اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

رویانیان: کری‌خوانی نمک فوتبال است


مدیرعامل پرسپولیس مرحوم "ناصر حجازی" را متعلق به کل فوتبال ایران و جهان دانست و از وی به عنوان مردی ساده، شفاف و فوتبالیستی با عظمت یاد کرد.

ایسنا: مدیرعامل پرسپولیس مرحوم "ناصر حجازی" را متعلق به کل فوتبال ایران و جهان دانست و از وی به عنوان مردی ساده، شفاف و فوتبالیستی با عظمت یاد کرد.

محمد رویانیان در حاشیه مراسم تجلیل از مرحوم ناصر حجازی مراسم تجلیل از ناصر حجازی را اقدامی بسیار عالی و شایسته خواند و افزود: این که از وی تجلیل به عمل آمد، بسیار کار خوب بود و ما هم از آن خوشحالیم و امشب به احترام ناصر و با افتخار به اینجا آمدیم؛ همان طور که خیلی از پرسپولیسی‌ها نیز آمدند. وی متعلق به کل فوتبال ایران و جهان است و یک ایرانی ساده، شفاف، بزرگ و یک فوتبالیست باعظمت بود.

مدیرعامل پرسپولیس تصریح کرد: البته برگزاری این گونه مراسم‌ها برای تجلیل از بزرگان فوتبال کشور اقدامی پسندیده است ولی کافی نیست. به هر حال وظیفه همه ماست که از بزرگانی مانند او که در کشورمان نایاب هستند، به خوبی تجلیل کنیم و یادشان را گرامی بداریم.

وی در پاسخ به سوالی درباره برخورد گرم میان او و فتح‌الله‌زاده در مراسم بر خلاف کری خوانی‌هایشان در روزنامه‌ها گفت: من و فتح‌الله‌زاده با یکدیگر رفیق هستیم، ولی کری خوانی در فوتبال نیز لازم است کما این که اگر کری نخوانیم، روزنامه‌ها و سایت‌ها سوژه‌های داغی برای نوشتن ندارند و در حقیقت کری خوانی‌های میان ما نمک فوتبال است.

وی درباره پیش‌بینی نتیجه‌ داری نیز گفت: داربی جدال بین من و فتح‌الله‌زاده نیست و البته ان‌شاءالله در داربی نیز پیروز می‌شویم.


ویدیو مرتبط :
کری خوانی همسر رویانیان در تلویزیون

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

رویانیان: فوتبال بلد نیستم   ,,بیوگرافی رویانیان,اخبار ورزشی,اخبار ورزشی ایران

 

رویانیان: فوتبال بلد نیستم

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت که دخالتی در کار کادر فنی تیمش نکرده است.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز به نقل از خبرآنلاین، محمد رویانیان در واکنش به شایعات اخیر مبنی بر دخالت کردن او در کار کادر فنی و صحبت در رختکن تیم این واکنش را نشان داد: «به هیچ عنوان در رختکن در مورد مسائل فنی حرف نزدم. من فوتبال بلد نیستم که بخواهم در مورد آن نظر بدهم و فنی حرف بزنم.»

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس این را گفت و ادامه داد: «همانطور که گفتم فوتبال را بلد نیستم. حتی اگر هم بلد بودم در کار کادر فنی دخالتی نمی کردم. رختکن و حرف هایی که در رختکن زده می شود برای سرمربی است و ارتباطی به من ندارد.»/جام نیوز