کودکان


2 دقیقه پیش

با بطری نوشابه برای پسر کوچولو هواپیما بسازید

به جای خریدن اسباب بازی های گران قیمت ، می توانید با استفاده از ابزاری که در خانه در اختیار دارید اسباب بازی هایی با کمک فرزندان خود بسازید که هم در هزینه ها صرفه جویی می ...
2 دقیقه پیش

از رایحه درمانی نوزادان بیشتر بدانید

آیا شما می خواهید برای مراقبت از نوزاد خود، یک رویکرد جامع تری را انتخاب کنید؟ آیا شما به عنوان یک پدر و مادر به دنبال درمان های طبیعی برای بچه های کوچک خود هستید؟ آیا می ...

بچه‌هایی که رقیب جنسی والدین می‌شوند!


اغلب والدین با مشکل حریم خصوصی زناشویی خود با بچه‌ها دست به گریبانند. بچه والد همجنس خود را به چشم رقیب نگاه می‌کند و مدام در حال مال خود کردن پدر یا مادرش است.

وب سایت نی‌نی بان: «مامان! دلم می‌خواد امشب پیش تو بخوابم و تن نرمت رو ناز کنم!» در مقابل چنین جمله‌ای که از دهان پسر شما دربیاید چه می‌کنید؟ با دختر بچه‌ای که مدام دوست دارد پدرش نوازشش کند و در بغل اوست و پدرش را از لب‌هایش می‌بوسد، چه؟!

بچه‌هایی که رقیب جنسی والدین می‌شوند!

بچه‌هایی که رقیب جنسی والدین می‌شوند!

«مامان! دلم می‌خواد امشب پیش تو بخوابم و تن نرمت رو ناز کنم!» در مقابل چنین جمله‌ای که از دهان پسر شما دربیاید چه می‌کنید؟ با دختر بچه‌ای که مدام دوست دارد پدرش نوازشش کند و در بغل اوست و پدرش را از لب‌هایش می‌بوسد، چه؟!

اغلب والدین در این شرایط دچار سردرگمی و دستپاچگی می‌شوند. آنها دلیل بروز این رفتارها و نحوه درست برخورد با آنها را نمی‌دانند چون بچه‌ها وارد حوزه‌های شبه جنسی شده‌اند و والدین نمی‌دانند که این ورود آگاهانه است یا خیر؟ در واقع اغلب والدین با مشکل حریم خصوصی زناشویی خود با بچه‌ها دست به گریبانند. بچه والد همجنس خود را به چشم رقیب نگاه می‌کند و مدام در حال مال خود کردن پدر یا مادرش است.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...درد زایمان طبیعی کمتر می شود؟

بچه‌هایی که رقیب جنسی والدین می‌شوند!

جنکینز و پریچارد با بررسی ۶۰۰ زن حامله که از این میان ۲۶۲ نفر آنها تحت آموزشهای هیپنوتیزم بودند دریافتند که دردهای زنان اول زا هیپنوز شده از ۹,۳ ساعت به ۶.۴ ساعت کاهش می‌یابد(سه ساعت کاهش دردهای زایمان) و در زنان چند زایمانی این دردها از ۶.۲ ساعت به ۵.۳ می‌رسد (یک ساعت کاهش درد زایمان) همچنین دردهای مرحله دوم زایمان از ۵۰ دقیقه به ۳۷ دقیقه می‌رسد.
 بخور نخورهای مجازبرای کودک دو ساله

بچه‌هایی که رقیب جنسی والدین می‌شوند!

بیشتر پزشکان اطفال و انجمن ترویج تغذیه با شیر مادر، عقیده دارند که برعکس سال اول که توصیه می شود تغذیه با شیر مادر مقدم بر غذای کمکی باشد، در سال دوم زندگی باتوجه به اهمیت بیشتر غذاهای جامد، تا حد امکان باید شیر مادر بعد از غذا به کودک داده شود. دفعات تغذیه کودک هم (به غیر از شیر مادر) هنوز باید مانند سال اول ۵ تا ۶بار در روز باشد.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...علت التهاب پستان بعد از زایمان

بچه‌هایی که رقیب جنسی والدین می‌شوند!

