متفرقه


2 دقیقه پیش

با زخم های زندگی چه کنیم؟

در این سلسله مطالب مباحثی درباره زندگی معنای زندگی روابط و احساسات و ... توسط دکتر شیری ارائه خواهد شد. صبح بخیر: ممکن است شما هم مانند بسیاری از افراد جامعه برای حل مشکلات ...
2 دقیقه پیش

نظر آیت‌الله محقق داماد درمورد سید حسن

آیت الله سید مصطفی محقق داماد، برادر حضرت آیت الله سید علی محقق داماد در پاسخ به سئوالی در خصوص اجتهاد آیت الله سید حسن خمینی، گفت: نظر بنده در مورد ایشان همان نظر اخوی ...

همه مربیانی که با پرس کار کردند


انتخاب زیدان به عنوان سرمربی جدید رئال مادرید تعداد مربیان کهکشانی ها در عصر پرس را به عدد 11 رساند.

خبرگزاری فارس: شب گذشته زین الدین زیدان به عنوان سرمربی جدید رئال مادرید جایگزین رافا بنیتس شد.

زیدان در زمان حضور فلورنتینو پرس در راس باشگاه مادریدی یازدهمین مربی است که با این مدیر کار خواهد کرد.

پیش از این سرمربیانی نظیر کارلوس کی روش سرمربی فعلی تیم ملی ایران، ویسنته دل بوسکه سرمربی کنونی اسپانیا، پیگرینی سرمربی فعلی منچستر سیتی، کارلو آنچلوتی، رافا بنیتس، جان توشاک، خوزه کاماچو، لوکزامبورگو، لوپز کارو، گارسیا رامون و در نهایت زین الدین زیدان.

باید دید پرس پس از زیدان چه گزینه دیگری را انتخاب خواهد کرد؟

همه مربیانی که با پرس کار کردند


ویدیو مرتبط :
پرس پن کیک-پرس پودر صورت-پرس خط چشم

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

خواهر زن مسلمان شده تونی بلر در پرس‌تی‌وی کار می‌کند! + عکسخواهر زن, پرس‌تی‌وی, تونی بلر

خواهر زن «تونی بلر» نخست وزیر سابق انگلیس که در بازدید از حرم حضرت فاطمه معصومه (س) اسلام را برگزید اکنون خانه را بدون حجاب اسلامی ترک نمی‏‌کند.

خواهر زن «تونی بلر» نخست وزیر سابق انگلیس که در بازدید از حرم حضرت فاطمه معصومه (س) اسلام را برگزید اکنون خانه را بدون حجاب اسلامی ترک نمی‏‌کند و هر پنج وعده نماز خود را مرتب به جای می‏‌آورد و گاهی نیز به مسجد نزدیک منزلش می‌رود.

«لورن بوث» خواهر «چری بلر» زن «تونی بلر» نخست وزیر سابق انگلیس، روزنامه‌نگار و فعال حقوق بشر که اکنون در شبکه پرس تی وی مشغول فعالیت است سال 89 در سفر به قم و در بازدید از حرم حضرت فاطمه معصومه (س) اسلام را برگزید.

خواهر زن, پرس‌تی‌وی, تونی بلر

وی گفته است که اکنون خانه را بدون حجاب اسلامی ترک نمی‏‌کند و هر پنج وعده نماز خود را مرتب به جای می‏‌آورد و گاهی نیز به مسجد نزدیک منزلش می‌رود.

لورن بوث پس از این که اسلام آورد گفت: عجیب‌ترین چیز در این باره این است که از وقتی که اسلام آورده‏‌ام حتی نزدیک الکل هم نشده‏‌ام در حالی که من پیش از این هر روز یک تا دو لیوان مشروب الکلی مصرف می‏‌کردم.

خواهر زن تونی بلر درباره سفر به قم می‌گوید: کسی نمی‏‌داند در این سفر معنوی بر من چه گذشته است و مرا به کجا خواهد برد.

بیداری این زن تازه مسلمان از قبل ورود به ایران و زمانی آغاز شد که مدت قابل ملاحظه‏‌ای را در فلسطین اشغالی مشغول به کار بود.

منبع: caffecinema.com