گردشگری


2 دقیقه پیش

مناظر بی نظیر زمین‌های گلف در آمریکا

در زندگی چیزهای کمی بهتر از بازی گلف در میان رشته کوه های باشکوه، بیابان های بی ثمر یا اقیانوس های خروشان وجود دارد. هر ایالت آمریکایی حداقل یک زمین گلف با مناظر بی نظیر ...
2 دقیقه پیش

باشکوه‌ترین مراکز خرید در جهان

برای اغلب مردم، خرید کردن بخشی از تفریح آن‌ها و برای‌شان مهم است! برای برخی دیگر، تاریخ و فرهنگ مهمتر است اما در صورتی که دو مورد بالا را باهم ترکیب کنید می‌توانید علاوه ...

هیجانِ پایان ناپذیر تورنتو!


تورنتو با 8 هزار رستوران، 35 هزار اتاق هتل، 200 هنر خیابانی و یادمان تاریخی تفریحات متنوع سر توریست ها را حسابی گرم می کند.

وب‌سایت توریسم آنلاین: تورنتو،پرجمعیت ترین شهر کانادا و مقصدی چند فرهنگی در آمریکای شمالی است که ساکنان آن با بیش از 100 زبان مختلف صحبت می کنند.

تورنتو یکی از شهرهای مهم تجاری کانادا و بزرگترین بازار خرده فروشی این کشور را در خود دارد.

جشنواره فیلم تورنتو از مطرح ترین جشنواره های فیلم در دنیا است که از سال 1976 تاکنون برگزار می شود و باعث ایجاد 25 هزار فرصت شغلی در این شهر شده است.

تورنتو با 8 هزار رستوران ،35 هزار اتاق هتل،200 هنر خیابانی و یادمان تاریخی تفریحات متنوع سر توریست ها را حسابی گرم می کند.

در ادامه به گوشه و کنار تورنتو سری می زنیم:

پیاده روی در حاشیه برج 553
متری CN کانادا در فضایی یک و نیم متری با چشم اندازی از تورنتو بسیار هیجان انگیز است.

تصاویر: هیـــجان پایان ناپـــــــذیر تورنتـــــــــــو!بازار کنسینگتون ،بازار محلی تورنتو است که حال و حوصله خرید را در شما زنده می کند و خستگی گشت و گذار را با یک غذای بین المللی در رستورانهای بازار رفع خواهد کرد.

تصاویر: هیـــجان پایان ناپـــــــذیر تورنتـــــــــــو!تورهای یک روزه گشت و گذار در جزایر تورنتو با کشتی های آماده از دیگر کارهایی است که در فهرست گردشگران قرار دارد.

تصاویر: هیـــجان پایان ناپـــــــذیر تورنتـــــــــــو!در "های پارک"-بزرگترین پارک شهری تورنتو- به مدت دو هفته در بهار می توان شاهد شکوفه های گیلاس بود.

تصاویر: هیـــجان پایان ناپـــــــذیر تورنتـــــــــــو!نمایشگاه ملی کانادا یا CNE بیش از 100 سال است که اواخر تابستان در تورنتو برگزار می شود و سالانه 1.5 میلیون نفر بازدیدکننده دارد و هرچیزی برای فروش درآن پیدا می شود.

تصاویر: هیـــجان پایان ناپـــــــذیر تورنتـــــــــــو!عجیب ترین غذاها،میوه و سبزیجات و خوردنی های غیر قابل تصور در بازار "سنت لارنس" پیدا می شود.

تصاویر: هیـــجان پایان ناپـــــــذیر تورنتـــــــــــو!پرواز بر فراز شهر تورنتو با "تور هلی"،یا پرواز با بالگرد(هلیکوپتر) تجربه ای متفاوت است.

تصاویر: هیـــجان پایان ناپـــــــذیر تورنتـــــــــــو!تماشای موزه های تورنتو،گالری های هنری با بیش از 80 هزار اثر گرانقدر هنری آخرین پیشنهاد گشت و گذار در فهرست ما است.

تصاویر: هیـــجان پایان ناپـــــــذیر تورنتـــــــــــو!


ویدیو مرتبط :
جدال پایان‌ناپذیر پلنگ و گراز......

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

جدال پایان‌ناپذیر BMW و Audi


درست مانند جنگ کوکا و پپسی، سامسونگ و اپل، کنون و نیکون، فایرفاکس و کروم در عالم خودروها نیز بین ب‌ام‌و و آئودی یک درگیری مختصر پیش آمده است!