شلوار جین از یك شلوار با رنگ متضاد مثل زرد هم استفاده كنید.

كوچولوها به استقبال بهار می‌روند

به این كلاه دقت كنید تا متوجه شوید كه امسال هرچه بیشتر به این طرح كلاه اهمیت بدهید كودك‌تان بیشتر روی مد خواهد بود! این كلاه بامزه و شیك از پسر كوچولوی شما یك مدل بین‌المللی خواهد ساخت!

كوچولوها به استقبال بهار می‌روند

اگر به فكر انتخاب یك رنگ زیبا و چشم‌نواز برای پوشش بهاری كودك خود هستید، بهتر است این تی‌شرت را با ست‌تان هماهنگ كنید تا لباس شما جلوه‌ای بی‌نظیر داشته باشد.

كوچولوها به استقبال بهار می‌روند

اگر كوچولوی شما هم از آن دسته‌ بچه‌هایی است كه كیف‌شان را پر از وسایل شخصی می‌كنند و به كوله‌پشتی‌های بزرگ علاقه دارند، همین كوله‌پشتی را همراه آنها كنید تا تیپ‌شان تكمیل شود.

كوچولوها به استقبال بهار می‌روند

اگر كوچولوی‌تان به بستن ساس بند علاقه‌‌ای ندارد، می‌توانید برای تكمیل شدن خوش‌پوشی اش از كمربندهای معمولی استفاده كنید.

كوچولوها به استقبال بهار می‌روند

در انتخاب كفش هم بهتر است خودتان را به دردسر نیندازید؛ كتانی‌های اسپرت ساق‌دار بهترین گزینه برای این روزهاست.

كوچولوها به استقبال بهار می‌روند

شك نكنید این كفش بامزه با رنگ آبی همه‌چیز را كامل و كوچولوی شما را تبدیل به یك آقای خوش‌تیپ می‌كند.

كوچولوها به استقبال بهار می‌روند


ویدیو مرتبط :
دختران مسلمان می توانند در مدرسه لباس شنا بپوشند!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

مردان قد كوتاه چگونه كت و شلوار بپوشند 

 

کت و شلوار

 

 

اگر اندام و هیکل یک مرد مانكن را ندارید، به این بخش خوش آمدید. خواه بلند قد یا کوتاه قد هستید، چهارشانه و درشت هیکل یا لاغر هستید، رمزهایی وجود دارد تا بتوانید به کمک آنها کت و شلواری را انتخاب کنید که اندام شما را کاملا متناسب نشان بدهد. در اینجا ما چهار تیپ رایج تر شامل کوتاه قد، بلند قد، درشت، و تیپ تنومند و ورزشکاری را بررسی می کنیم و به شما نشان می دهیم که چگونه بدون کم یا زیاد کرد وزن، به بهترین شکل خود ظاهر شوید.
در اولین قسمت این نكات، روی صحبت ما با مردان كوتاه قد است.

 


هرگز این گونه لباس نپوشید

هیچگاه کت و شلوار بلند نپوشید. این نوع کت و شلوار تنها باعث می شود که پاهای شما کوتاهتر به نظر برسد.

 

 

کت و شلوار

 


از کراواتهای پهن و برگردان یقه عریض استفاده نکنید. به جای آن از مدل های باریکتر استفاده کنید.

کت و شلوار از گوچی؛ پیراهن از رالف لورن؛ كراوات از دلچه و گابانا؛ کفش از هرمس.

 

 

5 نکته که هر مرد قد کوتاهی باید بداند:

1- با خودتان صادق باشید و قبول کنید که قد کوتاه هستید؛ کت و شلوارهای کوتاه تر خریداری کنید.

 

2- پاچه شلوار با یک شکاف خیلی کوچک در درزهای بغل آن ، به شما کمک می کند تا بلندتر به نظر برسید.

 

3- مقداری از سر آستین پیراهن خود را بیرون بگذارید تا بازوهای شما را بلندتر نشان بدهد.

 

4- برگردان یقه باریک و نوک تیز، هیکل شما را کشیده تر نشان می دهد.


5- قرارگرفتن اولین دگمه كت شما در وضعیت پایین تر، خطوط بلندی را ایجاد می کند و بدن شما را کشیده تر نشان می دهد.


کمربند باعث می شود که کوتاهتر به نظر برسید، بنابراین از پوشیدن کمربند خودداری کنید. بدون کمربند عالی به نظر می رسید و اگر کت شما به خوبی با شما هماهنگ بشود، شلوارتان به خوبی بر روی بدنتان قرار خواهد گرفت.

 

کت و شلوار

 

 

شما نمی خواهید که در اطراف قوزک پایتان اضافه وزن دیده شود، پس کفش های بلند و باریکتر بپوشید.