گردشگری


2 دقیقه پیش

مناظر بی نظیر زمین‌های گلف در آمریکا

در زندگی چیزهای کمی بهتر از بازی گلف در میان رشته کوه های باشکوه، بیابان های بی ثمر یا اقیانوس های خروشان وجود دارد. هر ایالت آمریکایی حداقل یک زمین گلف با مناظر بی نظیر ...
2 دقیقه پیش

باشکوه‌ترین مراکز خرید در جهان

برای اغلب مردم، خرید کردن بخشی از تفریح آن‌ها و برای‌شان مهم است! برای برخی دیگر، تاریخ و فرهنگ مهمتر است اما در صورتی که دو مورد بالا را باهم ترکیب کنید می‌توانید علاوه ...

سفر به گران‌ترین برج‌های دنیا


ساختمان های بسیاری در سراسر دنیا وجود دارد که بعضی به دلیل دکور داخلی و برخی به علت نمای خارجی خود بسیار معروف هستند.

ماهنامه زندگی سالم: ساختمان های بسیاری در سراسر دنیا وجود دارد که بعضی به دلیل دکور داخلی و برخی به علت نمای خارجی خود بسیار معروف هستند. لزومی ندارد طراحی هر سازه ای همچون یک آسمانخراش باشد تا بتواند مدت ها در ذهن ها باقی بماند برج هایی در جهان وجود دارد که به خاطر طراحی منحصر به فرد خود معروف شده اند. در این مطلب درباره گران ترین سازه های معماری جهان در سال 2015 که معماری منحصر به فردی هم دارند با شما سخن می گوییم.

مجتمع Wynn در لاس وگاس

این هتل 45 طبقه، با دکوراسیون لوکس، ششمین هتل بزرگ دنیاست. مساحت کل این هتل، 615 هکتار است. دارای 2716 اتاق، مرکز خریدی با مساحت 223 هزار متر و فضای تجاری 76 هزار متر است. تنها هتلی است که یک اتاق جلسه اختصاصی با مساحت 26 هزار فوت مربع و یک تالار عروسی و کلوپ دارد.

سفری به گران ترین برج های دنیا

برنج پرنسس دبی

این آسمان خراش 101 طبقه، برجی مسکونی در دبی است که در مجاورت برج خلیفه ساخته شده و با ارتفاع 414 متری، بلندترین برج مسکونی دنیاست. این پروژه که ساخت آن در سال 2006 شروع شده و در سال 2012 افتتاح شد، و 17.2 میلیارد دلار هزینه دربر داشته است.

سفری به گران ترین برج های دنیاهتل Cosmopolitan در لاس وگاس

این هتل 52 طبقه لوکس با هزینه نزدیک به 90.3 میلیارد دلار، توسط طراح آلمانی و با حمایت مالی یک بانک آلمانی ساخته شده و دارای دو برج است. در سال 2014 با قیمت 73.1 میلیارد دلار به فروش گذاشته شد و شامل 3 هزار اتاق، مرکز گفتگوهای روزمره و مرکز تجارت با مساحت 222 هزار و 934 فوت مربع است. اینها تنها تسهیلات این هتل نیستند و یک استخر و آبگرم درمانی با ظرفیت 1800 نفر، از ویژگی های برجسته و بی همتای آن است.

سفری به گران ترین برج های دنیاتفرجگاه ساحلی سنگاپور

این تفرجگاه با برآورد 5.5 میلیارد دلار، گران ترین تفرجگاه ساحلی در دنیا بوده و مساحتی بالغ بر 5.15 هکتار دارد. این سازه شامل چند رستوران، هتل، مرکز نمایش، تئاتر و مرکز سرگرمی است و در سال 2010 افتتاح شده و چشم اندازهایی پانورامیکی رو به خط افق سنگاپور دارد. 2561 اتاق و سوییت لوکس در مجاورت پارک آبی سنگاپور و استخرهای شنای نامحدود از سایر تسهیلات این تفرجگاه گران به شمار می روند.

