متفرقه


2 دقیقه پیش

با زخم های زندگی چه کنیم؟

در این سلسله مطالب مباحثی درباره زندگی معنای زندگی روابط و احساسات و ... توسط دکتر شیری ارائه خواهد شد. صبح بخیر: ممکن است شما هم مانند بسیاری از افراد جامعه برای حل مشکلات ...
2 دقیقه پیش

نظر آیت‌الله محقق داماد درمورد سید حسن

آیت الله سید مصطفی محقق داماد، برادر حضرت آیت الله سید علی محقق داماد در پاسخ به سئوالی در خصوص اجتهاد آیت الله سید حسن خمینی، گفت: نظر بنده در مورد ایشان همان نظر اخوی ...

2 پرسپولیسی به اردوی امارات نمی‌روند


احمد نورالهی و میلاد کمندانی در اردوی امارات پرسپولیس را همراهی نخواهند کرد و در پایان هفته همراه تیم ملی المپیک عازم ترکیه می‌شوند.

سایت رسمی پرسپولیس: احمد نورالهی و میلاد کمندانی که صبح امروز همراه تیم ملی المپیک از اردوی تدارکاتی عمان بازگشتند، با توجه به اینکه در پایان هفته باید همراه این تیم راهی اردوی ترکیه شوند، از سوی کادر فنی پرسپولیس از حضور در اردوی امارات معاف شدند و سرخپوشان را همراهی نخواهند کرد.


ویدیو مرتبط :
روند پیشرفت ایران و امارات. (خنده دار)

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

درگیری پرسپولیسی‌ها در اردوی پیش دربی 

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب:

چهارشنبه شب در اردوی تیم پرسپولیس اتفاقی رخ داد که تا حدودی اثرات مخربی بر روحیه بازیکنان این تیم داشته است و یا لااقل این اتفاق حالا یکی از بهانه های شکست در دربی 71 استبه گزارش انتخاب به نقل از گل، ماجرا از این قرار بود که در هنگام صرف شام علیرضا حقیقی و سامان آقا زمانی بر سر یک موضوع بچگانه درگیری لفظی پیدا می کنند. شنیده می شود که این درگیری بر سر یک سالاد فصل و شوخی تندی بود که حقیقی با آقا زمانی انجام داد و البته کار به درگیری لفظی شدید کشیده شد. گویا در وسط دعوا علی کریمی هم وارد می شود و حتی قصد داشته شخصا با حقیقی برخورد کند!

بعد از این درگیری در چهارشنبه شب گذشته دروازه بان جوان پرسپولیس از ترکیب اصلی خارج شد و به جای میثاق معمارزاده درون دروازه قرار گرفت. حقیقی اگر چه به دلیل مشکل انضباطی نیمکت نشین شد اما گفته می شود که کریمی در ماجرای نیمکت نشینی او تأثیر بسزایی داشته است!

قرار بود که حقیقی گلر تیم پرسپولیس در این مسابقه باشد و انتخاب اول استیلی او بود!.../انتخاب