گردشگری


2 دقیقه پیش

مناظر بی نظیر زمین‌های گلف در آمریکا

در زندگی چیزهای کمی بهتر از بازی گلف در میان رشته کوه های باشکوه، بیابان های بی ثمر یا اقیانوس های خروشان وجود دارد. هر ایالت آمریکایی حداقل یک زمین گلف با مناظر بی نظیر ...
2 دقیقه پیش

باشکوه‌ترین مراکز خرید در جهان

برای اغلب مردم، خرید کردن بخشی از تفریح آن‌ها و برای‌شان مهم است! برای برخی دیگر، تاریخ و فرهنگ مهمتر است اما در صورتی که دو مورد بالا را باهم ترکیب کنید می‌توانید علاوه ...

غذاگردی در آلمان


آلمان کشوری صنعتی و متمدن است که در انتخاب وعده روزانه در نظرگرفتن جنبه سلامتی ،طبخ عالی و توجه به غذا بخش اصلی آشپزی در این کشور است.

وب سایت توریسم آنلاین: به عنوان یک گردشگر ،تاجر،مهاجر و یا حتی دانشجو قبل از ورود به هر کشوری نیاز است با فرهنگ آن کشور در هر زمینه به خصوص با شیوه غذاخوردنشان آشنا شده تا در بدو ورود دچار مشکل نشوید.

آلمان کشوری صنعتی و متمدن است که در انتخاب وعده روزانه در نظرگرفتن جنبه سلامتی ،طبخ عالی و توجه به غذا بخش اصلی آشپزی در این کشور است.

غذا بخش مهمی از فرهنگ این سرزمین بوده و مانند هر کشور دیگری منطقه به منطقه تفاوت هایی دارد.

"اشترودل سیب" از اشترودل های محبوب آلمانی ها و همسایه هایشان است که از قرن 18 مورد استقبال قرار گرفت.این شیرینی با سیب ،دارچین و کشمش پر شده و پس از پخت با شکر یا پودر قند پوشانده می شود.

تصاویر:سالم ترین و بهترین غذاها در سرزمین ژرمن هاخورشت آلمانی "Eintopf" مخصوص روزهای سرد است و با آب گوشت،انواع سبزیجات ،سیب زمینی ،گوشت قرمز ،مرغ یا ماهی -بنا به سلیقه- تهیه می شود.

تصاویر:سالم ترین و بهترین غذاها در سرزمین ژرمن هانودل "Kasespatzle" از آرد سفید و تخم مرغ تهیه می شود و در جنوب آلمان بیشتر طرفدار دارد.این نودلها پس از طبخ در آب جوش با پنیر و پیاز بو داده شده خورده می شوند.

تصاویر:سالم ترین و بهترین غذاها در سرزمین ژرمن هاپنکیک سیب زمینی یا "Kartofflepuffer" با سیب زمینی رنده شده ،آرد و تخم مرغ ،پیاز و ادویه تهیه می شود و با سس سیب در کنار غذای اصلی خورده می شود.

تصاویر:سالم ترین و بهترین غذاها در سرزمین ژرمن ها"بلغور قرمز" نوعی پودینگ آلمانی است که ازبلغور و میوه هایی چون انگور فرنگی قرمز،سیاه ،رزبری قرمز ،توت سیاه ،توت فرنگی و گیلاس سیاه تهیه می شود.

تصاویر:سالم ترین و بهترین غذاها در سرزمین ژرمن هاآلمانی ها عاشق گوشت هستند و "Sauerbraten" غذای ملی و البته گوشتی ژرمن هاست.این غذا از چندین گوشت مختلف تهیه می شود.

تصاویر:سالم ترین و بهترین غذاها در سرزمین ژرمن ها"پرتزل" نان پخته شده از خمیر به شکل گره است مخصوص مهمانی های آلمان و همسایگان است.

تصاویر:سالم ترین و بهترین غذاها در سرزمین ژرمن هاکتلت آلمانی یا "شنیتزل" نوعی کتلت است که در حقیقت از اتریش می آید و با ترکیب کردن گوشت ،پودر سوخاری،آرد و تخم مرغ ودر نهایت سرخ کردن تهیه می شود.

تصاویر:سالم ترین و بهترین غذاها در سرزمین ژرمن هادر آلمان در حدود بیش از یک هزار و 500 نوع مختلف سوسیس تولید می شود و تقریبا در همه جا از رستورانها تا دکه های خیابانی سوسیس می فروشند.

تصاویر:سالم ترین و بهترین غذاها در سرزمین ژرمن هاکیک "جنگل سیاه" یا کیک گیلاسی دسر محبوب آلمانی هاست که از یکی از پربازدیدترین نقاط گردشگری آلمان "جنگل سیاه" می آید.

تصاویر:سالم ترین و بهترین غذاها در سرزمین ژرمن ها


ویدیو مرتبط :
گل آلمان به آرژآنتین - آلمان قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

احضار سفیر آلمان در تهران به وزارت امور خارجهسفیر آلمان

 

به‌دنبال دستگیری و سپس آزادی رحمان حاجی احمدی تبعه جمهوری اسلامی ایران و از سركردگان گروه‌های تروریستی توسط دولت آلمان، سفیر این كشور در تهران توسط مدیر كل امور ایرانیان خارج از كشور وزارت امور خارجه احضار شد.

 

سفیر آلمان در تهران به وزارت امور خارجه احضار شد.

به گزارش ایلنا،به‌دنبال دستگیری و سپس آزادی رحمان حاجی احمدی تبعه جمهوری اسلامی ایران و از سركردگان گروه‌های تروریستی توسط دولت آلمان، سفیر این كشور در تهران توسط مدیر كل امور ایرانیان خارج از كشور وزارت امور خارجه احضار و مراتب اعتراض جمهوری اسلامی ایران به وی ابلاغ گردید.

سفیر آلمان ضمن اعلام عدم حمایت دولت آلمان از عناصر گروهك پژاك قول مساعد داد كه مراتب را به دولت آلمان اعلام نموده و نتیجه را در اسرع وقت اعلام نمایند.