سفری به گران ترین برج های دنیاهتل سنتوسا در سنگاپور

این هتل، سومین هتل گران دنیاست که توسط گروه مهندسی مالزیایی Grntingساخته شده و مساحتی بالغ بر 49 هکتار دارد. در اطراف این هتل یک پارک بزرگ ساخته شده که با الهام از تم ماداگاسکاری است و یادآور مصر باستان است.

سفری به گران ترین برج های دنیامرکز تجاری One World در نیویورک

این مرکز تجاری مدرن در نیویورک با ارتفاع 1451 فوت و 104 طبقه، بلندترین سازه معماری در آمریکاست. این آسمانخراش عظیم، بیشتر با عنوان «برج آزادی» معروف است. گفته می شود این مرکز تجاری جایگزین مرکز تجارت جهانی شده که در حادثه یازدهم سپتامبر از بین رفته است. ساخت این سازه در سال 2006 آغاز شد و در آوریل 2013 به اتمام رسید.

«دیوید چیلد» با الهام از سبک مدرن، طراحی این پروژه را برعهده داشته است. دیوارهای بتنی با فن آوری نانوی این برجی به خوبی در برابر زلزله و طوفان مقاوم است. دارای 71 واحد اداری، مدیریت خدمات عمومی با مساحت 19 هزار فوت مربع و موزه ای از آثار منهدم شده در حادثه یازدهم سپتامبر است. این مرکز تجاری به 11 متروی نیویورک، پایانه مسافربری و مرکز حمل و نقل WTC مرتبط است.

سفری به گران ترین برج های دنیابرج البیت در مکه

این آسمان خراش عظیم 120 طبقه، گران ترین آسمان خراش دنیاست که در مجاورت مسجدالحرام ساخته شده است. این سازه گنجایش حدود 100 هزار نفر را دارد. این هتل برزگ، محل اجتماع حجاج مکه است.

سفری به گران ترین برج های دنیامجتمع ونتین در ماکائو

این سازه زیبا در قلب ماکائو، توسط یک کمپانی معروف آمریکایی با عنوان Las Vegas Sands طراحی شده و در آگوست 2007 افتتاح شده است. مساحت آن 98 هزار مترمربع بوده و بزرگترین محل بازی های کازینو در دنیاست.دارای 3000 سوییت بوده و ظرفیت 150 هزار نفر را دارد. در مجموع 30 رستوران در داخل این سازه بزرگ قرار دارد.

سفری به گران ترین برج های دنیا


ویدیو مرتبط :
گران ترین هتل دنیا(شبی 47500 دلار)-تاپ تن هتل های گران

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

رویایی‌ترین و گران‌ترین سفر دنیااخبار گوناگون - رویایی‌ترین و گران‌ترین سفر دنیا

اقامت در زیردریایی در دریای کارائیب فقط با شبی 215 هزار یورو انجام پذیر است.

رویایی‌ترین و گران‌ترین سفر دنیا را در این تصاویر مشاهده می‌کنید.
سفردریایی زیر آب اقیانوس‌ها در یک زیردریایی درکنار مرجان‌ها و ماهی‌ها و یک شام عالی در غروب آفتاب در جزیره کویری خیلی رویایی است.آژانس مسافرتی اولیور از سال 2018 در سفرهای غیر معمول تخصص دارد.
به گزارش دیلی تلگراف، اقامت در زیردریایی در دریای کارائیب فقط با شبی 215 هزار یورو انجام پذیر است.میهمانان این هتل دریایی می‌توانند از داخل اتاق خود از طریق پنجره زندگی زیر آب را مشاهده کنند.زیردریایی 188 متر زیر آب قرار دارد. دارای یک کاپیتان، مستخدم و آشپز است.

 

اخبار,اخبار گوناگون,گران‌ترین سفر دنیا

 

اخبار,اخبار گوناگون,گران‌ترین سفر دنیا

 

اخبار,اخبار گوناگون,گران‌ترین سفر دنیا

 

اخبار,اخبار گوناگون,گران‌ترین سفر دنیا

 

اخبار,اخبار گوناگون,گران‌ترین سفر دنیا

 

اخبار گوناگون - فارس