ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

برنامه نود هفته آینده پخش نمی شود


با توجه به عدم پخش تلویزیونی بازیهای لیگ برتر برنامه نود هفته آینده پخش نخواهد شد.

سایت برنامه نود: قرار بود که در صورت پخش تلویزیونی بازیها، از طریق سایت برنامه نود و زیر نویس شبکه سه ساعت پخش برنامه نود در شنبه شب اعلام شود اما با توجه به عدم پخش بازیهای لیگ برتر از شبکه های مختلف تلویزیون، این اتفاق نخواهد افتاد و برنامه نود هفته آینده روی آنتن نخواهد رفت.

با توجه اینکه دوشنبه شب، مصادف با تاسوعای حسینی و شب عاشوراست از قبل اعلام شده بود که برنامه نود دوشنبه شب آینده در کنداکتور پخش از شبکه سه نیست.


ویدیو مرتبط :
طرح کارت های اعتباری تا آ خر هفته آینده اجرایی می شود

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

ظریف: شورای امنیت هفته آینده برنامه هسته‌ای ایران را به رسمیت می‌شناسداخبار,اخبار سیاست خارجی,محمدجواد ظریف

محمدجواد ظریف اعلام کرد: هفته آینده شورای امنیت برنامه غنی‌سازی ایران را به رسمیت خواهد شناخت.

به گزارش ایسنا ، رئیس تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان که صبح امروز با استقبال برخی از مسئولان کشور وارد فرودگاه مهرآباد تهران شد، در جمع خبرنگاران گفت: در ابتدا خدمت مردم بزرگوار ایران و مقام معظم رهبری و دیگر مسئولان سلام عرض می‌کنم. در این مقطع زمانی مردم ایران با مقاومت و ایستادگی این امکان را به ما دادند که از حقوق آنها با استعانت از خداوند متعال و با توسل به ائمه اطهار دفاع کنیم و ذره‌ای از دین خود را به مردم و انقلاب اسلامی ادا کنیم.

ظریف با تشکر از مردم در بخش دیگری از صحبت‌های خود، تصریح کرد: لازم می‌دانم در همین ابتدا درود و سلام خود را به امام راحل (ره)، امام شهدا و تمام شهدای انقلاب، جنگ تحمیلی و شهدای هسته‌ای که نمود مقاومت و ایستادگی مردم بزرگ ایران هستند، اعلام کنم.

وی در ادامه سخنان خود به مذاکرات هسته‌ای اشاره کرد و افزود: مذاکرات در 22 ماه گذشته در ابعاد مختلف دارای ویژگی‌ها و امتیازاتی است که ان‌شاءالله در آینده در فرصت بیشتر آنها را بیان خواهیم کرد.

رئیس تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان در همین ارتباط افزود: این مذاکرات را ما در شرایطی شروع کردیم که شورای امنیت با قطعنامه‌های ظالمانه برنامه صلح‌آمیز هسته‌ای ایران را به عنوان موضوعی نگران کننده مطرح کرده بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به محدودیت‌هایی که در ارتباط با دستیابی ملت ایران به حقوق خودشان در جریان این فرآیند اعمال شده بود، اظهار کرد: ان‌شاءالله هفته آینده در شورای امنیت برنامه غنی‌سازی کشور به رسمیت شناخته می‌شود.

ظریف با اشاره به اهمیت این موضوع، گفت: این موضوع یک حرکت از یک انتها به انتهای دیگر است و این جز با مقاومت و ایستادگی مردم ایران در برابر حربه تحریم‌ها، فشارها و زورگویی‌ها حاصل نشده است.

ظریف خاطرنشان کرد: ما از شرایطی عبور کردیم که شورای امنیت با قطعنامه‌های ظالمانه برنامه هسته‌ای صلح‌آمیز جمهوری اسلامی ایران را به عنوان یک نگرانی مطرح کرده بود و از مردم ایران خواسته بود تا از حقوقشان دست بکشند.

وی ادامه داد:‌ امروز در شرایطی این مذاکرات به پایان می‌رسد که هفته آینده شورای امنیت در قطعنامه‌ای برای اولین بار برنامه غنی سازی یک کشور در حال توسعه را به رسمیت می‌شناسد.

وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد: این یک حرکت از یک انتها به انتهای دیگر است و این جز با مقاومت و ایستادگی مردم و جز با نشان دادن این‌که حربه تهدید، زورگویی و فشار برای مردم سازگار نیست و مردم ما در برابر سختی ایستادگی می‌کنند اما در برابر احترام و گفت‌وگو از خود نرمش قهرمانانه نشان می‌دهند تا بتوانند به یک نتیجه‌ای که برای همه نتیجه‌ی مثبت و مناسب است دست یابند جز آنهایی که به دنبال درگیری و جنگ هستند.

ظریف با اشاره به نارضایتی رژیم صهیونیستی از توافق انجام شده گفت:‌ آنهایی که به دنبال جنگ هستند با سر و صدا و نگرانی نارضایتی خود را اعلام می‌کنند و ما شاهد داد و بیدادهای نتانیاهو در همه تلویزیون‌ها و روزنامه‌های دنیا بودیم و شنیدیم از این که مردم ما توانستند با استقامت خود حق خود را به رسمیت بشناسد و ضمنا از این که توانستند از یک بحران ساختگی جلوگیری کنند ناراضی هستند.

وی ادامه داد: این یک واقعیتی است که پیدا شده است و این مذاکرات این امکان را فراهم کرده است که ما استقامت خودمان را به جهان نشان دهیم.

وی ادامه داد: همچنین من از تمام زحمات جناب آقای علی‌اکبر صالحی، دوستان و همکاران ایشان و سازمان انرژی اتمی که در به ثمر رساندن این صنعت مهم نقش پراهمیتی را ایفا کرده‌اند نیز سپاسگزارم. همچنین سپاسگزاری خود را از آقایان عراقچی و روانچی و همکاران آنها و برادران و خواهران اصحاب رسانه که در این مدت اخبار درست را منتشر کردند، اعلام می‌کنم.

ظریف تاکید کرد:‌ طی روزهای آینده توافق صورت گرفته به تایید شورای امنیت سازمان ملل خواهد رسید.

 

اخبار  سیاست خارجی  -  ایسنا