متفرقه


2 دقیقه پیش

با زخم های زندگی چه کنیم؟

در این سلسله مطالب مباحثی درباره زندگی معنای زندگی روابط و احساسات و ... توسط دکتر شیری ارائه خواهد شد. صبح بخیر: ممکن است شما هم مانند بسیاری از افراد جامعه برای حل مشکلات ...
2 دقیقه پیش

نظر آیت‌الله محقق داماد درمورد سید حسن

آیت الله سید مصطفی محقق داماد، برادر حضرت آیت الله سید علی محقق داماد در پاسخ به سئوالی در خصوص اجتهاد آیت الله سید حسن خمینی، گفت: نظر بنده در مورد ایشان همان نظر اخوی ...

هند به آسانی سریلانکا را شکست داد


تیم ملی والیبال هند در مسابقه ای آسان توانست تیم ملی والیبال سریلانکا را شکست داد و 3 امتیاز کسب کرد.

خبرگزاری فارس: تیم های ملی والیبال هند و سریلانکا از گروه H رقابت های قهرمانی والیبال مردان آسیا از ساعت 17 در سالن فدراسیون والیبال مقابل یکدیگر قرار گرفتند که در پایان هندی ها توانستند در مسابقه ای نسبتا آسان 3 بر صفر و با نتیجه (25-17، 25-22 و 25-17)سریلانکا را شکست دهند و 3 امتیاز کسب کنند.

مرتضی اکرمی داوری بین المللی کشورمان در این مسابقه بر روی سکوی داور اول قرار گرفت و قضاوت منصفانه ای انجام داد.

فردا دو دیدار دیگر در گروه H برگزار خواهد شد که طی آن تیم های سریلانکا و ترکمنستان از ساعت 17 و تیم های هند و بحرین از ساعت 19 با یکدیگر رقابت می کنند.

هجدهمین دوره از مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از روز جمعه آغاز شده و تا 17 مرداد در تهران پیگیری خواهد شد.


ویدیو مرتبط :
تور هند بلیط هواپیما هند هتل هند تور لحظه آخری هند

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

سریلانکا با شکست عمان حریف کویت شد


تیم والیبال سریلانکا با پیروزی مقابل تیم عمان حریف کویت شد.

خبرگزاری فارس: تیم های سریلانکا و عمان از ساعت 15 در سالن فدراسیون والیبال در هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا رو در روی هم قرار گرفتند و سریلانکا توانست عمان را با نتیجه سه بر یک شکست دهد.

عمان که تا به حال به هیچ پیروزی در این تورنمنت دست نیافته در این بازی تنها در ست سوم با نتیجه 25 بر 21 پیروز شد که البته یک ست پیروزی نتیجه ای برای این تیم به همراه نداشت. سریلانکا هم با پیروزی 25 بر 23، 25 بر 19 و 25 بر 14 در ست های اول، دوم و چهارم این بازی را به سود خود پایان داد.

بهروز جعفری داور بین المللی کشورمان در این بازی به عنوان داور اول سوت زد.

با این نتیجه تیم سریلانکا باید از ساعت 15 فردا پنج شنبه برای کسب رتبه سیزدهمی در سالن فدراسیون والیبال به مصاف کویت برود. همچنین عمان باید از ساعت 13 در همین سالن مقابل ترکمنستان قرار گیرد تا پیروز این دیدار رتبه پانزدهم جام هجدهم باشد.

هجدهمین دوره از مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از روز جمعه آغاز شده است و تا 17 مرداد در تهران پیگیری خواهد شد.