این بیماری بیشتر در زنان شیرده اتفاق می ‌افتد. ورم پستان اغلب در سه ماه اول شیردهی رخ می‌دهد (سه ماهه پس از زایمان)، اما ممکن است که در ادامه دوران شیردهی نیز ایجاد شود. یک جراح و متخصص زنان با تاکید بر اینکه التهاب پستان اغلب به دلیل اشکال در شیردهی است، گفت: سابقه التهاب در شیردهی قبلی، عدم تخلیه کامل و تجمع شیر، ترک و زخم نوک پستان از علل دیگر ابتلا به این بیماری هستند.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...۱۷ توصیه برای از شیر گرفتن بچه

بچه‌هایی که رقیب جنسی والدین می‌شوند!

پایان دو سالگی بهترین زمان برای از شیر گرفتن كودكان است اما نكته مهم نحوه و چگونگی آن است و اگر به شیوه درستی صورت نگیرد، تجربه بسیار تلخی برای كودك رقم می‌خورد. این فرآیند باید به طور تدریجی انجام شود و در یك دوره یك ماه تا ۴۵ روزه، به كودك فرصت دهیم تا بتواند با این موضوع كنار بیاید.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...


ویدیو مرتبط :
والدین دیوانه بچه

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

چینی هایی که به والدین خود سر نزنند زندانی می شونداخباراجتماعی,اخبار امروز

چینی هایی که به والدین خود سر نزنند زندانی می شوند

شهروندان چینی با یک قانون جدید رسما موظف شده‌اند که به والدین خود سر بزنند. تخطی از این قانون می‌تواند به جریمه و حبس منجر شود.

بی بی سی نوشت:

 قانون "حقوق سالخوردگان" از روز دوشنبه اول ژوئیه در چین اعمال می‌شود و ‌قرار است با مشکل رو به فزونی تنهایی و انزوای سالخوردگان در چین برخورد کند.

قانون جدید می‌گوید شهروندان بزرگسال باید به "نیازهای معنوی" والدین خود توجه کنند و "هرگز به آنان بی‌توجهی نکنند".

ده‌ها هزار کاربر اینترنتی چینی، این قانون جدید را در فضای وب مسخره کرده‌اند.

 

خیلی از این کاربران از سرتاسر چین می‌پرسند که اساسا ضمانت اجرایی این قانون چیست.

این قانون جزئیاتی در این باره مشخص نکرده است که فرزندان، هر چند وقت یک بار باید حال والدینشان را جویا شوند.

قانون مورد اشاره صرفا می‌گوید: "کسانی که دور از والدین خود زندگی می‌کنند، باید مرتب به شهر خود و والدینشان سر بزنند."

 

ژانگ یان فنگ، یک وکیل در پایتخت چین، پکن، می‌گوید با وجود این ابهام، این‌طور نیست که قانون جدید "حقوق سالخوردگان" به‌کلی بی‌اثر باشد.

فرصت‌‌های کاری در شهرهای بزرگ‌‌تر سبب شده است که خیلی از افراد به دلیل دوری نتوانند به والدین خود رسیدگی کنند

 

به گفته او این قانون به عنوان یک "پیام آموزشی" برای جامعه چین عمل می‌کند و در عین حال نقطه آغازی برای قوانین مشابه بعدی می‌شود.

آقای ژانگ می‌گوید: "اجرای این قانون، سخت است ولی ناممکن نیست."

 

به گفته این وکیل در پکن، "اگر پرونده‌ای بر اساس این قانون به دادگاه بیاید، می‌تواند یا به یک مصالحه ختم شود و یا به این که دادگاه آن فرد را موظف کند دفعات مشخصی به والدین خود سر بزند".

اگر شهروند چینی از این حکم دادگاه سر باز بزند، ممکن است به جریمه یا حبس محکوم شود.

 

نحوه رفتار با والیدن سالخورده، به یکی از مسائل عمده چین تبدیل شده است.

حدود یک‌‌هشتم از جمعیت چین را افراد بالای ۶۰ سال تشکیل می‌‌دهند که نیمی از آنها تنها زندگی می‌‌کنند.

آمار دولتی چین می‌گوید در سال ۲۰۱۰ بیش از ۱۷۸ میلیون شهروند بالای ۶۰ سال در این کشور زندگی می‌کردند.

برآورد می‌شود این آمار تا سال ۲۰۳۰ به دو برابر برسد./خبرآنلاین