متفرقه


2 دقیقه پیش

با زخم های زندگی چه کنیم؟

در این سلسله مطالب مباحثی درباره زندگی معنای زندگی روابط و احساسات و ... توسط دکتر شیری ارائه خواهد شد. صبح بخیر: ممکن است شما هم مانند بسیاری از افراد جامعه برای حل مشکلات ...
2 دقیقه پیش

نظر آیت‌الله محقق داماد درمورد سید حسن

آیت الله سید مصطفی محقق داماد، برادر حضرت آیت الله سید علی محقق داماد در پاسخ به سئوالی در خصوص اجتهاد آیت الله سید حسن خمینی، گفت: نظر بنده در مورد ایشان همان نظر اخوی ...

نظر آیت‌الله محقق داماد درمورد سید حسن


آیت الله سید مصطفی محقق داماد، برادر حضرت آیت الله سید علی محقق داماد در پاسخ به سئوالی در خصوص اجتهاد آیت الله سید حسن خمینی، گفت: نظر بنده در مورد ایشان همان نظر اخوی می باشد.

پایگاه خبری جماران: آیت الله سید مصطفی محقق داماد در خصوص اجتهاد آیت الله سید حسن خمینی، گفت: نظر بنده در مورد ایشان همان نظر اخوی می باشد.

آیت الله سید مصطفی محقق داماد، برادر حضرت آیت الله سید علی محقق داماد در پاسخ به سئوالی در خصوص اجتهاد آیت الله سید حسن خمینی، گفت: نظر بنده در مورد ایشان همان نظر اخوی می باشد.

آیت الله سید علی محقق داماد از اساتید حوزه علمیه قم ضمن تجلیل از شخصیت خانوادگی و علمی یادگار گرامی ایت الله سید حسن خمینی، تأکید کرد: «ایشان به رتبه اجتهاد و قدرت استنباط نائل آمده است».


ویدیو مرتبط :
نقل نظر آیت الله بهجت درمورد آیت الله خامنه ای

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

آیت‌الله محقق‌داماد: در تلویزیون شخصی هست که به ملت توهین می‌کنداخبار ,اخبار اجتماعی ,توهین آیت‌الله محقق‌داماد به ملت ایران

 

اخبار اجتماعی - آیت‌الله محقق‌داماد: در تلویزیون شخصی هست که به ملت توهین می‌کند

آیت الله محقق داماد از برخی سخنرانی‌ها در رادیو و تلویزیون ایران انتقاد کرد.

به گزارش خبرآنلاین،  او که در نخستین سمپوزیوم «بررسی جنبه‌های فقهی، حقوقی و اخلاقی مراقبت‌های پایان حیات بیماران» سخن می‌گفت، به این موضوع اشاره کرد که « در تلویزیون شخصی هست که در سخنرانی‌های خود به ملت توهین می‌کند.»

آیت‌الله سیدمصطفی محقق احمدآبادی معروف به محقق‌داماد، مجتهد، حقوقدان و استاد حوزه و دانشگاه است. او که از سال ۱۳۶۰ تا ۱۳۷۳ ریاست سازمان بازرسی کل کشور را عهده دار بوده‌است. طبق گزارش ایرنا گفته:« این فرد در تلویزیون خطاب به زنان می گوید:از آنان می پرسیم چرا حامله نمی‌شوید به ما پاسخ می‌دهد که ترکیبم به هم می‌ریزد. ای مرده شور ترکیبت را ببرد.»

او که دانش آموختهٔ حوزهٔ علمیهٔ قم، دانشگاه تهران و دانشگاه کاتولیک لوون است، تاکید کرد: «وای بر ما که این چنین در تلویزیون به ملت توهین می‌شود و ما سکوت می‌کنیم.»

آیت‌الله محقق دادماد با بیان این که «خوشبختانه این فرد در لباس روحانیت این حرف‌ها را نمی‌زند و گرنه من از خجالت می‌مردم، گفت:«چند وقت پیش هم به مقامات مسئول و ارشد نظام نامه‌ای نوشتم و گفتم که چرا به این فرد اجازه سخنرانی داده می‌شود؟»

او که او فرزند سید محمد محقق داماد و نوهٔ دختری حاج شیخ عبدالکریم حایری یزدی بنیان‌گذار حوزهٔ علمیهٔ قم است، در این همایش مهربانی را یک رفتار جمعی دانست و اقزود: «نمی‌شود در جامعه ای که همه خشن رفتار می‌کنند یک فرد مهربان باشد.»

اخبار اجتماعی - خبرآنلاین