گردشگری


2 دقیقه پیش

مناظر بی نظیر زمین‌های گلف در آمریکا

در زندگی چیزهای کمی بهتر از بازی گلف در میان رشته کوه های باشکوه، بیابان های بی ثمر یا اقیانوس های خروشان وجود دارد. هر ایالت آمریکایی حداقل یک زمین گلف با مناظر بی نظیر ...
2 دقیقه پیش

باشکوه‌ترین مراکز خرید در جهان

برای اغلب مردم، خرید کردن بخشی از تفریح آن‌ها و برای‌شان مهم است! برای برخی دیگر، تاریخ و فرهنگ مهمتر است اما در صورتی که دو مورد بالا را باهم ترکیب کنید می‌توانید علاوه ...

18 دلیل «دیلی تلگراف» برای سفر به ایران


تارنمای روزنامه انگلیسی "دیلی تلگراف"در آستانه از سرگیری پروازهای "بریتیش ایرویز" به ایران، 18 مكان دیدنی كشورمان را به گردشگران خارجی معرفی كرد.

وب‌سایت فرادید: تارنمای روزنامه انگلیسی "دیلی تلگراف"در آستانه از سرگیری پروازهای "بریتیش ایرویز" به ایران، 18 مكان دیدنی كشورمان را به گردشگران خارجی معرفی كرد.

 دیلی تلگراف در مقدمه گزارش تصویری خود در این زمینه نوشت، اكنون كه ایرفرانس پروازهای خود را به ایران از سر گرفته و وزارت امور خارجه انگلیس هشدار خود در مورد سفر به ایران را كنار گذاشته، وقت آن است كه سفرهای گردشگری به ایران دوباره برقرار شود.

دیلی تلگراف می افزاید كه هواپیمایی بریتیش ایرویز نیز در ماه ژوئیه(تیر/ مرداد) پروازهای خود را به ایران از سر می گیرد. این تارنمای انگلیسی، در ادامه گزارش خود 18جاذبه گردشگری و بناهای تاریخی ثبت شده در یونسكو و غذاهای ملی استان های تهران، اصفهان، فارس، یزد، همدان، هرمزگان، مازندران، خراسان رضوی، خوزستان، اردبیل، آذربایجان شرقی و كرمانشاه را به مسافران احتمالی این شركت هواپیمایی معرفی كرد.

برج آزادی در تهران

(تصاویر) 18 دلیل تلگراف برای سفر به ایرانکاخ گلستان در تهران

(تصاویر) 18 دلیل تلگراف برای سفر به ایرانمسجد جامع اصفهان

(تصاویر) 18 دلیل تلگراف برای سفر به ایرانمیدان نقش جهان در اصفهان

(تصاویر) 18 دلیل تلگراف برای سفر به ایرانباغ ارم شیراز

(تصاویر) 18 دلیل تلگراف برای سفر به ایرانمسجد نصیرالملک شیراز

(تصاویر) 18 دلیل تلگراف برای سفر به ایرانتخت جمشید در شیراز

(تصاویر) 18 دلیل تلگراف برای سفر به ایرانمیدان امیرچخماق در یزد

(تصاویر) 18 دلیل تلگراف برای سفر به ایرانمقبره کوروش در پاسارگاد

(تصاویر) 18 دلیل تلگراف برای سفر به ایرانجزیره کیش

(تصاویر) 18 دلیل تلگراف برای سفر به ایرانسواحل دریای خزر

(تصاویر) 18 دلیل تلگراف برای سفر به ایرانپیست اسکی شمشک

(تصاویر) 18 دلیل تلگراف برای سفر به ایرانحرم مطهر امام رضا(ع)

(تصاویر) 18 دلیل تلگراف برای سفر به ایرانشهر باستانی "شوش"

(تصاویر) 18 دلیل تلگراف برای سفر به ایرانخانقاه شیخ صفی الدین اردبیلی در اردبیل


(تصاویر) 18 دلیل تلگراف برای سفر به ایرانبازار قدیمی تبریز

(تصاویر) 18 دلیل تلگراف برای سفر به ایرانزیگورات چغازنبیل

(تصاویر) 18 دلیل تلگراف برای سفر به ایرانبزرگترین سنگ نوشته جهان در بیستون کرمانشاه

(تصاویر) 18 دلیل تلگراف برای سفر به ایران


ویدیو مرتبط :
شعر آنا دیلی-تورک دیلی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

اردوغان دیلی تلگراف را محكوم كرد : از ایران پول نگرفته ام 

 

اردوغان دیلی تلگراف را محكوم كرد : از ایران پول نگرفته ام

 

رجب طیب اردوغان ، نخست وزیر تركیه روزنامه دیلی تلگراف بریتانیا را در دادگاه عالی لندن وادار به عذرخواهی و پرداخت غرامت كرد.

روز چهارشنبه دادگاهی در لندن به شكایت رجب طیب اردوغان از روزنامه دیلی تلگراف بریتانیا رسیدگی كرد .

این روزنامه بریتانیایی در شهریور ماه امسال با انتشار گزارشی مدعی شده بود كه اردوغان از دولت ایران 25 میلیون دلار گرفته تا آن را صرف هزینه های انتخابات آتی تركیه ( در تابستان 1390) كند .

این گزارش مدعی شده بود كه اردوغان در عوض این كمك ایران به قطعنامه چهارم تحریمی ایران در شورای امنیت ( قطعنامه 1929) رای منفی داد و در دور زدن تحریم های بین المللی علیه ایران به كمك حكومت تهران شتافت .

پس از انتشار این مطلب اردوغان طی اظهاراتی به شدت نسبت به انتشار این گزارش واكنش

نشان داد و مطالب آن را تكذیب كرده و اعلام كرد كه از این روزنامه بریتانیایی شكایت خواهد كرد.

جلسه رسیدگی به شكایت اردوغان روز گذشته در دادگاه عالی لندن برگزار شد و در این جلسه وكیل اردوغان با اشاره به اینكه این مطلب خلاف واقعیت روزنامه دیلی تلگراف با ایراد تهمت به نخست وزیر تركیه و حزب متبوع وی ، چهره حزب حاكم تركیه را مخدوش كرده و انسجام سیاسی حزب عدالت و توسعه را به خطر انداخته ، خواستار محكومیت روزنامه بریتانیایی از سوی دادگاه شد.

در این جلسه وكیل روزنامه دیلی تلگراف با اظهار تاسف از انتشار چنین مطلب بدون سند و مدرك ، از اردوغان بابت انتشار این گزارش عذرخواهی كرده است.

بر اساس بیانیه ای كه وكیل روزنامه دیلی تلگراف انتشار داده ، این روزنامه متعهد شده تا بابت این اتهام خود و نیز هزینه های دادرسی نخست وزیر تركیه در محاكم بریتانیا غرامت بپردازد.

با وجودی كه وكیل این روزنامه بریتانیایی مبلغ غرامت را اعلام نكرده اما خبرگزاری رسمی " آناتولی " تركیه اعلام كرده است كه دیلی تلگراف متعهد به پرداخت 25 هزار پوند به اردوغان شده است.

رجب طیب اردوغان در رسانه های تركیه  معروف به مرد شكایت از روزنامه ها و رسانه ها است . گفته می شود دولت تركیه هم اكنون دهها پرونده شكایت از رسانه های تركیه به اتهام " ایراد افترا و تهمت " دارد.

تا كنون كمتر سابقه داشته كه یك مقام سیاسی از یك روزنامه خارجی به محاكم كشور متبوع روزنامه شكایت ببرد...../تحلیل:عصرایران